اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• الان روی آیپدِ من ورژن 4.3.3 نصبه
    اگر برم تو jailbreakme و به ورژن 4.3.5 جیلبریک کنم، آیا برنامه ها و فایل های نصب شده از طریق itines یا ifunbox میپره؟
    سوال بعدی اینکه ورژن 4.3.5 چه فرقی با 4.3.3 داره؟

نظر

• jailbreakme ۴.۳.۵ رو جیلبریک نمیکنه
      بستن حفره امنیتی pdf برای از کار انداختن جیلبریک می

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
        jailbreakme ۴.۳.۵ رو جیلبریک نمیکنه
        بستن حفره امنیتی pdf برای از کار انداختن جیلبریک می
        متوجه قسمت دوم متنتون نشدم
        سوالم این بود که اگر با Jailbreakme جیلبریک کنم، اپلیکیشن هایی که تو ورژن قبلی نصب کردم یا فایل ها و اطلاعاتی که روی آیپد دارم از بین میره؟
        یا اینکه نه، فقط میاد فریمور رو آپدیت میکنه و با برنامه های نصب شده کاری نداره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط shoopi نمایش پست ها
          سوالم این بود که اگر با jailbreakme جیلبریک کنم، اپلیکیشن هایی که تو ورژن قبلی نصب کردم یا فایل ها و اطلاعاتی که روی آیپد دارم از بین میره؟
          وقتی آپ میکنید و جیلبریک نمیکنید برنامه ها میپره.

نظر

• نوشته اصلی توسط shoopi نمایش پست ها
            سوالم این بود که اگر با jailbreakme جیلبریک کنم، اپلیکیشن هایی که تو ورژن قبلی نصب کردم یا فایل ها و اطلاعاتی که روی آیپد دارم از بین میره؟
            با جیلبریک کردن برنامه ای از بین نمیره
            نگران فردایت نباش ...
            خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
            ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
            اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• نوشته اصلی توسط Shoopi نمایش پست ها
              الان روی آیپدِ من ورژن 4.3.3 نصبه
              اگر برم تو jailbreakme و به ورژن 4.3.5 جیلبریک کنم، آیا برنامه ها و فایل های نصب شده از طریق itines یا ifunbox میپره؟
              سوال بعدی اینکه ورژن 4.3.5 چه فرقی با 4.3.3 داره؟
              نوشته اصلی توسط Shoopi نمایش پست ها
              سوالم این بود که اگر با Jailbreakme جیلبریک کنم، اپلیکیشن هایی که تو ورژن قبلی نصب کردم یا فایل ها و اطلاعاتی که روی آیپد دارم از بین میره؟
              jailbrekame فقط گوشی رو جیلبریک می کنه , ورژن جدیدی رو گوشی نمیریزه ..

Power of Creation
              www.i-Phone.ir

نظر

• با آیپد چطوری میشه تو محیط آنلاین یه فایل رو از طریق Browse آپلود کرد؟
                مثلاً خواستم یه فایل عکس رو تو یکی از آپلود سنترهای عکس آپلود کنم ولی دکمه ی Browse ش غیرفعال بود!
                از چه روشی برای آپلود کردن تو محیط آنلاین میشه استفاده کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Shoopi نمایش پست ها
                  با آیپد چطوری میشه تو محیط آنلاین یه فایل رو از طریق Browse آپلود کرد؟
                  مثلاً خواستم یه فایل عکس رو تو یکی از آپلود سنترهای عکس آپلود کنم ولی دکمه ی Browse ش غیرفعال بود!
                  از چه روشی برای آپلود کردن تو محیط آنلاین میشه استفاده کرد؟
                  ببینید این به کار شما میاد ؟ : http://www.i-phone.ir/forums/thread44607.html
                  نگران فردایت نباش ...
                  خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                  ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                  اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
                    ببینید این به کار شما میاد ؟ : http://www.i-phone.ir/forums/thread44607.html
                    نه متاسفانه به کارم نیومد
                    همون فایل Deb ی که تو همین تاپیک بود رو دانلود کردم و از طریق ifunbox ریختمش تو مسیرِ Var/Root/Media/Cydia/Autoinstal و بعد Reboot کردم ولی هیچ اتفاقی نیوفتاد
                    نه آیکونی اضافه شد به لیست و نه توی Safari، تب جدیدی اضافه شد
                    مشکل از کجاست؟

نظر

• توی تاپیک خودش جواب دادم در ضمن با این برنامه علاوه بر عکس فایل های دیگه هم می تونید آپلود کنید.

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Professional نمایش پست ها
                        توی تاپیک خودش جواب دادم در ضمن با این برنامه علاوه بر عکس فایل های دیگه هم می تونید آپلود کنید.

Sent from my iPad using Tapatalk
                        درست شد
                        مرسی عزیز

نظر

• سلام دوستاي عزيز
                          من يه برنامه رو از سايديا پاك كردم حالا كيبورد فارسيم رفته لطفا كمكم كنيد
                          ديگه تو سايديا پيداش نمي كنم

نظر

• چطوری میشه یه فایل رو از طریق وایرلس از ipad به پرینتر PC منتقل کرد و پرینت گرفت؟
                            پرینترم رو Shared کردم و وایرلسم هم روشنه ولی وقتی از ipad و توی اپلیکیشن هایی که گزینه ی پرینت دارن جستجو میکنم چیزی پیدا نمیکنه.
                            مشکل از کجاست؟

نظر

• سلام من آپدیت 4.3.5 دانلود کردم ولی به صورت فایل رار است
                              وقتی از حالت رار خارج میکنم ایتونز شناسایی نمیکنه باید چطوری
                              اپدیت کنم . در ضمن جیلبریک 4.3.5 هم آمده؟ ممنون.

نظر

• سلام من آپدیت 4.3.5 دانلود کردم ولی به صورت فایل رار است
                                وقتی از حالت رار خارج میکنم ایتونز شناسایی نمیکنه باید چطوری
                                اپدیت کنم . در ضمن جیلبریک 4.3.5 هم آمده؟ ببخشید من آیپد 1 3g دارم
                                ممنون.

نظر

صبر کنید ..
                                X