اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mohsenazadi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به تازگي يه ايپد گرفتم كه ورژن فريمورش 5.0.1 و ميخوام به 4.3.3 دان كنم ش ش هم موجوده
    حالا مشكلم اينجاست كه ميخوام بازي ها و نرم افزارها پاك نشن خصوصا نرم افزار مكالمه كه 50 تومن پولش دادم
    اگه ميشه تمام مراحل از بك اپ گيري تا دانگريد /جيلبريك و برگردوندن بك اپ رو برام توضيح بدين اخه اماتورم
    ممنون
    خوب راهی نداره،
    با آیتونز از آیپد بکاپ بگیر. آیتونز فقط از تنظیمات، برنامه ها ومحتویاتشون و برنامه های اصلی iOS بکاپ میگیره و با برنامه های cydia کاری نداره.
    بنابراین شما باید دوباره بعد از ریستور به 4.3.3 و جیلبریک، دوباره تمام برنامه های cydia رو نصب کنید.
    در ضمن اگه برنامه رو خریداری کرده باشید مشکلی برای نصب مجدد پیش نمیاد.
    برای ریستور و دانگرید هم به آموزش های موجود در انجمن مراجعه کنید.
    http://www.i-phone.ir/forums/thread62275.html
    http://www.i-phone.ir/forums/thread25268.html

نظر

• ممنون مشكل اينجاست كه ايپد رو دست دو خريدم و 50 تومن هم بابت نرم افزار مكالمه كه رو بوده اضافه دادم
      حالا ميخوام بدونم اگه بك اپ بگيرم اونم ذخيره ميشه ؟

نظر

• متاسفانه خیر آیتونز فقط برنامه هایی که روی کامپیوتر دارید رو میتونه برگردونه
        حالا چرا میخواید دانگرید کنید ۵.۰.۱ که خیلی خوبه

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• اخه سرعتش يه كم پايينه
          شنيدم 4.3.3 بهترينه
          حالا بايد چيكار كنم كه بعد از ريستور دوباره نرم افزار مكالمه رو داشته باشم ؟

نظر

اخه سرعتش يه كم پايينه
            شنيدم 4.3.3 بهترينه
            حالا بايد چيكار كنم كه بعد از ريستور دوباره نرم افزار مكالمه رو داشته باشم ؟
            شنیدم رو ولش کن. خودت با 4.3.3 کار کردی؟
            به نظر من خودتو بیخودی اذیت نکن.بله،منم تا موقعی که آیپد 1 داشتم، 4.3.3 بهترین ورژن ios 4 بود
            اما ios5 امکانات خیلی بیشتری داره و در ضمن اگه بتونی بری 5.1 که خیلی هم بهتره.(البته جیلبریک tether داره فعلا.)
            در غیر اینصورت بیخیال شو و از همین استفاده کن.

نظر

• حالا اگه بخوام برم 5.1 نرم افزار مكالمه چي ميشه ؟

نظر

• با درود و شادباش نوروز بر شما دوستان
                من آیپد 1 دارم چند روز پیش از اپ استور برنامه آی مووی رو خریدم ولی دقت نکردم که این برنامه با آیپد 2 سازگاره نه 1 .
                میخواستم ببینم راهی هست که برنامه رو به اپ استور پس بدم و پولش رو پس بگیرم یا برنامه دیگه ای به همون قیمت از اپ استور بخرم؟

نظر

حالا اگه بخوام برم 5.1 نرم افزار مكالمه چي ميشه ؟
                  شما که جیلبریک کردی اول باید فرمویر مورد نظرت رو دانلود کنی و بعد با آموزش هایی که قبلا برات لینک کردم، ریستور کنی.
                  بعدش با نرم افزار مربوط به ورژن خودت جیلبریک می کنی.
                  وقتی جیلبریک کردی، برنامه ی cydia نصب میشه.
                  بعد با ضافه کردن سورس برنامه های مورد نظز(فکر کنم برنامه ی تلفن شما phoneitipad هست) به سیدیا میتونید اون برنامه رو دانلود کنید.
                  در ضمن ، برنامه های پولی سیدیا با ثبت سریال نامبر دیوایس شما کاری به فرمویر نداره، فقط باید: 1- فرمویری باشه که جیلبریک بشه(جهت نصب سیدیا) و2- برنامه با اون سازگار باشه.
                  (یعنی هر چندبار ریستور کنید مهم نیست و میتونید برنامه رو دوباره نصب کنید، فقط اون دوتا موردی که گفتم باید مهیا باشه.)
                  ویرایش توسط peymayesh : https://i-phone.ir/forums/member/27191-peymayesh در ساعت 25-03-2012, 07:26 PM

نظر

• سلام..دوستان من تازه یک آیپد 1 دست دوم خریدم که ورژنش 3.2.2 هست و جیلبریک شده اما خیلی بد کار می کنه می خواستم برم به ورژن 5.0.1 آیا میشه یا فقط آنلاین الآن به 5.1 میتونم برم؟ و از کسی شنیدم که اگه اس اچ اچ داشتم می شذ اما من هیچی ندارم آیا میشه الآن اونو پیدا کرد؟ من مبتدی هستم لطفا توضیح واضح بدین...مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط partfilm نمایش پست ها
                      سلام..دوستان من تازه یک آیپد 1 دست دوم خریدم که ورژنش 3.2.2 هست و جیلبریک شده اما خیلی بد کار می کنه می خواستم برم به ورژن 5.0.1 آیا میشه یا فقط آنلاین الآن به 5.1 میتونم برم؟ و از کسی شنیدم که اگه اس اچ اچ داشتم می شذ اما من هیچی ندارم آیا میشه الآن اونو پیدا کرد؟ من مبتدی هستم لطفا توضیح واضح بدین...مرسی
                      خیر . به 5.0.1 نمیتونید ریستور کنید . میتونید به 5.1 برید یا فعللا همین شرایط رو تحمل کنید .

منظورتون از بد کار کردن چیه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                        خیر . به 5.0.1 نمیتونید ریستور کنید . میتونید به 5.1 برید یا فعللا همین شرایط رو تحمل کنید .

منظورتون از بد کار کردن چیه ؟
                        فیلمو با تیک نمایش میده....و همینطور برنامه های باز و نمیشه بست چون ورژن جدید با دوبار زدن هوم میشه بست اما اینجا نه...در ضمن دوست داشتم به ورژن جدید بیام... اون اس اچ اچ چیه و میشه الان بدست بیارم و با اونم میشه رفت 5.0.1؟
                        در ضمن جیلبریک کامل 5.1 فکر می کنین حدودا کی بیاد؟

نظر

فیلمو با تیک نمایش میده....و همینطور برنامه های باز و نمیشه بست چون ورژن جدید با دوبار زدن هوم میشه بست اما اینجا نه...در ضمن دوست داشتم به ورژن جدید بیام... اون اس اچ اچ چیه و میشه الان بدست بیارم و با اونم میشه رفت 5.0.1؟
                          در ضمن جیلبریک کامل 5.1 فکر می کنین حدودا کی بیاد؟
                          ما هم همچنان منتظر جیلبریک 5.1 هستیم

نظر

• آقا این اس اچ اچ چیه وچطوری میشه گیرش آورد؟ از روی آیپد 1 ورژن 3.2.2

نظر

آقا این اس اچ اچ چیه وچطوری میشه گیرش آورد؟ از روی آیپد 1 ورژن 3.2.2
                              سیدیا رو باز کنید . shsh ورژن هایی که میتونید بهش ریستور کنید رو بالای صفحه اول با سبز نوشته

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                                سیدیا رو باز کنید . Shsh ورژن هایی که میتونید بهش ریستور کنید رو بالای صفحه اول با سبز نوشته
                                آیپد 1 من تو سیدیا نوشته اس اچ 5.0.1 و 5.1 رو میشه گرفت...اگه اس اچ اس اچ 5.0.1 رو بگیرم میتونم از 3.2.2 به 5.0.1 آپگرید کنم و بعد جیلبریک کنم؟ اگه میشه چطوری بگیرم و آپگرید کنم؟ با توجه به این که الان 5.1 انلاینه چکار کنم...؟

نظر

صبر کنید ..
                                X