اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط shoopi نمایش پست ها
    مودم وایرلس ندارم که باهاش دستگاه رو به اینترنت وصل کنم
    با همین مودم adsl های معمولی میشه ipad رو به اینترنت وصل کرد؟
    3g هم هست ولی هنوز واسش سیم کارت مخصوص ایرانسل نگرفتم...
    ضمن اینکه اینترنت ایرانسل هم بسیار مزخرف و چرته
    شما باید از وای فای استفاده کنیدو یا اینکه از سیم کارت های همراه اول یا ایرانسل ( که برای اینکار خیلی هم سرعت بالا و ... نمیخواد ) استفاده کنید
    نگران فردایت نباش ...
    خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
    ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
    اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
      شما باید از وای فای استفاده کنیدو یا اینکه از سیم کارت های همراه اول یا ایرانسل ( که برای اینکار خیلی هم سرعت بالا و ... نمیخواد ) استفاده کنید
      دوست من شما لپ تاپ داری که راهنماییت کنم که یه Access Point Wifi بسازی؟اگه بله ویندوزت چیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Nikki.ripper نمایش پست ها
        دوست من شما لپ تاپ داری که راهنماییت کنم که یه Access Point Wifi بسازی؟اگه بله ویندوزت چیه؟
        لپتاپ دارم ولی الان پیشم نیست
        به همین pc های معمولی نمیشه wi-fi وصل کرد؟
        بعدش حتماً باید اکانت وای فای بخرم؟
        کلاً نمیشه با همین ADSL یه جوری اینترنت ipad رو راه اندازی کرد؟

نظر

• آقا راهی هست که gprs گوشی آندرویدی خودمو(htc wildfire) روی آی پد شیر کنم؟

نظر

• ببخشین در ibook میشه کاری کرد که هم دیکشنری فارسی داشته باشه هم انگلیسی ؟؟؟
            فقط انگلیسی داره ! اگه بشه فارسی داشته باشه عالی میشه .
            کسی میدونه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط faridtabasi نمایش پست ها
              آقا راهی هست که gprs گوشی آندرویدی خودمو(htc wildfire) روی آی پد شیر کنم؟
              من اندروید روی WinMoدارم و دیدم که توی Wireless And Setting اش یه چیزی هست به نام Hotspot SHaring Or Wi-Fi Router .شما شبکه رو میسازیو بعد آیپد بهش وصل میکنی.راهنمایی کامل لازم داری شما؟
              HOWTO hack your Android phone and turn it into a WiFi access point fed by the 3G modem - Boing Boing
              این راهی حرفه ایشه!
              نوشته اصلی توسط Shoopi نمایش پست ها
              لپتاپ دارم ولی الان پیشم نیست
              به همین pc های معمولی نمیشه wi-fi وصل کرد؟
              بعدش حتماً باید اکانت وای فای بخرم؟
              کلاً نمیشه با همین ADSL یه جوری اینترنت ipad رو راه اندازی کرد؟
              چییی؟اکانت وای فای بخری؟!!!!!!!!!
              چرا،ولی باید یه طوری یه وای فای بیاریش.یا برو یه کافی نت.شما یا یه دونه Wi-Fi USB نیاز دازی یا یه لپ تاب که ADSL و بهش وصل کنی و بعدشم با اون یه شبکه وای فای بسازی و خلاص.یا بری به کافی نت و خیال خودتو راحت کنی.
              ویرایش توسط iAidin : https://i-phone.ir/forums/member/60433-iaidin در ساعت 17-07-2011, 12:51 AM

نظر

• دوستان من یه مشکلی داررم
                ایپدم با ایتونز نه نرمافزاری رو پاک میکنه و نه نرم افزاری میریزه
                اونیکه برام جیل کرد گفت نمیتونی چیزی بریزی بیار پیش خودم ولی من میخوام خودم بریزم!!!!

ارور میده که فضا خالی نیست و وقتی هم میخوام چیزی رو پک کنم هیچ چیز پاک نمیشه
                4.3.3 هست اپ سینک هم نصب هست

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammadkhajoo نمایش پست ها
                  ببخشین در ibook میشه کاری کرد که هم دیکشنری فارسی داشته باشه هم انگلیسی ؟؟؟
                  فقط انگلیسی داره ! اگه بشه فارسی داشته باشه عالی میشه .
                  کسی میدونه ؟
                  دیکشنری لوتوس که دوست عزیز,علیرضا واسه کاربرای ایرانی طراحی کرده،نه تنها توی آی بوکس،بلکه توی همه سیستم کار میکنه!
                  فقط مشکلش اینه که فعلا آنلاینه و ایشالا به زودی آف میشه.تو انجمن سرچ کنید لوتوس و پیداش میکنید.
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread25438.html
                  ویرایش توسط iAidin : https://i-phone.ir/forums/member/60433-iaidin در ساعت 17-07-2011, 01:23 AM

نظر

من اندروید روی WinMoدارم و دیدم که توی Wireless And Setting اش یه چیزی هست به نام Hotspot SHaring Or Wi-Fi Router .شما شبکه رو میسازیو بعد آیپد بهش وصل میکنی.راهنمایی کامل لازم داری شما؟
                    HOWTO hack your Android phone and turn it into a WiFi access point fed by the 3G modem - Boing Boing
                    این راهی حرفه ایشه!

چییی؟اکانت وای فای بخری؟!!!!!!!!!
                    چرا،ولی باید یه طوری یه وای فای بیاریش.یا برو یه کافی نت.شما یا یه دونه Wi-Fi USB نیاز دازی یا یه لپ تاب که ADSL و بهش وصل کنی و بعدشم با اون یه شبکه وای فای بسازی و خلاص.یا بری به کافی نت و خیال خودتو راحت کنی.
                    والا شبکه کار کردم اما از نوشته شما چیزی دستگیرم نشد، منظورت ویندوز موبایل بود؟ من از دار دنیا همین گوشیو دارم که اندرویدیه. حالا از طریق wifi هم نشد، به بلوتوث هم راضیم!
                    مارا کمک...

نظر

والا شبکه کار کردم اما از نوشته شما چیزی دستگیرم نشد، منظورت ویندوز موبایل بود؟ من از دار دنیا همین گوشیو دارم که اندرویدیه. حالا از طریق wifi هم نشد، به بلوتوث هم راضیم!
                      مارا کمک...
                      آره من رو دوتا ویندوز موبایلم اندروید ریختم.
                      با بلوتوث تا اونجایی که من میدونم نمی تونی به آیپد Access بدی.
                      دوست عزیزم،شما میتونید برید توی ستینگ،
                      بالای صفحه نوشته Wireless ،اونجا یه قسمتی هست به نام Wi-Fi Router (تو اندروید هک شده ی من)
                      شاید مال شما Hotspot Sharing باشه.
                      اونجا به راحتی میتونید GPRS اتونو با دستور العمل هایی که بهتون میده(نسبت به هر گوشی فرق میکنه،مخصوصا hTC)و
                      قتی که شیر کردید توآیپدتون وای فای و روشن کنید و به اون نت ورکی که الان شیر کردید وصل شید
                      .(نوت:Wildfire مینی اندرویده،فکر نکنم همچین امکانیو داشته باشه چیپ وای فایش،ولی شما نا امید نشو و امتحان کن!)
                      اگه مشکلی بود من یه اندروید بگیرم دقیق بهتون بگم،اگه واقعا حیاتیه دوست عزیز!
                      ویرایش توسط iAidin : https://i-phone.ir/forums/member/60433-iaidin در ساعت 17-07-2011, 01:19 AM

نظر

آره من رو دوتا ویندوز موبایلم اندروید ریختم.
                        با بلوتوث تا اونجایی که من میدونم نمی تونی به آیپد Access بدی.
                        دوست عزیزم،شما میتونید برید توی ستینگ،
                        بالای صفحه نوشته Wireless ،اونجا یه قسمتی هست به نام Wi-Fi Router (تو اندروید هک شده ی من)
                        شاید مال شما Hotspot Sharing باشه.
                        اونجا به راحتی میتونید GPRS اتونو با دستور العمل هایی که بهتون میده(نسبت به هر گوشی فرق میکنه،مخصوصا hTC)و
                        قتی که شیر کردید توآیپدتون وای فای و روشن کنید و به اون نت ورکی که الان شیر کردید وصل شید
                        .(نوت:Wildfire مینی اندرویده،فکر نکنم همچین امکانیو داشته باشه چیپ وای فایش،ولی شما نا امید نشو و امتحان کن!)
                        اگه مشکلی بود من یه اندروید بگیرم دقیق بهتون بگم،اگه واقعا حیاتیه دوست عزیز!
                        ممنون دوست من حیاتی که نیست اما اگه پستت به گوشی اندرویدی خورد یه برسی بکن.
                        الانم نگاه کردم همچین آپشن ها و قابلیت هایی نداشت(hotspot)

یه سوال دیگه:
                        نرم افزاری هست که آی پد رو به یه درایو قابل دسترسی تبدیل کنه؟ که حد اقل بتونم مث یه کول دیسک اطلاعاتمو بریزم توش، ضمنا جیلبریک نمودم.
                        ویرایش توسط faridtabasi : https://i-phone.ir/forums/member/60966-faridtabasi در ساعت 17-07-2011, 01:43 AM

نظر

دیکشنری لوتوس که دوست عزیز,علیرضا واسه کاربرای ایرانی طراحی کرده،نه تنها توی آی بوکس،بلکه توی همه سیستم کار میکنه!
                          فقط مشکلش اینه که فعلا آنلاینه و ایشالا به زودی آف میشه.تو انجمن سرچ کنید لوتوس و پیداش میکنید.
                          http://www.i-phone.ir/forums/thread25438.html
                          ممنونم .
                          اما الان دیکشنری خودش و قسمت های اصلی خود ibook میره توی more .
                          کاری نمیشه کرد ؟؟ اینجوری که خیلی بد میشه ! اکثر کارا توی منوی اصلی بوده که الان در More رفته !!

منتظر پاسخ شما هستم !!

نظر

ممنون دوست من حیاتی که نیست اما اگه پستت به گوشی اندرویدی خورد یه برسی بکن.
                            الانم نگاه کردم همچین آپشن ها و قابلیت هایی نداشت(hotspot)

یه سوال دیگه:
                            نرم افزاری هست که آی پدم رو به یه درایو قابل دسترسی تبدیل کنه؟ که حد اقل بتونم مث یه کول دیسک اطلاعاتمو بریزم توش، ضمنا جیلبریک نمودم.
                            چشم؛جتما نگاه میکنم براتون.وای باز سوال تکرارری!!!
                            Turn Your iPhone,iPad or iPod Touch Into USB Drive Using Phone-Disk | TheTechJournal.com
                            اسم برنامش هست Phone Disk .میتونی از سیدیا بگیریدش دوست من.
                            کم پ.خ میدم بهتون وقتی مطمئن شدم مینی اندروید میتنه شیر ویر بشه.
                            نوشته اصلی توسط mohammadkhajoo نمایش پست ها
                            ممنونم .
                            اما الان دیکشنری خودش و قسمت های اصلی خود ibook میره توی more .
                            کاری نمیشه کرد ؟؟ اینجوری که خیلی بد میشه ! اکثر کارا توی منوی اصلی بوده که الان در More رفته !!

منتظر پاسخ شما هستم !!
                            چرا دوست عزیزم،شما از طزیق Action Menu میتونی انتخاب کنی که چیا بره توی More و چیا بمونه.میتونی توی ستینگ کلی Action Menu رو زیر تب Extensions پیدا کنی و انتخاب کنی که میخواد چیا بره توی مور و چیا بمونه.
                            نوشته اصلی توسط faridtabasi نمایش پست ها
                            بسیار ممنون
                            تو همین تاپیک چند بار این سوالو پرسیدم کسی جواب نداد برا همین دوباره پرسیدم
                            فکر کنم این موضوع قبلا اشاره کرده بودن دوستان بهش که کسی جواب نداده!
                            امیدوارم کمکی کرده باشم.
                            Hit The Thanks Button If Helped!
                            ویرایش توسط iAidin : https://i-phone.ir/forums/member/60433-iaidin در ساعت 17-07-2011, 01:57 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط nikki.ripper نمایش پست ها
                              چشم؛جتما نگاه میکنم براتون.وای باز سوال تکرارری!!!
                              turn your iphone,ipad or ipod touch into usb drive using phone-disk | thetechjournal.com
                              اسم برنامش هست phone disk .میتونی از سیدیا بگیریدش دوست من.
                              کم پ.خ میدم بهتون وقتی مطمئن شدم مینی اندروید میتنه شیر ویر بشه.
                              بسیار ممنون
                              تو همین تاپیک چند بار این سوالو پرسیدم کسی جواب نداد برا همین دوباره پرسیدم
                              تو سیدیا این نرم افزار نبود، سورس خاصی رو باید اد کنم؟
                              ویرایش توسط faridtabasi : https://i-phone.ir/forums/member/60966-faridtabasi در ساعت 17-07-2011, 01:56 AM

نظر

• action menu رو از کجا بیارم ؟؟؟؟؟؟

خیلی آقایی !!

نظر

صبر کنید ..
                                X