اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستن من هرچی تلاش میکنم نمی تونم برنامه تماس و اس ام اس آیپد رو پیداکنم.
    اگه می شه یک نفر به طور کامل برام توضیح بده که باید چی کار کنم(اصلا نمی دونم باید چی کار کنم:دی)
    و اگه می شه لینک داونلود برنامه ها رو هم بهم بده.
    من سورس iPhoneIslam رو تو سیدیا وارد کردم اما نمی دونم بعدش چی کار کنم.
    لطفا یکی کمکم کنه.
    درضمن از چه سایتی میتونم بازی hd واسه آیپد داونلود کنم تا تصویر کل صفحه رو بگیره؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_ranger نمایش پست ها
      سلام
      دوستان من قصد خرید ای پد 2 دارم
      می خواستم ببینم اگه من یه سری از برنامه های رایگان اپ استور و بعضی از پولیاش رو بگیرم و بعد جیل بریک کنم
      این برنامه می مونه واسم دیگه؟ یا اینه که پرپر میشه؟
      بعد این که اگه من جیل بریک کنم می تونم هم چنان از اپ استور استفاده کنم یا نه؟
      بله می تونی استفاده کنی.

نظر

• دوستان من یه مشکلی پیدا کردم اگه میشه راهنمایی کنید

من دو تا ایپد دارم یکی ۱ و یکی ۲ . ایپد ۱ رو از اول با ایتونز سینک میکردم بدون مشکل. ایپد دو رو قبلا یکی از دوستام با اکانت خودش روش برنامه ریخته. الان که به ایتونز خودم وصل میکنم میگه قبل از سینک باید اتورایز کنی که برنامه هات پاک نشه .و اترایز میکنم بعدش transfer purchases رو که میزنم میگه اترایز نیست cannot transfer some purchases because it is not authorized... حتی زدم که همه برنامه های ایپد رو پاک کنه و سینک کنه ولی سینک هم نمیکنه با ایپد ۲ . جیلبریکش کردم دیروز و appsync هم داره..

مشکل مال چی میتونه باشه ؟ راهنمایی کنین لطفا

نظر

• نوشته اصلی توسط ssma نمایش پست ها
          دوستان سافاری من دانلود نمیکنه؟
          خواستم دانلود منیجرش رو از سیدا نصب کنم اما نشد چون فکر کنم پولیه

کلاًسیدا آپدم خیلی ارور میده و آپدیتم نمشه میگه this request it's out of date چه شه؟؟؟
          می شه عوضش کرد، نکنه مشکل از برنامه ای باشه که باهاش چیلبرگ کردم؟
          فریمورم 4.2.1 هستش و باgreenpois0n
          safari download maneger رو از سیدیا دانلود کنید
          نگران فردایت نباش ...
          خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
          ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
          اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• من برنامه swirl sms for ipad نصب کردم هی رسیت میشه الان هم رفته تو ریکاوری چیکارکنم هر چی هم restory ومیکنم error 1303 میده کمک چیکار کنم سیستمم مک هست

نظر

• بله می تونی استفاده کنی.
              جواب سوال اولم رو هم میشه بگو
              من می تونم برنامه بخرم و بعد جیل بریک کنم؟
              بعد اگه اینکارو بکنم و از جیل بریک در بیارم دستگاهو اون برنامه هایی که خریده بودم می مونه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
                safari download maneger رو از سیدیا دانلود کنید
                مشکل همین جاست اون گوشه سمت راست بالای سیدا اینستال موجود نیست.میگه پولیه

نظر

• safari download manager رو از سورس repo.insanelyi.com نصب کنید ......
                  کرک شده

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_ranger نمایش پست ها
                    جواب سوال اولم رو هم میشه بگو
                    من می تونم برنامه بخرم و بعد جیل بریک کنم؟
                    بعد اگه اینکارو بکنم و از جیل بریک در بیارم دستگاهو اون برنامه هایی که خریده بودم می مونه؟
                    بله هيچ مشكلي پيش نمي ياد
                    تشكر فراموش نشه:دي

نظر

• دوستن من هرچی تلاش میکنم نمی تونم برنامه تماس و اس ام اس آیپد رو پیداکنم.
                      اگه می شه یک نفر به طور کامل برام توضیح بده که باید چی کار کنم(اصلا نمی دونم باید چی کار کنم:دی)
                      و اگه می شه لینک داونلود برنامه ها رو هم بهم بده.
                      من سورس iPhoneIslam رو تو سیدیا وارد کردم اما نمی دونم بعدش چی کار کنم.
                      لطفا یکی کمکم کنه.
                      درضمن از چه سایتی میتونم بازی hd واسه آیپد داونلود کنم تا تصویر کل صفحه رو بگیره؟؟

نظر

• یه سوال دیگه چجوری عکس بریزم تو دستگاه؟ توی ای تیونز قسمت عکس وجود نداره
                        و یکی دیگه، تا دیروز می تونستم با نرم افزار یاهو وارد بشم اما امروز پیام می ده:
                        the certificate for this server is invalid. الی اخر مشکل از کجاس؟
                        ویرایش توسط crystalboy : https://i-phone.ir/forums/member/563-crystalboy در ساعت 08-07-2011, 10:50 AM

نظر

• دوستان یه browser اینترنت خوب معرفی کنین. میخام tab داشته باشه که بتونم راحت بین صفحات سوییچ کنم، و فارسی رو هم ساپورت کنه
                          - ios5 اومده؟ اگه اره آپدیت کنم؟ آی پد 2 دارم
                          ویرایش توسط faridtabasi : https://i-phone.ir/forums/member/60966-faridtabasi در ساعت 08-07-2011, 04:20 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط euwars نمایش پست ها
                            safari download manager رو از سورس repo.insanelyi.com نصب کنید ......
                            کرک شده
                            آقا من تازه دو روز آیپد خریدم و نمی دونم چجوری باید انجامش داد ،بیشتر راهنمایی میفرمایید.

نظر

• نوشته اصلی توسط ssma نمایش پست ها
                              نوشته اصلی توسط euwars نمایش پست ها
                              safari download manager رو از سورس repo.insanelyi.com نصب کنید ......
                              کرک شده
                              آقا من تازه دو روز آیپد خریدم و نمی دونم چجوری باید انجامش داد ،بیشتر راهنمایی میفرمایید.
                              حل شد ممنون فقط یه فایل صوتی باهاش دانلود کردم نمی تونم پیداش کنم ؟
                              ویرایش توسط ssma : https://i-phone.ir/forums/member/51731-ssma در ساعت 08-07-2011, 08:34 AM

نظر

• سلام
                                اگه میشه برام قیمت ipad 2 32wifi رو تو سوئیس بگید؟؟
                                قیمت تو ایرانم رو هم بگید؟

نظر

صبر کنید ..
                                X