اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• میشه لطفاً جوابمو بدید؟ چون یه ذره عجله ایییه
    ممنونتون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط shoopi نمایش پست ها
      سلام
      ببخشید یه سوال
      این برنامه هایی که با cydia نصب میشن رم دستگاه رو اشغال میکنن یا مثل برنامه های دیگه ای که با itunes یا ifunbox نصب میشن هستن؟
      چون از یکی شنیده بودم برنامه هایی که با cydia نصب میشن باعث کند شدن دستگاه میشن
      نه همه اما بعضي از برنامه هاي سيديا بدليل اينكه در بكگراند هميشه فعال هستن تا حدودي باعث افزايش مصرف باطري و اشغال رم دستگاه خواهند شد. 

نظر

• دوستان سلام . من اي او اس ٥ رو دانلود كردم . اما وقتي ايپد رو به ايتونز (١٠،٥) وصل مي كنم مي نويسه يرام اخرين ةرژن ٤،٣،٥ براي دانلود هست . ولي وقتي هم بهش او اس ٥ رو معرفي ميكنم باز ريستور نمي كنه و ارور مي ده . مشكل از چيه به نظر دوستان ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط s.alimousavi نمایش پست ها
          دوستان سلام . من اي او اس ٥ رو دانلود كردم . اما وقتي ايپد رو به ايتونز (١٠،٥) وصل مي كنم مي نويسه يرام اخرين ةرژن ٤،٣،٥ براي دانلود هست . ولي وقتي هم بهش او اس ٥ رو معرفي ميكنم باز ريستور نمي كنه و ارور مي ده . مشكل از چيه به نظر دوستان ؟
          os5 فعلا برای برنامه نویس ها فقط هست
          شما اگه میخوای باید اکنتت ثبت کنی
          یه چند روز وایسا میاد برا همه

نظر

• نوشته اصلی توسط apple.iphone4gs نمایش پست ها
            os5 فعلا برای برنامه نویس ها فقط هست
            شما اگه میخوای باید اکنتت ثبت کنی
            یه چند روز وایسا میاد برا همه
            دو ساعتی میشه اومده دوست عزیز

نظر

• سلام دوستان عزیز
              من آیپدم مشکل ایجاد شد و مجبور شدم ریستور کنم .
              قبلش بک آپ گرفتم و بعد ریستور بک آپ رو برگردوندم ولی بعضی برنامه ها برنگشته و اتوریز هم کردم نشد لطفا کمک کنید برنامه هام خیلی ضروری بود.

نظر

• سلام
                آیتونز آیپد رو نمیشناسه (آیپاد رو هم همینطور)
                هر دو جیلبرک شدن و ۴.۳.۳ دارن
                الان بردم dfu میشناخت ولی حالت عادی نمیشناسه که سینک کنم
                باید چکار کنم؟ :-؟
                ----------------------------------
                پینوشت: مشکل حل شد
                توی سایت اپل نوشته بود واسه آپدیت آیتونز حتماً باید نسخه*ی قبلی رو Uninstall کنید
                ویرایش توسط CAZADOR : https://i-phone.ir/forums/member/52294-cazador در ساعت 14-10-2011, 07:55 PM

نظر

• سلام دستگاه من ipd1 ios 4.2.1 تازه جیل کردم مشکل وقتی برنامه istallous رو باز میکنم رو دانلود برنامه ها ه میزنم صفحه دانلود میره گوشه بالا نصفشم معلوم نمیشه ولی وقتی ایپدم تو safe mode باشه مشکل نداره البته چند تا از برنامه های دیگه هم یه اینجور مشکلی داره ممنون میشم کمکم کنین

نظر

• من هر بار وارد اینیفینیت بلید میشم یاشادوگان تا قبل از شروعش از بازی بیرون می پره به نظر شما اشکال از چیه هیچ ارور دیگه ای هم نمیده البته گاهی وقتا که دستگاه و ریست میکنم مشکلی نداره (البته دستگاه من ایپد یک ۳ جی ۶۴ هست )
                    سوال دیگه اینکه اگر رو دستگاه کیبورد ۵ ردیفه نصب کنیم و بخوایم اون کیبورد فارسی اقای شفاهی یا کیبورد فارسی ای او اس ۵ رو فعال کنیم مشکلی پیش میاد یا نه (اخه خودشون تو توضیحاتش نوشتند که نباید کیبورد دیگه ای روش نصب شده باشه)

نظر

• سلام من آیپدمو بردم مغازه ای و برام برنامه ریخت و برنامه هاشم خوبه .
                      من چکار میتونم بکنم که اینا بعدا پاک نشن .چون باز هم آپدیت بکنم پاک میشن.و چون خیلی زحمت کشیدم که مرتبشون کردم نمیخوام به آیتونز وصل میکنم بپرند .
                      اگه میشه راهنماییم کنید.

نظر

• سلام ipad ١ دارم
                        به ios5 update كردم
                        بازي need for speed hot porsuit رو دانلود كردم اما وقتي داخل بازي ميشم اول فيلمشو نشون ميده ولي بعدش صفحه سياه ميشه اما صدا بازي مياد
                        مشكل از كجاست ؟
                        Graphic كمه؟

نظر

• سلام بر همگی
                          می خواستم ببینم نرم افزار های آیفون بر روی آیپد 2 به صورت تمام صفحه اجرا می شوند یا به اندازه صفحه نمایش آیفون

نظر

• به نظر شما آیپد2 16gbبهتره یا آیپد64gb

نظر

• 64Gig من بینشون موندم 64 گرفتم

نظر

• سلام

هیجی رو آیپدم نصب نمیشه. جیلبریک شده تا دو روز پیش اوکی بود اما حالا هیچی

نظر

صبر کنید ..
                                X