اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط nav ! D نمایش پست ها
    اینجوری که میگن جیلبریک می مصرف باطری رو بالا میبره
    من خودم با رد اسنو جیلبریک کردم و د اسنو رو پیشنهاد می کنم
    ولي سرعت با جيلبريكمي بيشتر و از رم كمتر استفاده ميكنه

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammadkhajoo نمایش پست ها
      کسی میدونه چطور یه pdf فارسی رو توی ibook بیاریم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یکی کمک کنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      منظورت چيه ؟
      خب فايل pdf رو كه فارسي هست رو از طريق آيتونز بريز تو iBooks

نظر

• نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
        اینجوری که میگن جیلبریک می مصرف باطری رو بالا میبره
        من خودم با رد اسنو جیلبریک کردم و د اسنو رو پیشنهاد می کنم
        از کدوم ورژنش باید برای 4.3.3 استفاده کرد؟
        چون redsn0w_win_0.9.6rc9 فایل IPSWورژن 4.3.3 منو نشناخت!

واقعاً میدونم صبح بیچارتون کردم اما ممنون میشم بازم کمکم کنید تا بتونم ورژنی رو که باکمک شما بهش ریستور کردم و چیلبرگ کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط ssma نمایش پست ها
          از کدوم ورژنش باید برای 4.3.3 استفاده کرد؟
          چون redsn0w_win_0.9.6rc9 فایل IPSWورژن 4.3.3 منو نشناخت!

واقعاً میدونم صبح بیچارتون کردم اما ممنون میشم بازم کمکم کنید تا بتونم ورژنی رو که باکمک شما بهش ریستور کردم و چیلبرگ کنم
          نشناخت ؟ یعنی چی ؟
          چیلبرگ اشتباس ... تلفظ صحیح جیلبریک هستش دوست عزیز
          از این آموزش استفاده کنید مرحله به مرحله
          http://www.i-phone.ir/forums/thread38180.html

نظر

• بینم الان که تازه به 4.3.3 ریستور کردم هنوز چیلبرگ نکردم میتونم دوباره 4.3.3 رو ریستور کنم چون اول کار که ریستور کرده بودم مشکل پایین نیومدن درصد شارژ حل شده بود اما الن دوباره بدون اینکه شارژ کنم خود ب خود 100% شده و هر چه هم که استفاده می کنم از در صدش کاسته نمیشه البته من قبلاً یه نر م افزار برای شارژ آی پد با لب تاب داشتم اما پاکش کرده بودم.

نظر

• دوستان GPRS ایرانسل رو چه جوری باید روی ipad 2 فعال کنم؟؟

امروز سیم کارت 3g گرفتم ولی نمیدونم چه جوری باید کانکشن اینترنت بسازم براش...

یکی یه کمک به ما میکنه؟؟

نظر

بینم الان که تازه به 4.3.3 ریستور کردم هنوز چیلبرگ نکردم میتونم دوباره 4.3.3 رو ریستور کنم چون اول کار که ریستور کرده بودم مشکل پایین نیومدن درصد شارژ حل شده بود اما الن دوباره بدون اینکه شارژ کنم خود ب خود 100% شده و هر چه هم که استفاده می کنم از در صدش کاسته نمیشه البته من قبلاً یه نر م افزار برای شارژ آی پد با لب تاب داشتم اما پاکش کرده بودم.
                شما اگه shsh 4.3.3 داشته باشید مشکلی از بابت دانگرید ندارید . البته ممکنه چون تازه 4.3.4 ریلیز شده ، مشکلی برای دانگرید نباشه و نیاز به shsh نباشه البته اگر هم اینطوری باشه زود باید اقدام کنید

نوشته اصلی توسط Hossein90 نمایش پست ها
                دوستان GPRS ایرانسل رو چه جوری باید روی ipad 2 فعال کنم؟؟

امروز سیم کارت 3g گرفتم ولی نمیدونم چه جوری باید کانکشن اینترنت بسازم براش...

یکی یه کمک به ما میکنه؟؟
                تنظیمات خاصی نداره ، شما اگه از فعال بودن اینترنت خط مطمئنی به قسمت cellular data برو و در قمست apn بنویسید mtnirancell .
                نگران فردایت نباش ...
                خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
                  شما اگه shsh 4.3.3 داشته باشید مشکلی از بابت دانگرید ندارید . البته ممکنه چون تازه 4.3.4 ریلیز شده ، مشکلی برای دانگرید نباشه و نیاز به shsh نباشه البته اگر هم اینطوری باشه زود باید اقدام کنید
                  mtnirancell .
                  چجوری میتونم shsh از 4.3.3 بگیرم

نظر

چجوری میتونم shsh از 4.3.3 بگیرم
                    با tiny umberella تست کن ولی بعید میدونم الان shsh بده چون 4.3.4 اومده . با این برنامه هم تست کن :http://www.i-phone.ir/forums/thread40221.html
                    نگران فردایت نباش ...
                    خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                    ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                    اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• مصرف باطری ipad2 من خیلی زیاده...زود شارژ 100 درصدیش تموم میشه!
                      به خاطر جیلبریک اینجوری میشه؟
                      یه سوال دیگه در مورد اتصال فلش خارجی به دستگاه...چطوری میتونم این کارو بکنم؟
                      میخوام مثلاً از یه حافظه ی فلش به عنوان حافظه خارجی استفاده کنم مثلاً باهاش آهنگ گوش بدم بدون اونکه روی دستگاه فایلی بریزم

نظر

• نوشته اصلی توسط Shoopi نمایش پست ها
                        مصرف باطری ipad2 من خیلی زیاده...زود شارژ 100 درصدیش تموم میشه!
                        به خاطر جیلبریک اینجوری میشه؟
                        یه سوال دیگه در مورد اتصال فلش خارجی به دستگاه...چطوری میتونم این کارو بکنم؟
                        میخوام مثلاً از یه حافظه ی فلش به عنوان حافظه خارجی استفاده کنم مثلاً باهاش آهنگ گوش بدم بدون اونکه روی دستگاه فایلی بریزم
                        در مورد باتری باید بگم که شما باید بذارید به 10 درصد برسه و به شارژ بزنید تا کل خونه های باتری فعال بشن.
                        ولی اتصال فلش؛ فکر نکنم کمرا کیت هنوز برای آیپد2 ریلیز شده باشه و بهش بخوره.
                        البته برای آهنگ گوش دادن باید iFile رو داشته باشید تا بتونید میون فایلهاتون Explore کنید.

نظر

• اتصال بلوتوث دستگاه به دستگاه های بلوتوث دارِ دیگه چطوریه؟
                          مثلاً بخوام با بلوتوثِ PC به ipad با برعکس فایل رد و بدل کنم چطوریه؟ یه بار تست کردم نشد...
                          بعد نمیشه با اینترنت ایرانسل مثلاً به PC وصل شد و یه جوری از طریق بلوتوث مثلاً اینترنت رو آورد روی ipad و استفاده کرد؟
                          چون من الان از این میکروسیم کارت ها ندارم

نظر

• نوشته اصلی توسط soshiance نمایش پست ها
                            بچه ها من با yahoo mas مشکل دارم وقتی که برنامه باز هست و تو قسمت مولتی تسکینگ قرار داره هرکی برام پیام بفرسته رو صفحه نمیاد فقط وقتی میاد که برنامه جلوم باز باشه در صورتی که تو ایفون اینجوری نیست و در حین کار با برنامه های دیگه هم پیام رو صفحه ظاهر میشه . فقط یه نکته اگر با یاهو کسی تماس بگیره یه پیام میاد که فلانی با شما تماس گرفته .
                            راهی بلدین مثل ایفون بشه ردیفش کرد فکر کنم مربوط به تنظیمات باشه
                            احتمالا شما notification را برای مسنجر خاموش کردین. برین تو ستینگ بعد notification اونجا فعالش کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط Shoopi نمایش پست ها
                              اتصال بلوتوث دستگاه به دستگاه های بلوتوث دارِ دیگه چطوریه؟
                              مثلاً بخوام با بلوتوثِ PC به ipad با برعکس فایل رد و بدل کنم چطوریه؟ یه بار تست کردم نشد...
                              بعد نمیشه با اینترنت ایرانسل مثلاً به PC وصل شد و یه جوری از طریق بلوتوث مثلاً اینترنت رو آورد روی ipad و استفاده کرد؟
                              چون من الان از این میکروسیم کارت ها ندارم
                              با برنامه ifile مي توني بين آيفون و آيپد و آيپاد از طريق بلوتوث ارتباط برقرار كني البته به شرط اينكه هر دو ديوايس اين برنامه روش نصب باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط saeidjan نمایش پست ها
                                با برنامه ifile مي توني بين آيفون و آيپد و آيپاد از طريق بلوتوث ارتباط برقرار كني البته به شرط اينكه هر دو ديوايس اين برنامه روش نصب باشه
                                یعنی فقط بین این 3 تا دستگاه میشه با بلوتوث ارتباط برقرار کرد؟!!
                                این که به درد نمیخوره...
                                پس عملاً بلوتوثش مُفت نمیارزه...

نظر

صبر کنید ..
                                X