اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خالي كردن باطري iPad 1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

چرا يه بار ريستور نمي كنى؟

نظر

اخه ايپد 4 روز خريدم بعد كاريش نكردم كه .اصلا تو فاز ريستور هم نيستم.
      اگر ريستور كنم بايد برم 4.3.3 كه ظاهرا زياد جالب نيست براي ايپد و براي ipad 1 سنگينه ميگن وبه خوبيه 4.2.1 نيست. اينجوري شنيدم . حالا نميدونم

نظر

منم اون موقع که آیپدم رو گرفتم 4.2.1 بودو ازش shsh نداشتم.مونده بودم بیام 4.3.2 یا نه.یه مشکلیم پیش اومده بود که گفتند ریستور کن.با این که مشکلم حل نشد ولی بازم رازیم که اومدم.اخه multitasking gesture یه دنیایه داره برای خودش.

نظر

دیروز ساعت 16.30 شارژ ایپد 100 درصد پر بود بهش دست نزدم ببینم خالی میکنه یا نه تا ساعت 1 بامداد 100 بود صبح که پاشدم ساعت 9 در کمال ناباوری دیدم شده 7 درصد . جالب اینکه هیچ برنامه ای باز نبود قبل از اینکه بخوابم و وقتی رو دکمه home میزدم خود عکس بکگراند و نشون میداد ولی صبح که پا شدم دیدم یه عکس که تو photoبوده رو نشون میده و از همه عجیب تر اینکه LCD ایپدو اگر از وسط به 2 قسمت مساوی تقسیم کنیم سمت راست بالا کاملا داغ بود و پاینش خیلی کمتر سمت چپ هم کاملا خنک بود .پیکارش کنم اخه . با برنامه sysinfoplus هم چک کردم دیدم هیچ برنامه ای باز نیست .kern_sploit همیشه بازه و نمیشه بستتش.
          ویرایش توسط soshiance : https://i-phone.ir/forums/member/370-soshiance در ساعت 19-05-2011, 09:45 AM

نظر

نوشته اصلی توسط soshiance نمایش پست ها
            دیروز ساعت 16.30 شارژ ایپد 100 درصد پر بود بهش دست نزدم ببینم خالی میکنه یا نه تا ساعت 1 بامداد 100 بود صبح که پاشدم ساعت 9 در کمال ناباوری دیدم شده 7 درصد . جالب اینکه هیچ برنامه ای باز نبود قبل از اینکه بخوابم و وقتی رو دکمه home میزدم خود عکس بکگراند و نشون میداد ولی صبح که پا شدم دیدم یه عکس که تو photoبوده رو نشون میده و از همه عجیب تر اینکه LCD ایپدو اگر از وسط به 2 قسمت مساوی تقسیم کنیم سمت راست بالا کاملا داغ بود و پاینش خیلی کمتر سمت چپ هم کاملا خنک بود .پیکارش کنم اخه . با برنامه sysinfoplus هم چک کردم دیدم هیچ برنامه ای باز نیست .kern_sploit همیشه بازه و نمیشه بستتش.
            لطفا سوال خودتون رو در 1 تاپیک مطرح کنید و از زدن پست های تکراری در تاپیک های مختلف خودداری کنید ، جواب شما در تاپیک زیر داده شده :

http://www.i-phone.ir/forums/thread27677-74.html

با تشکر
            ویرایش توسط crystalboy : https://i-phone.ir/forums/member/563-crystalboy در ساعت 19-05-2011, 10:20 AM
            نگران فردایت نباش ...
            خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
            ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
            اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

اين تاپيك و من چند روزه ايجاد كردم ؟؟؟!!! يه نفر از مديران اومده جواب بده ؟ خود شما هر روز on بودي مگه اينجا اومدي جواب بدي .
              من حتي به چند تا از مديران هم پيام دادم و خواستم يه نگاه بندازن و نظر بدن .اگر شما ديدي منم ديدم.
              ویرایش توسط soshiance : https://i-phone.ir/forums/member/370-soshiance در ساعت 19-05-2011, 04:38 PM

نظر

نوشته اصلی توسط soshiance نمایش پست ها
                اين تاپيك و من چند روزه ايجاد كردم ؟؟؟!!! يه نفر از مديران اومده جواب بده ؟ خود شما هر روز on بودي مگه اينجا اومدي جواب بدي .
                من حتي به چند تا از مديران هم پيام دادم و خواستم يه نگاه بندازن و نظر بدن .اگر شما ديدي منم ديدم.
                جواب دادن به سوالات کاربرا که مختص مدیران نیست دوست گرامی . شما ممکنه ببینی که همه مدیران در انجمن حاضر هستند ولی کسی جوابی به سوالات نمیده ، مدیران وظائف دیگه ای هم دارند . دقیقا یکیش همین کار شما ... که در 2 تا تاپیک ، 1 سوال کردید . تصور کنید کاربرا کار شما رو تکرار کنن . چه اتفاقی می افته ؟ پس ما باید به پاکسازی انجمن هم کمک کنیم ، تاپیک های اضافه پاک بشن و ... .
                نگران فردایت نباش ...

نظر

ممنون ازcrystalboy عزيز كه منطقي جواب دادن
                  حالا آخرين اخبار اين كه وقتي ايپد و روشن ميكنم سمت راست LCDاز بالا تا پايين به شدت داغ ميكنه مخصوصا اون نوار سياه رنگ دور LCD و قسمت بالا سمت راست خيلي داغ تر از قسمت پايينه
                  سمت چپ هم كاملا خنك و مشكلي نداره
                  براي امتحان iPod رو روشن كردم و يه موزيك گذاشتم با حداكثر صدا ديدم كلي سمت راست صفحه به خصوص بالا و نوار مشكي داغ شد بعد LCD رو خاموش كردم و موزيك ١ ساعت پخش ميشد صفحه كاملا خنك شد و مصرف باطري هم خيلي كم بود
                  بعد يه بازي أجرا كردم و دوباره صفحه شروع به داغ كردن كرد
                  خيلي دوست دارم بدونم پشت LCD سمت راست بالا چه قطعه اي قرار داره
                  نتيجه وقتي صفحه ايپد روشن ميشه سمت راست LCD به شدت داغ ميكنه بعضي موقع ها هم كه رو stand by هست خود به خود داغ ميشه كه همين باطري رو ميخوره ولي هر موقع LCD روشن بشه بخاري ايپدم هم روشن ميشه
                  دوستان چه نظري دارن  
                  ویرایش توسط soshiance : https://i-phone.ir/forums/member/370-soshiance در ساعت 19-05-2011, 09:25 PM

نظر

به نظر مشكل سخت افزاري مياد البته بهتره كه ريستور كنيد اميدوارم درست بشه اگه نشد ببريد دفتر سايت
                    نگران فردایت نباش ...

نظر

سلام بالاخره طلسم و شكوندم و ريستور كردم به ٤٠٣٠٣ فقط اخرش نوشته 8j3 اين و نميدونم چيه ولي از سايت خودمون دانلود كردم ١٠ دقيقه هم بيشتر طول نكشيد
                      بچه ها دعا كنيد دستگاه سالم باشه امروز اولين هفته گرد ايپدمه حالا خوبه قبلا ايپد داشتم
                      اميدوارم خبر سالم بودنشو همينجا بدم
                      ممنون از همه دوستاي عزيز و مديراي محترم كه تا اينجا باهام همكاري كردن
                      سپاس
                      ویرایش توسط soshiance : https://i-phone.ir/forums/member/370-soshiance در ساعت 20-05-2011, 01:15 AM

نظر

نتيجه اولين تست .من ايپد و به ٤٠٣٠٣ ريستور كردم و جبل نكردمش
                        براي امتحان ١ ساعت با wifi و سافاري تو اينترنت چرم زدم بيشتر تو سايت خودمون بودم يه ذره هم مطلب نوشتم و به سايت هاي gsm.ir و plemix.com سر زدم
                        خوشبختانه و خدا رو شكر سمت راست LCD كه به شدت داغ ميشد ٧٠ درصد بهبود پيدا كرده فقط نكرانم جيل كنمش و حجم برنامه ها زياد بشه دوباره داغ بشه
                        فقط فونت ها تو سافاري ريز شده و wifi ٢ بار از كار افتاد كه قطع و وصلش كردم درست شد البته رو 4.2.1 هم اين مشكل و داشتم ولي ايپد قبليم كه اونم 4.2.1 بود اين مشكل وجود نداشت
                        از ساعت١/٥ بامداد ازمايش و با سافاري وبا اتصال به wifi شروع كردم نور ايپد و هم اصلا دست نزدم همون حالت كارخونه اي هست كه تقريبا رو وسط هست مقدار مصرف شارژ و هم با ساعت ذكر ميكنم
                        56% = 1:5
                        51% = 1:36
                        49% = 1:45
                        48% = 1:50
                        47% = 1:56
                        46% = 2:1
                        45% = 2:7
                        همه مطالب و با ايپد نوشتم والآن ساعت 2:37 هست و شاروم 40%
                        ممنون ميشم دوستان نظرشون و در مورد مصرف باطري بدن ممنون
                        ویرایش توسط soshiance : https://i-phone.ir/forums/member/370-soshiance در ساعت 20-05-2011, 02:38 AM

نظر

چون روشنایی در وسط قرار داره و WiFi روشنه و داری با سافاری کار میکنی، برای 1 ساعت 10% منطقی هستش. اگر همینطور پیش بره، برای 10 ساعت میشه 100% که همون چیزی هستش که از آیپد انتظار میره.

دوست عزیز، احتمالاً مشکلت الان حل شده و دیگه لازم نیست نگرانش باشی.

در ضمن بیشتر و بیشتر باهاش کار کن، موسیقی، بازی، فیلم و ویدیو و ... ببین در حالات مختلف مصرفت خوبه ؟!!!.

نظر

خوشحالم كه مشكلت حل شد داداش.خيلى زد حاله كه آدم يه وسيله اى بخره ولى تا دستش ماد مشكل داشته باشه.

نظر

اره حداییش...
                              من هفته پیش یه ipod 4g 32 خریدم تا اوردم خونه تصویرش پرپر میزد...انقدر ضدحال خوردم. اما فردا بردمش بنده خدا فروشنده عوضش کرد واسم. الان هم مثل بنز دارهکار میکنه. فقط باطریش تو بازی ها زیاد کار نمیکنه.
                              اما تو wifi تا 7 8 ساعت راحت شارژ میده

نظر

خوشحالم که مشکلت با ریستور کردن حل شد. منم فکر میکنم دیگه جای نگرانی نیست .
                                نگران فردایت نباش ...

نظر

صبر کنید ..
                                X