اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط shoopi نمایش پست ها
    ممنون
    من الان سه مُدل برنامه برای خوندن کتاب دارم ولی متاسفانه هیچ کدومشون قابلیت علامت گذاری، هایلایت کردن یه قسمت مشخصی از متن یا خط کشیدن و . . . رو ندارن
    برنامه ی goodreader این قابلیت رو داره ولی موقع اجرا شدن اون دستور ارور میده
    یعنی فقط میشه باهاشون کتاب خوند!!!
    این مشکلو چطوری میتونم حل کنم؟
    برنامه ای که این امکانات رو داشته باشه سراغ ندارین؟
    pdf reader pro برای من به راحتی حایلایت می کنه حتی می تونین کنار یه جمله یا کلمه نوت برداری کنین

این دو تا برنامه رو بگیرین خیلی خوبن

http://fileape.com/dl/h2aHd3tVPXbsjzaG

http://www.filedude.com/download/XOL9lDDOG0e4769c9c68
    ویرایش توسط m0ein : https://i-phone.ir/forums/member/26134-m0ein در ساعت 15-07-2011, 03:18 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط nav ! D نمایش پست ها
      settings - mail - fetch new data - push
      درسته همینه

ولی باید همیشه خودم یه بار برم تو میل تا میل چک کنه (مسخرست)

پس اتوماتیکش چی شده

نظر

• سلام.من تا الان از اكانت اپل استفاده مي كردم و الان هنوز اكانتم شارژ داره ولي ميخوام ايپدم رو جيلبرك كنم حالا اگر جيلبرك بشه ديگه نميتونم از اكانتم استفاده كنم يا با ايتونز به سايت اصلي كانكت بشم ؟ و يه سوال ديگه بعد از جيلبرك ميتونم دوباره ريستور كنم به نسخه اورجينال ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط pashnetala نمایش پست ها
          درسته همینه

ولی باید همیشه خودم یه بار برم تو میل تا میل چک کنه (مسخرست)

پس اتوماتیکش چی شده
          نه دیگه
          fetch new data رو بذارید مثلا رو هر 15 دقیقه -
          خودش هر 15 دقیقه چک می کنه اگه ایمیل جدید داشته باشید هم نوتیفیکیشن نشون میده هم صدای میل میاد

نظر

• خیر دوست عزی
            جیلبریک کنید میتونید برید سایت اپل ٬ به ایتونز وصل کنید و هر کاری بهخواهید میتوندی انجام دهید
            بله میتونید به نسخه اصلی ریستور کندی تا جیلبریک از بین بره

نظر

• نوشته اصلی توسط saleci نمایش پست ها
              سلام.من تا الان از اكانت اپل استفاده مي كردم و الان هنوز اكانتم شارژ داره ولي ميخوام ايپدم رو جيلبرك كنم حالا اگر جيلبرك بشه ديگه نميتونم از اكانتم استفاده كنم يا با ايتونز به سايت اصلي كانكت بشم ؟ و يه سوال ديگه بعد از جيلبرك ميتونم دوباره ريستور كنم به نسخه اورجينال ؟

جیلبریک هم بکنید میتونید از اعتبار کارتتون استفاده کنید و برنامه و موزیک و ... بخرید و استفاده کنید .
              ری استور هم بله می تونید بدون هیچ مشکلی بکنید

نظر

• نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
                نه دیگه
                fetch new data رو بذارید مثلا رو هر 15 دقیقه -
                خودش هر 15 دقیقه چک می کنه اگه ایمیل جدید داشته باشید هم نوتیفیکیشن نشون میده هم صدای میل میاد
                میدونین که fetch پدر باتری در میاره

پس push خودمون کجاست

میتونم push doctor از سیدیا نصب کنم ؟؟؟

کمکی میکنی؟؟

نظر

• ادرس ip دستگاه رو از کجا میشه فهمید ؟ من میخوام به وسیله pc suit هر چی میخوام بریزم مثلا app , music , film ... میخوام به وسیله wifi کانکت شم اصلا،این گزینه رو داره اما ادرسی که تو about دستگاه هست رو بهش میدم میگه اشتباهه

نظر

• نوشته اصلی توسط moh3n_o631 نمایش پست ها
                    ادرس ip دستگاه رو از کجا میشه فهمید ؟ من میخوام به وسیله pc suit هر چی میخوام بریزم مثلا app , music , film ... میخوام به وسیله wifi کانکت شم اصلا،این گزینه رو داره اما ادرسی که تو about دستگاه هست رو بهش میدم میگه اشتباهه
                    خب از تو قسمت WiFi نگاه کن دیگه ...

نوشته اصلی توسط pashnetala نمایش پست ها
                    میدونین که fetch پدر باتری در میاره

پس push خودمون کجاست

میتونم push doctor از سیدیا نصب کنم ؟؟؟

کمکی میکنی؟؟
                    اونقدر ها که فک می کنی باطری خوری نداره ها...
                    راجع به پوش داکتر چیزی نمیدونم والله

نظر

• من دارم همه ی اپلیکشن هامو با برنامه ی ifunbox نصب میکنم
                      بدون هیچ دردسری نصب و اجرا میشه
                      میخواستم ببینم مشکلی در آینده برام به وجود نمیاد وقتی از itunes استفاده نمیکنم برای نصب؟
                      از این منو این کارو انجام میدم

ویرایش توسط Shoopi : https://i-phone.ir/forums/member/61856-shoopi در ساعت 15-07-2011, 05:09 PM

نظر

• چرا پیش میاد
                        ۱ بار با ایتونز سینک کنید تما برنامه ها که نصب کردید پاک میشه !

نظر

• سلام ببخشید امروز یک بهم گفت که کشور چین به هیچ عنوان اجازه ی ورود آیپدهای 3g رو به کشورش نمیده من می خواستم از اپل استور چین بخرم.می خوام ببینم کسی از این موضوع خبر داره و راسته خواهش می کنم ترخدا جواب بدید.

نظر

• نوشته اصلی توسط Shoopi نمایش پست ها
                            من دارم همه ی اپلیکشن هامو با برنامه ی ifunbox نصب میکنم
                            بدون هیچ دردسری نصب و اجرا میشه
                            میخواستم ببینم مشکلی در آینده برام به وجود نمیاد وقتی از itunes استفاده نمیکنم برای نصب؟
                            از این منو این کارو انجام میدم

اگه نخواید برنامه با آیتونز نصب کنید مشکلی پیش نمیاد ، میتونید تیک قسمت app رو بردارید و با بقیه قسمت ها مثل موزیک و فیلم و ... بریزید .
                            نگران فردایت نباش ...
                            خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                            ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                            اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                              چرا پیش میاد
                              ۱ بار با ایتونز سینک کنید تما برنامه ها که نصب کردید پاک میشه !
                              آخه من فقط با itunes کتاب و موسیقی و فیلم سینک میکنم
                              چون دادم بیرون برام کلی برنامه ریختن، در هر صورت اگر بخوام با itunes برنامه ی جدیدی رو سینک کنم همه ی برنامه های قبلیم میپره!!!
                              پس فکر کنم تنها گزینه ای که پیش رومه فعلاً همین ifunbox باشه که بدون هیچ مشکلی برنامه ها رو نصب میکنه
                              ifunbox که مثل itunes نیست اگر یه وقت خود برنامه ش (ifunbox) پاک بشه مشکلی برای برنامه های نصب شده تو ipad به وجود بیاد؟!!!؟

نظر

• نوشته اصلی توسط shoopi نمایش پست ها
                                آخه من فقط با itunes کتاب و موسیقی و فیلم سینک میکنم
                                چون دادم بیرون برام کلی برنامه ریختن، در هر صورت اگر بخوام با itunes برنامه ی جدیدی رو سینک کنم همه ی برنامه های قبلیم میپره!!!
                                پس فکر کنم تنها گزینه ای که پیش رومه فعلاً همین ifunbox باشه که بدون هیچ مشکلی برنامه ها رو نصب میکنه
                                Ifunbox که مثل itunes نیست اگر یه وقت خود برنامه ش (ifunbox) پاک بشه مشکلی برای برنامه های نصب شده تو ipad به وجود بیاد؟!!!؟
                                نه اینطوری نیست مشکلی پیش نمیاد
                                نگران فردایت نباش ...
                                خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                                ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                                اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

صبر کنید ..
                                X