اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Elec60 نمایش پست ها
    فكر نكنم شارژ بشه، پورت USB اونقدر نمي تونه جريان بده كه شارژ كنه ولي حداقل شارژش كم نميشه اگه حين كار با iPad به PC وصل باشي
    بره منم شارژ نميشه
    بعید میدونم سخت افزاری باشه ! چون منم imac دارم ویندوز نصب هست اما تو ویندور شارژ نمیکنه !

نظر

• سلام
      من با opra miniبا wifiراحت صفحه باز میکنم اما با ایرانسل نمیتونم.
      کسی میدونه علت چیه؟

نظر

• میشه چند تا اپلیکشن شاخ معرفی کنین که امشب از apptracker دانلود کنم؟
        مثلاً دیکشنری کامل انگلیسی
        یا نرم افزارهای مولتی مدیا
        هر چیزی به غیر از Game
        ممنون میشم

نظر

• سلام آقا من یه ایپد 1 دارم نمیدونم باهاش چه بکنم.میخوام جیلبرینگش کنم ولی نمیدونم ios چند روشه؟ میخوام اصلا بدونم برای جیلبرینگ کردن حتما باید ریستور هم بشه؟ مدل آیپد هم MB292LL میباشد.کمکم کنید جان جفت پچه هاتون

نظر

• باید بدونیios چند هستی تا بدونی با چه بر نامه ای جیلش کنی

نظر

• نوشته اصلی توسط farhaadparsa
              سلام آقا من یه ایپد 1 دارم نمیدونم باهاش چه بکنم.میخوام جیلبرینگش کنم ولی نمیدونم ios چند روشه؟ میخوام اصلا بدونم برای جیلبرینگ کردن حتما باید ریستور هم بشه؟ مدل آیپد هم MB292LL میباشد.کمکم کنید جان جفت پچه هاتون
              برو به این مسیر settings>general>about>version ببین چه عددی هست تا بتونیم کمکت کنیم. ( چون جون بچه هامو قسم خوردی گفتم )

نظر

• چیکار کنم که کتاب های pdf تو برنامه ی ibooks نمایش داده بشه؟
                برنامشو نصب کردم ولی کتابخونه ش خالیه
                هر چی هم کتاب با ifunbox میریزم تو پوشه های برنامه باز هم نمیشناسه
                راه حلش چیه؟

نظر

• آیکون های "سیدیا" و "اینستالییوس" غیب شده ! ییهویی ! بعد از یا بار که طبق معمول از "آیفون اکسپلورر" استفاده میکردم ! کسی نظری داره ؟ چی کار کنم حالا ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط momeks نمایش پست ها
                    بعید میدونم سخت افزاری باشه ! چون منم imac دارم ویندوز نصب هست اما تو ویندور شارژ نمیکنه !
                    دوست گلم برق مورد نیاز شارژ آیپد 10.1 وات هست اما پورت یو اس بی. پی سی یا مک 5.6 وات هست علتش اینه

نظر

• نوشته اصلی توسط green boy نمایش پست ها
                      دوستان!
                      تو برنامه yahoo msg روی ایپد وقتی چند حرف رو مینویسی خودش یه سری کلمه رو پیش بینی میکنه!
                      میشه کاری کرد که دیگه این کارو نکنه
                      بله قسمت ديكشنري رو غير فعال كنين ديگه لغات رو حدس نميزنه

نظر

• نوشته اصلی توسط Shoopi نمایش پست ها
                        چیکار کنم که کتاب های pdf تو برنامه ی ibooks نمایش داده بشه؟
                        برنامشو نصب کردم ولی کتابخونه ش خالیه
                        هر چی هم کتاب با ifunbox میریزم تو پوشه های برنامه باز هم نمیشناسه
                        راه حلش چیه؟
                        شما بايد اول كتاب هاتون به در ايتونز كپي كنين و بعد با يكبار سينك كردن به ibook منتقل خواهند شد.
                        البته قبلش بايد تيك مربوط به سينك كتاب ها رو در تب book تو صفحه ديوايستون در ايتونز زده باشيد.

نظر

• نوشته اصلی توسط farhaadparsa نمایش پست ها
                          سلام آقا من یه ایپد 1 دارم نمیدونم باهاش چه بکنم.میخوام جیلبرینگش کنم ولی نمیدونم ios چند روشه؟ میخوام اصلا بدونم برای جیلبرینگ کردن حتما باید ریستور هم بشه؟ مدل آیپد هم MB292LL میباشد.کمکم کنید جان جفت پچه هاتون
                          ببینید بهتره شما به قسمت settings>general>about>version برید تا بتونید پیدا کنید که چه فرم وری روی دستگاه شماست . بعدش با توجه به اون فرم ور در این تاپیک اقدام به جیلبریک کردن آیپدتون بکنید : آموزش جیلبرک آی پد - انجمن تخصصی آیفون
                          نگران فردایت نباش ...
                          خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                          ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                          اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• نوشته اصلی توسط XmkZ نمایش پست ها
                            شما بايد اول كتاب هاتون به در ايتونز كپي كنين و بعد با يكبار سينك كردن به ibook منتقل خواهند شد.
                            البته قبلش بايد تيك مربوط به سينك كتاب ها رو در تب book تو صفحه ديوايستون در ايتونز زده باشيد.
                            ممنون
                            من الان سه مُدل برنامه برای خوندن کتاب دارم ولی متاسفانه هیچ کدومشون قابلیت علامت گذاری، هایلایت کردن یه قسمت مشخصی از متن یا خط کشیدن و . . . رو ندارن
                            برنامه ی Goodreader این قابلیت رو داره ولی موقع اجرا شدن اون دستور ارور میده
                            یعنی فقط میشه باهاشون کتاب خوند!!!
                            این مشکلو چطوری میتونم حل کنم؟
                            برنامه ای که این امکانات رو داشته باشه سراغ ندارین؟
                            ویرایش توسط Shoopi : https://i-phone.ir/forums/member/61856-shoopi در ساعت 15-07-2011, 12:10 PM

نظر

• ipad2 4.3.3 هست چرا push notification واسه ایمیل نداره این ورزن یا از کجا باید اکتیو کنم، ایمیل میاد اصلا نه صدا میده نه اون دایره قرمز بالای ایکون میل که تعداد ایمیل های جدید میاد (منظورم به صورت اتوماتیک هست)

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط pashnetala نمایش پست ها
                                ipad2 4.3.3 هست چرا push notification واسه ایمیل نداره این ورزن یا از کجا باید اکتیو کنم، ایمیل میاد اصلا نه صدا میده نه اون دایره قرمز بالای ایکون میل که تعداد ایمیل های جدید میاد (منظورم به صورت اتوماتیک هست)

ممنون
                                settings - Mail - Fetch New Data - Push

نظر

صبر کنید ..
                                X