اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان من الان ايپدم رو جيلبريك كردم بعد خواستم برنامه ارسال اس ام اس رو بريزم روش ولي ريبوت شد بعد كه خواستم ببرم dfu mode تا ريستور كنم اشتباهي رفتم ريكاوري حالا نميتونم خارج شم چيكار كنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط behdadOS نمایش پست ها
      دوستان من الان ايپدم رو جيلبريك كردم بعد خواستم برنامه ارسال اس ام اس رو بريزم روش ولي ريبوت شد بعد كه خواستم ببرم dfu mode تا ريستور كنم اشتباهي رفتم ريكاوري حالا نميتونم خارج شم چيكار كنم؟
      دکمه های home و power رو حدود 10 ثانیه نگه دارید تا ریست بشه
      نگران فردایت نباش ...
      خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
      ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
      اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• نميشه دوباره ميره رو ريكاوري

نظر

• سلام دوستان من آیپدم رو جیلبریک کردم الانم سیدیا روش نصب اما وقتی می خوام برنامه روش بریزم:
          وقتی تو آیتونز برنامه ها رو انتخاب می کنم به صورت پیش فرض تو صفحه ها جاگذاری می شن اما تا apply رو میزنم بعد از cyns کل برنامه ها دوباره پاک می شن!!!
          لطفا هرچه سریعتر کمک کنید دیگه دارم دیوونه می شم!!!!!!!!!!

نظر

• موقعي كه ميخوام رو ريكاوري ريستور كنم بعد از پايان كار ارور ١ رو ميده مشكل از كجاست؟
            لطفا سريعتر جواب بدين ممنون
            ویرایش توسط behdadOS : https://i-phone.ir/forums/member/36652-behdados در ساعت 06-07-2011, 04:50 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط behdadOS نمایش پست ها
              نميشه دوباره ميره رو ريكاوري
              با برنامه fixrecovery یا tiny umberella از ریکاوریبیرون بیار

نوشته اصلی توسط danikiing نمایش پست ها
              سلام دوستان من آیپدم رو جیلبریک کردم الانم سیدیا روش نصب اما وقتی می خوام برنامه روش بریزم:
              وقتی تو آیتونز برنامه ها رو انتخاب می کنم به صورت پیش فرض تو صفحه ها جاگذاری می شن اما تا apply رو میزنم بعد از cyns کل برنامه ها دوباره پاک می شن!!!
              لطفا هرچه سریعتر کمک کنید دیگه دارم دیوونه می شم!!!!!!!!!!
              app sync نصب کردید ؟
              نگران فردایت نباش ...

نظر

• نه باید از کجا بگیرم و چی کارش کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط danikiing نمایش پست ها
                  نه باید از کجا بگیرم و چی کارش کنم؟
                  شما cydia رو باز کن و در قسمت search بنویس appsync ... پیدا میکنه .
                  نگران فردایت نباش ...

نظر

• ما هم كه آدم نيستيم
                    يهه نرم افزار ميشه بگيد كه وقتي تو سافاري open in new page ميزنم تو همون صفخه بمونه

نظر

• من میخوام از سورس بیشتر برنامه نصب کنم این ارور رو میده cannot comply و فقط گزینه cancel رو داره و نمیتونم نصبش کنم
                      باید چیکار کنم مشکل حل بشه
                      برای من ای پد 2 هست

نظر

• نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
                        با برنامه fixrecovery یا tiny umberella از ریکاوریبیرون بیار

ببينيد من موقع نصب swirly sms سيديا كرش كرد بعد هم دستگاه ريبوت شد و روي لوگوي اپل موند بعد كه خواستم ببرم روي dfu mode و ريستور كنم اشتباهي بردم روي ريكاوري حالا همونطوري مونده و با هر برنامه اي كه از ريكاوري خارج ميشه دوباره مياد روي ريكاوري هيچ كار نميتونم بكنم. وقتي ميخوام روي حالت ريكاوري ريستور كنم اخر كار ارور "١" رو ميده خواهشا زودتر كمك كنين دارم ديوونه ميشم.

نظر

• من و-ي پ-ي ا-ن ام روي آيفون و كامپوتر كار مي كنه
                          اما روي آيپد ٢ساعته كار نمي كنه

چي كار كنم ؟!

نظر

• خواهشا يكي جواب من رو بده

نظر

• ببخشيد كسي ميدونه اين ارور api unavalable كه اينستالوس ميده يعني چي
                              ویرایش توسط abrar : https://i-phone.ir/forums/member/49630-abrar در ساعت 06-07-2011, 09:02 PM

نظر

• سلام بچه ها ببخشيد كسي ميدونه چرا وقتي من بعد از مثلا ٥دقيقه اسمارت كاورمو از روي اي پدم ور ميدارم قفلش باز ميشه ولي يهو از حالت پرنور خارج ميشه و به حالت كم نور ميره وقتي صفحه ميچرخه يا صفحه رو لمس ميكنم پرنور ميشه دوباره
                                خوب بودا رفتم دادم برنامه روش نصب كردن اينجوري شد
                                البته وقتی روی پسورد میذارم این اتفاق نمی افته.
                                فقط نگيد ريستور كن اگه مشكل سخت افزاري نيست به نظرتون، من مشكلي ندارم كاريش نكنم
                                ممنون ميشم راهنمايي كنيد سخت افزاريه به نظرتون يا نرم افزاريه؟
                                ویرایش توسط archi-demon : https://i-phone.ir/forums/member/31737-archi-demon در ساعت 06-07-2011, 10:40 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X