اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    من يه نرم افزار واسه كار باip ميخوام (client ip address و ...)

نظر

• من وقتی اسکرین شات میگیرم عکس در ای فوتو ذخیره نمیشه.علتش چی میتونه باشه؟ ایپد ۱ ورژن ۴.۳.۲ وجیل شده.

نظر

• تسکرین شات در photos ذخیره میشه دوست من

نظر

• منظور من همون photos بود.با اینکه صفحه فلش میزنه ولی چیزی سیو نمیشه.

نظر

• سلام دوستان من چندتا مشكل با آيپدم دارم
            Ios 5.1 tethered jailbreak
            وايرلسش ضعيف شده بشدت نسبت به ios 5.0.1
            جديدا وقتي دو سه دقيقه از بعضي برنامه هام (downlods hd ,... ) استفاده مي كنم
            مي پره بيرون
            اين دو مساله واقعا آزار دهندس
            خواهشا راهي پيشنهاد بدين

نظر

• مشکل بزرک !

سلام به همه دوستان اپلی نازنین
              من یه آی*پد یک دارم که روش 5.1 نصبه و جیل*بریک شده
              حالا می*خوام دان*گرید کنم. نیاز به shsh دارم. این رو از یه بنده خدایی خریدم .گفت همه shsh هاش رو سیو کرده
              وقتی هم می*رم تو سیدیا اون بالا می*زنه که shsh 5.0.1 موجوده و سیو شده. اما tiny umbrella این shsh رو نمیاره. نمی*دونم چی*کار کنم همه راه*ها رو امتحان کردم. راهی نیست که اون shsh سیو شده روی سیدیا رو دانلود کرد ؟
              و چرا tiny umbrellar این shsh رو نشون نمی*ده ؟

ممنون می*شم اگه راهنماییم کنید.

نظر

• سلام من ایپد 1 دارم که قفل شده وروش زده دیسبل ایپد و وصل کنید به ایتونز باد چیکاش کنم؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sam007 نمایش پست ها
                  سلام من ایپد 1 دارم که قفل شده وروش زده دیسبل ایپد و وصل کنید به ایتونز باد چیکاش کنم؟؟؟
                  اگه اطلاعات مهم يا خاصي روش نداريد به dfu ببريد و يه ريستور بزنيد .

البته ريستور هميشه آخرين راهه!

نظر

• سلام خسته نباشید آقا من یه آیپد دارم سیم رو نمیخونه فقط سرچ میکنه بعد بدون سرویس میزنه
                    آپدیتش هم کردن به 5.1.1 وصلش کردم به آیتونز کتیو شد ولی باز هم همونطوری مونده دیگه اعصاب برام نذاشته ؟
                    کنک تا نزدمش تو سرم

نظر

• سلام با تشکر لز زحمات بی دریغ شما می خواستم اگه امکان داره طریقه فعال کردن sms آی پد رو آموزش بدین.ممنون

نظر

• دوستان سلام....ميخواستم بدونم اگر iPad كه برنامه اورجينال روش نصبه جيلبريك كنم و بخوام از اين به بعد برنامه كرك بريزم اون برنامه اورجينالاش ميپره؟؟؟؟؟ميخوام جوري باشه كه هم اينايي كه روش هستو استفاده كنم كه و هم كركارو....راستي ميخوام كركارو با ifunbox بريزم (5.1.1)
                        اگه ميشه راهنمايي كنيد.ممنون

نظر

• تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 1

نوشته اصلی توسط V-360 نمایش پست ها
                          دوستان سلام....ميخواستم بدونم اگر iPad كه برنامه اورجينال روش نصبه جيلبريك كنم و بخوام از اين به بعد برنامه كرك بريزم اون برنامه اورجينالاش ميپره؟؟؟؟؟ميخوام جوري باشه كه هم اينايي كه روش هستو استفاده كنم كه و هم كركارو....راستي ميخوام كركارو با ifunbox بريزم (5.1.1)
                          برنامه هاي قبليت پاك نميشن.اگه جيلبريك هم كنيد و برنامه كرك نصب كنين ميتونين از اورجينال ها استفاده كنين.مشكلي نداره.
                          با iphoneboxچه مشكلي دارين؟

Sent from my iPhone 4 using tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط V-360 نمایش پست ها
                            دوستان سلام....ميخواستم بدونم اگر iPad كه برنامه اورجينال روش نصبه جيلبريك كنم و بخوام از اين به بعد برنامه كرك بريزم اون برنامه اورجينالاش ميپره؟؟؟؟؟ميخوام جوري باشه كه هم اينايي كه روش هستو استفاده كنم كه و هم كركارو....راستي ميخوام كركارو با ifunbox بريزم (5.1.1)
                            با جیلیبریک برنامه ها نمیپره ، ولی اگر بخوایید با آیتونز برنامه بریزید برنامه های قبلی پاک میشه ، میتونید از برنامه itools استفاده بکنید بدون هیچ مشکلی باهاش میشه برنامه نصب کرد.

نوشته اصلی توسط گیلاس نمایش پست ها
                            سلام با تشکر لز زحمات بی دریغ شما می خواستم اگه امکان داره طریقه فعال کردن sms آی پد رو آموزش بدین.ممنون
                            باید برنامه ی مخصوصش رو نصب کنید ، swirlysms و ... ، از فروشگاه cydia store میتونید خریداری بکنیدش فروشگاه آنلاین سیدیا استور
                            این برنامه هم به دردتون میخوره http://www.i-phone.ir/forums/thread70061.html

موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط freston نمایش پست ها
                              برنامه هاي قبليت پاك نميشن.اگه جيلبريك هم كنيد و برنامه كرك نصب كنين ميتونين از اورجينال ها استفاده كنين.مشكلي نداره.
                              با iphoneboxچه مشكلي دارين؟

Sent from my iPhone 4 using tapatalk
                              هیچی مشکل خاصی ندارم...فقط الان میخوام با absient جیل کنم نمیکنه یعنی ویندوز برنامه رو میبنده!!!! چی کار کنم؟ iPad 1

نظر

• نوشته اصلی توسط V-360 نمایش پست ها
                                هیچی مشکل خاصی ندارم...فقط الان میخوام با absient جیل کنم نمیکنه یعنی ویندوز برنامه رو میبنده!!!! چی کار کنم؟ iPad 1
                                به تاپیک مربوطه اش مراجعه بکنید دوست عزیز ، اونجا میتونید راه حل مشکلتون رو پیدا کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X