اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• barnameha neshoon dade mishe ke dar screen itunes add mishe ama bad az sync engar ke na engar etefaghi oftade..
    dar scree neshoon mide ke man 5 ta page app daram
    ama dar vaghe 3 ta bishtar nist

نظر

• نوشته اصلی توسط roshan.tehran نمایش پست ها
      doost aziz man in karo chandin bar kardam
      ama aslan hich etefaghi nemiofte
      نوشته اصلی توسط roshan.tehran نمایش پست ها
      barnameha neshoon dade mishe ke dar screen itunes add mishe ama bad az sync engar ke na engar etefaghi oftade..
      dar scree neshoon mide ke man 5 ta page app daram
      ama dar vaghe 3 ta bishtar nist
      اول به قوانین انجمن احترام بگذار و فارسی تایپ کن !!!!

دوم اگه اینجوری میگی که باشه ! مطمئنی درست جیلبریک شده ؟؟؟؟ شاید جیلبریک مشکل دلره و اپ ها اضافه نمیشن واسه همینه شاید

نظر

• نوشته اصلی توسط amirkhatam نمایش پست ها
        اول به قوانین انجمن احترام بگذار و فارسی تایپ کن !!!!

دوم اگه اینجوری میگی که باشه ! مطمئنی درست جیلبریک شده ؟؟؟؟ شاید جیلبریک مشکل دلره و اپ ها اضافه نمیشن واسه همینه شاید
        والا چی بگم نمیدونم والا .پایتخت گرفتم

نظر

• نوشته اصلی توسط roshan.tehran نمایش پست ها
          والا چی بگم نمیدونم والا .پایتخت گرفتم
          سیدیا داری .. اگه داری برو توش ببین اپ سینک روش نصب شده ؟؟؟؟

نظر

• سلام
            ايبد سايت هاي فارسي و فلش دار رو سابورت ميكنه?
            وي....بي...ان به ايبد ميخوره?
            از نظر تنوع بازي و برنامه هاي كرك شده از اندرويد بهتره?
            مرسي

نظر

• نوشته اصلی توسط alixmans نمایش پست ها
              سلام
              ايبد سايت هاي فارسي و فلش دار رو سابورت ميكنه?
              وي....بي...ان به ايبد ميخوره?
              از نظر تنوع بازي و برنامه هاي كرك شده از اندرويد بهتره?
              مرسي
              فارسی رو ساپورت میکنه ولی فلش خیر
              بله
              خیلی متنوع تره

نظر

• نوشته اصلی توسط divaj نمایش پست ها
                نمیشه اس ام اس مینویسم نمیره گیر میکنه تو uotbox سند نمیشه چی کارش کنم ؟
                شما بايد اكتيو كني
                يعني توو SETTING برنامه 1 قسمت هست كه بايد شماره تونو بنويسيد تا اكتيو بشه به اين صورت : 09891xxxxxxxx . ..
                نگران فردایت نباش ...
                خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• دوستان سلام
                  بنده به دلیل نا آشنا بودن با آیپد چند تا سوال داشتم...اگر لطف کنید پاسخ بدید ممنون می شوم:

1-توی گلکسی تب بالاش یک نوار Notification داشت که اگر برات ایمیل یا توییت یا پیام جدید میومد بهت با یک زنگ هشدار می داد واون بالا معلوم میشد...اینجوری به قولی همیشه online بودم....الان تو آیپد چی کار کنم اینجوری شه؟
                  عادت کرده بودم همیشه on باشم که دیگه الان احساس بدی دارم

2-تو گلکسی تب با استفاده از یک برنامه می شد تمام برنامه های آندروید رو توش Fullscreen دید....یعنی بدون اینکه رزولوشنش کم بشه....
                  الان خیلی از برنامه های اپل استور برای آیفون هست برای آیپد نیومده .... ومن هم میخوامشون....راهی که یک نفر آیپد دار مطمئن انجام داده باشه واز سایت های خارجی فقط نقل قول نکرده باشه هست؟
                  کمک کنید ممنون میشم

3-من الان دنبال برنامه های آیپد می گردم...یکی از منابع اپل استوره...چند تا منبع دیگه هم پیدا کردم...الان میخوام بدونم این cydia هم که هست به چه دردی میخوره..چون من چند تا برنامه خوب به درد بخور توش سرچ کردم چیزی پیدا نکردم؟
                  چرا پس این همه ازش تعریف می کردن...؟؟

4-این آیپد چرا back نداره...میخوام از یک برنامه خارج شم چی کار کنم؟باید حتما از این پایین ببندمش....بک نداره؟

5-توی مرور گرش open new tab in background نداره؟مرور گری داریم اینجوری باشه؟

6-دوستان من تو تاریکی چشم هام نور آیپد اذیتشون می کنه....نورش رو کم هم کردم فایده نداره...یه screen ****** یا یه چیزی که بیاد صفحه اینو dark کنه سراغ دارین با لینک دانلود....من خودم drimmer رو دیدم ولی پولی هست...توی سیدیا..

7-آیپد برچسب lcd داره که اثر انگشت روش نمونه؟....چون یک دونه گرفتم ولی اثرش میمونه....

8-کی برد فارسی آیپد که در واقع عربیه خیلی بده...کی برد فارسی درست درمون سراغ ندارین؟پدرم در اومد..

9-من هرچی هارد اکسترنال وفلش به آیپد وصل می کنم میگه power اش کمه...چی کار کنم؟

10-فضای داخلی آیپپد بنده 32 گیگ هست ...با توجه به برنامه های حجیم آیپد کم هست..چی کار کنم؟
                  11-توی آفیس...برای نمایش آفیس فارسی چه برنامه ای رو معرفی میکنین؟تایپ فارسی توی آفیس هم مشکل دارم..
                  12-چند تا برنامه هم اگر معرفی کنین ممنون میشم...
                  یه دیکشنری انگلیسی به فارسی خوب با قابلیت تلفظ
                  یک ماشین حساب خفن...در حد تیم ملی...بهترین باشه دیگه...
                  ویرایش توسط iMosi : https://i-phone.ir/forums/member/39671-imosi در ساعت 02-03-2011, 12:09 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط shadow_fog
                    دوستان من erase all content and all setting رو از توی setting زدم ریست شد ولی دیگه بالا نیومد تو حالت بوت مونده لطفا کمکم کنید!!!
                    نوشته اصلی توسط shadow_fog
                    روی این عکس سیب مونده! اون بخشی که داشت پر میشد پر شد بعد الان فقط این عکس هست
                    این کار رو هم کردم فقط خاموش میشه دوباره روشن میشه همونجوریه!
                    لطفا راهنماییم کنید!
                    قطعا شما گوشيتونو جيلبريك كرديد .

متاسفانه وقتي گوشي جيلبريك ميشه در قسمت ريست ها فقط reset network كار ميكنه و اگه به جز اون بقيه ريست ها رو بزنيد گوشيتون بالا نمياد و بايد ريستور كنيد . ( اين يكي از مشكلات جيلبريك هستش كه براي همه يكسانه )

شما تنها راهي كه داريد اينه : ريستور !
                    نگران فردایت نباش ...
                    خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                    ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                    اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• نوشته اصلی توسط arya_elf
                      آیا iPad2 مدل 3G نیاز به unlock کردن داره، با توجه به اینکه تحت پوشش دو سرویس دهنده AT&T و Vrizone عرضه خواهد شد؟
                      اينطور كه دوستان ديگه هم گفتن ظاهرا كه لاك شده براي دو اپراتورAT&T و Vrizone نيست.

نوشته اصلی توسط mistyc_7
                      با سلام و عرض ادب

من می خوام یک آیپد رو رجیستر کنم ، اما متاسفانه با ارور تابم اوت مواجه می شم ، از ... هم استفاده می کنم ، اما متاسفانه باز هم همین ارور رو می ده ، می خواستم بدونم الان شما می تونید به آیتونز استور وصل بشید یا خیر ، ممنون
                      فكر نمي كنم مشكلي باشه چون من كانكت ميشم، مخواين باز هم مجددا با ... امتحان كنين.
                      ویرایش توسط XmkZ : https://i-phone.ir/forums/member/6601-xmkz در ساعت 04-03-2011, 08:14 AM

نظر

• با سلام و خسته نباشید...!

من می خواستم بپرسم که اولا چه چه جوری می شه ازv-p-n ایپد ipad استفاده کرد و آموزش اون رو بذارید من نمی دونم از کدوم قسمت V-P-Nاستفاده کنم تا وصل شم ...

من یوزر و پسورد رو دارم ولی نمی دونم کدوم قسمت ها رو پر کنم ...

و سوال دوم در مورد :

حذف برنامه های روی IPad می باشد چه جوری برنامه های که install شدن رو میشه حذف کرد

در ضمن من با ایپد به itunes وصل شدم و برنامه ریختم ولی برنامه های قبلی من پاک نشد

با تشکر و سپاس !!
                        ویرایش توسط h_r_gholamsim : https://i-phone.ir/forums/member/46502-h_r_gholamsim در ساعت 04-03-2011, 04:17 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط h_r_gholamsim نمایش پست ها
                          با سلام و خسته نباشید...!

من می خواستم بپرسم که اولا چه چه جوری می شه ازv-p-n ایپد ipad استفاده کرد و آموزش اون رو بذارید من نمی دونم از کدوم قسمت V-P-Nاستفاده کنم تا وصل شم ...

من یوزر و پسورد رو دارم ولی نمی دونم کدوم قسمت ها رو پر کنم ...

و سوال دوم در مورد :

حذف برنامه های روی IPad می باشد چه جوری برنامه های که install شدن رو میشه حذف کرد

در ضمن من با ایپد به itunes وصل شدم و برنامه ریختم ولی برنامه های قبلی من پاک نشد

با تشکر و سپاس !!
                          Settings >general>network >v%p^n
                          داخل همون جا تمام تنظيمات رو مي تونيد انجام دهيد
                          دستتون رو روي ىك آىكون نگه داريد بعد يه x مي اد اونو بزنيد پاك مي شه
                          برنامه ها نبايد داخل library باشه

نظر

• چرا وقتی من برنامه ای رو با itunes ریختم برنامه های قبلی من پاک نشدند ... !

نظر

چرا وقتی من برنامه ای رو با itunes ریختم برنامه های قبلی من پاک نشدند ... !
                              ١ - ايبد تون جيلبريك شده اس ؟

٢ - برنامه هاي قبلي رو با همون كامبيوتر ريخته بودين ؟

نظر

چرا وقتی من برنامه ای رو با itunes ریختم برنامه های قبلی من پاک نشدند ... !
                                اون برنامه هايي كه مي خواهىد پاك بشن رو بايد إز library اىتوىونزتون پاك كنيد ( برنامه اى كه مي خواهيد نبايد در قسمت apps اىتوىونزتون نشان داده شود )

نظر

صبر کنید ..
                                X