اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام من تازه دیروز آیپد خریدم فعلا فقط جیلبرگش کردم و برنامه دیگه ای تو نریختم سوالم اینه که چجوری می تونم یه فایل رو از لب تابم به آیپد انتقال بدم؟ مثلا یه آهنگ یا یه فیلم یا یک برنامه که از سایتapptrckr دانلود کرده باشم.

نظر

• نوشته اصلی توسط ssma نمایش پست ها
      سلام من تازه دیروز آیپد خریدم فعلا فقط جیلبرگش کردم و برنامه دیگه ای تو نریختم سوالم اینه که چجوری می تونم یه فایل رو از لب تابم به آیپد انتقال بدم؟ مثلا یه آهنگ یا یه فیلم یا یک برنامه که از سایتapptrckr دانلود کرده باشم.
      اول باید آیتونز رو روی لبتاپت نصب کنی.
      بعد می ری تو آیتونز بالا سمت راست از توی منوی file این گزینه رو انتخاب می کنی:
      add folder too librari
      بعد فایل رو انتخاب می کنی.

بعد که آیپد رو به لب تاپ وصل کن این گزینه ظاهر میشه:مال من نوشته masoud's ipad

در حدود 30 ثانیه طول میکشه که Ipad به طور کامل لود بشه و بالاش بنویسه :

ipad sync is complete
      برای تشکر بر روی سپاس کلیک کنید :دی

از بالای صفحه میری تو app و تیک sync app رو میزنی
      و توی music-movies-photos هم تیک sync ... رو میزنی و بعد از پایین صفحه apply می کنی و در این مدت ipad رو از لب تاب جدا نکن!!!
      وقتی 2 باره بالای صفحه نوشت:
      ipad sync is complete
      کارت تمومه و می تونی ipad رو جدا کنی و حالشو ببری
      ویرایش توسط danikiing : https://i-phone.ir/forums/member/61175-danikiing در ساعت 07-07-2011, 01:09 PM

نظر

• دوستن من هرچی تلاش میکنم نمی تونم برنامه تماس و اس ام اس آیپد رو پیداکنم.
        اگه می شه یک نفر به طور کامل برام توضیح بده که باید چی کار کنم(اصلا نمی دونم باید چی کار کنم:دی)
        و اگه می شه لینک داونلود برنامه ها رو هم بهم بده.
        من سورس iPhoneIslam رو تو سیدیا وارد کردم اما نمی دونم بعدش چی کار کنم.
        لطفا یکی کمکم کنه.
        درضمن از چه سایتی میتونم بازی hd واسه آیپد داونلود کنم تا تصویر کل صفحه رو بگیره؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط danikiing نمایش پست ها
          اول باید آیتونز رو روی لبتاپت نصب کنی.
          بعد می ری تو آیتونز بالا سمت راست از توی منوی file این گزینه رو انتخاب می کنی:
          Add folder too librari
          بعد فایل رو انتخاب می کنی.

[ATTACH]5077[/ATTACH]

بعد که آیپد رو به لب تاپ وصل کن این گزینه ظاهر میشه:مال من نوشته masoud's ipad

در حدود 30 ثانیه طول میکشه که ipad به طور کامل لود بشه و بالاش بنویسه :

Ipad sync is complete
          برای تشکر بر روی سپاس کلیک کنید :دی
          [ATTACH]5078[/ATTACH]

از بالای صفحه میری تو app و تیک sync app رو میزنی
          و توی music-movies-photos هم تیک sync ... رو میزنی و بعد از پایین صفحه apply می کنی و در این مدت ipad رو از لب تاب جدا نکن!!!
          وقتی 2 باره بالای صفحه نوشت:
          Ipad sync is complete
          کارت تمومه و می تونی ipad رو جدا کنی و حالشو ببری
          آقا فایل و اد کردم بعدم دستگاه رو وصل کردم اما اتفاقی نیفتاد!!!؟؟؟
          این بخاطر این نیستکه اپل آیدی ندارم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hadi63 نمایش پست ها
            با سلام
            جدیدا وقتی تو videoes میرم هیچی نشون نمیده یک صفحه سیاه میاد !
            چکار باید کرد؟
            ipad 2
            دلیل فرمت فیلم هاست
            باید یک videora ipad convertor داونلود کنی تا فیلم ها رو به فرمت ipad تبدیل کنه.
            اگرم دلیلش این نیست این مسیر رو برو:
            settings/general/restrictions/movies
            آخرین گزینه llow all movies رو تیک کن تمام گزینه ها بجز بالا یی خود به خود تیک میشن.
            البته اگر اولین بار باشه که وارد /restrictions میشی باید یک رمز براش انتخاب کنی چون از این جا میتونی برنامه ها رو کنترل کنی.
            سپاس فراموش نشه:دی

نظر

آقا فایل و اد کردم بعدم دستگاه رو وصل کردم اما اتفاقی نیفتاد!!!؟؟؟
              این بخاطر این نیستکه اپل آیدی ندارم؟
              نه دلیلش اون نیست.
              اول اینکه باید آخرین ورژن آیتونز باشه(آخه منم این اتفاق واسم افتاد آیتونز رو به روز کردم درست شد)
              دوم اینکه اگه رو آیپدت رمز گذاشتی اول رمز رو باز کن بعد سیم رو به آیپدت وصل کن.
              بعد یک صدایی مثل دینگ میاد.
              وقتی آیپدت رو آیتونز اومد ازت می خواد که اپل آدی بسازی اما یک گزینه داره register later اون رو بزن و حالشو ببر.

نظر

نه دلیلش اون نیست.
                اول اینکه باید آخرین ورژن آیتونز باشه(آخه منم این اتفاق واسم افتاد آیتونز رو به روز کردم درست شد)
                دوم اینکه اگه رو آیپدت رمز گذاشتی اول رمز رو باز کن بعد سیم رو به آیپدت وصل کن.
                بعد یک صدایی مثل دینگ میاد.
                وقتی آیپدت رو آیتونز اومد ازت می خواد که اپل آدی بسازی اما یک گزینه داره register later اون رو بزن و حالشو ببر.
                آیتونزمو دیروز از خود سایت اپل دانلود کردم !
                هنوزم روی آیپدم رمز نذاشتم. چی کار کنم؟

نظر

آیتونزمو دیروز از خود سایت اپل دانلود کردم !
                  هنوزم روی آیپدم رمز نذاشتم. چی کار کنم؟
                  شما وقتی مثلا موزیک ادد میکنی بعد به قسمت music میری تا تیک سینک موزیک رو در بالای برنامه آیونز بزنی و بعد سینک کنی ؟
                  نگران فردایت نباش ...
                  خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                  ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                  اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• نوشته اصلی توسط amirhossein-ag نمایش پست ها
                    ضمنا دیوایسای قبلیم جیلبریک بوده و بنا به توصیه دوستان نمیخوام آیپد2 رو جیلبریک کنم؛ میخواستم ببینم برای خرید اپ مشکلی برام پیش میاد؟
                    ممنون
                    درود
                    دوستان قسمت دوم سوالم بی جواب موند.

نظر

• نوشته اصلی توسط amirhossein-ag نمایش پست ها
                      درود
                      دوستان قسمت دوم سوالم بی جواب موند.
                      مشكلي پيش نمي آيد بايد چيز پي ان را فعال كنيد ولي به نظر من جيلبريك كنيد خوب است و هيچ مشكلي برايتان پيش نمي آورد (تازه آي پد دو داراي a5 مي باشد)
                      with

نظر

• دوستان من GridTab for safari رو از سيديا نصب كردم حالا سافاري هي كرش ميكنه grid رو هم پاك كردم ملي هنوز كرش ميكنه
                        چي كار كنم?

نظر

دلیل فرمت فیلم هاست
                          باید یک videora ipad convertor داونلود کنی تا فیلم ها رو به فرمت ipad تبدیل کنه.
                          اگرم دلیلش این نیست این مسیر رو برو:
                          settings/general/restrictions/movies
                          آخرین گزینه llow all movies رو تیک کن تمام گزینه ها بجز بالا یی خود به خود تیک میشن.
                          البته اگر اولین بار باشه که وارد /restrictions میشی باید یک رمز براش انتخاب کنی چون از این جا میتونی برنامه ها رو کنترل کنی.
                          سپاس فراموش نشه:دی
                          آقا دمت گرم درست شد
                          مشکل از resriction بود قبلا رفته بودم دستکاری کرده بودم یادم نبود

نظر

• دوستان سافاری من دانلود نمیکنه؟
                            خواستم دانلود منیجرش رو از سیدا نصب کنم اما نشد چون فکر کنم پولیه

کلاًسیدا آپدم خیلی ارور میده و آپدیتم نمشه میگه this request it's out of date چه شه؟؟؟
                            می شه عوضش کرد، نکنه مشکل از برنامه ای باشه که باهاش چیلبرگ کردم؟
                            فریمورم 4.2.1 هستش و باgreenpois0n

نظر

• سلام
                              دوستان من قصد خرید ای پد 2 دارم
                              می خواستم ببینم اگه من یه سری از برنامه های رایگان اپ استور و بعضی از پولیاش رو بگیرم و بعد جیل بریک کنم
                              این برنامه ها می مونه واسم دیگه؟ یا اینکه که پرپر میشه؟
                              بعد این که اگه من جیل بریک کنم می تونم هم چنان از اپ استور استفاده کنم یا نه؟
                              ویرایش توسط Ali_ranger : https://i-phone.ir/forums/member/61519-ali_ranger در ساعت 07-07-2011, 07:59 PM

نظر

• سلام
                                دوستان من قصد خرید ای پد 2 دارم
                                می خواستم ببینم اگه من یه سری از برنامه های رایگان اپ استور و بعضی از پولیاش رو بگیرم و بعد جیل بریک کنم
                                این برنامه می مونه واسم دیگه؟ یا اینه که پرپر میشه؟
                                بعد این که اگه من جیل بریک کنم می تونم هم چنان از اپ استور استفاده کنم یا نه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X