اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط apple.iphone4gs نمایش پست ها
    شما ifunbox دانلود کن هست تو همین انجمن یا از سایتشم میتونی مجانی هست

بعد گوشی به کامپوتر وصل کن ifunbox اجرا بکن بعد برو قسمت application رو هر برنامه خواستی کلیک راست کن ذخیره داره برا کامپیوتر

البته ممکن بعضی از نرم افزارا خوب کپی نشه
    آیپدم جیلبرک نشده مشکلی نداره؟آخه شنیدم برای استفاده از این نرم افزار باید آیپد جیلبرک شده باشه.
    ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط clapton نمایش پست ها
      آیپدم جیلبرک نشده مشکلی نداره؟آخه شنیدم برای استفاده از این نرم افزار باید آیپد جیلبرک شده باشه.
      ممنون
      جیل بریک فقط یه امکاناته اضافه ای رو میده شما اگه در منوی سمت چپ user application رو داری پس مشکلی نداری ولی اگه نداری باید جیلبریک کنی

نظر

• نوشته اصلی توسط clapton نمایش پست ها
        ممنون
        برای دسترسی به فایل های درون آیپد باید دستگاه شما جیلبریک باشه .
        نگران فردایت نباش ...
        خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
        ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
        اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• سلام دوستان..ایپد من شبکه وایرلس رو میشناسه ولی اینترنت ندارم..این درحالیه که با همون شبکه با ایفون به اینترنت دسترسی دارم..ضمنا ایپد من 2 هست و ios 4.3.3 ..جیلبرک هم نشده!
          لطفا کمکم کنید!!! خیلی حالم گرفته شده..

نظر

• سلام دوستان. من تو همین انجمن و چندتا سایت دیگه یه چیزی به اسم ipad camera case (فکر کنم) دیدم. کسی در موردش چیزی میدونه. اصلأ همچین چیزی هست یا فقط شایعه بوده؟!!!

نظر

• آیا راهی هست با آیپد ایرانسل رو شارژ کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alix19446 نمایش پست ها
                آیا راهی هست با آیپد ایرانسل رو شارژ کرد؟
                سلام دوست عزیز تو این تاپیک تمام راه هاش موجوده میتونید مطالعه کنید :http://www.i-phone.ir/forums/thread39681.html

نظر

• من تأوه امروز آىپد٢ خريدم أيلون ٣gs دارم شارژهاشون با هم فرقي داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط omid_behniya نمایش پست ها
                    من تأوه امروز آىپد٢ خريدم أيلون ٣gs دارم شارژهاشون با هم فرقي داره؟
                    بله. شارژر ايفون به ايپد ميخوره ولي شارژر ايپد رو فقط براي ٤ ميتونيد استفاده كنيد نه ٣ جي اس

نظر

• نوشته اصلی توسط rahgozar90 نمایش پست ها
                      سلام دوستان. من تو همین انجمن و چندتا سایت دیگه یه چیزی به اسم ipad camera case (فکر کنم) دیدم. کسی در موردش چیزی میدونه. اصلأ همچین چیزی هست یا فقط شایعه بوده؟!!!
                      سلام
                      این قطعه رو خود اپل تولید کرده و اسمش ipad camera kit هست.
                      به وسیله ی اون می تونید مموری ها خاصی رو مستقیم به ایپد وصل کنید.(یادم نیست چی مموری دقیقا).توی خود سایت اپل در قسمت استور به اکسسوریس سر بزنید و دنبالش بگردید اون جا بهترین منبع هست.

نظر

• دیروز سایت limera1n این رو گذاشته که با این برنامه میتونیم آیپد رو به آیفون تبدیل کنیم:
                        سایت:PhoneItiPad, The Tweak Which Transform 3G iPad To iPhone Is Now Available For Download! - Jailbreak 5.1 / 4.3.1 / 4.3.2 / 4.3.3 /iOS 5 Untethered - iPad 2 Jailbreak
                        طریقه کار این چیه ؟ چه جوری هکش روتهیه کنیم؟
                        ویرایش توسط i-majd : https://i-phone.ir/forums/member/30008-i-majd در ساعت 13-06-2011, 07:09 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط i-majd نمایش پست ها
                          دیروز سایت limera1n این رو گذاشته که با این برنامه میتونیم آیپد رو به آیفون تبدیل کنیم:
                          سایت:PhoneItiPad, The Tweak Which Transform 3G iPad To iPhone Is Now Available For Download! - Jailbreak 5.1 / 4.3.1 / 4.3.2 / 4.3.3 /iOS 5 Untethered - iPad 2 Jailbreak
                          این برنامه فعلا کرک نشده و free نیست .

تماس تلفنی به وسیله آیپد 3G توسط Phone it - انجمن تخصصی آیفون
                          نگران فردایت نباش ...
                          خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                          ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                          اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• سلام به همگی یه سوال من با ایتونز یه بکاپ گرفتم از شماره های تو ایفونم یه بکاپ تو گوگل و یه بکاپ تو یاهو .وقتی با سیستم میرم تو میلم یه قسمت داره به اسم Contactکه شماره هام توش هست و سرچ هم میکنم خیلی عالی جواب میده حالا اکانتم و تو قسمت میل ایپد وارد کردم هم یاهو هم گوگل (gmail) ولی اون قسمت contact هام نیست کسی میدونه این گذینه رو که تو سیستم بهمون میده اینجا چرا نیست یا کجاست

سوال ۲ ایپد و جیل کردم ورژن 4.33 البته کاستومه یه سری از برنامه ها رو کرک شدش نیست ، میخوام کارت خرید ایتونز بگیرم هم خودم استفاده کنم هم برای بچه ها کرک شدش و بزارم سوال اینه که رو دستگاه جیل شده میتونم برنامه ارجینال بریزم ( کرک نشده) ؟
                            اگر جواب مثبت هست که هیچی اگر خیر هست ، از اونجایی که برای کرک ، بر نامه رو ایپد باید نصب باشه چیکار کنم که کرکش کنم

سوال ۳ یکی از بچه ها میخواست از ایتونز با سیستم برنامه خریداری کنه ولی اکانت خریدش و بسته بودن پیگیری که کرد گفته بودن ip شما ( ایران) با کشوری که اکانت و خریدی نمیخوره مصلا انگلستان خریده بود و منظورشون این بوده که باید از هر کشوری که اکانت میخری ip سیستمت هم برای همون کشور باید باشه این و تو سایت خودمون هم مطرح شد حالا یادم نسیت چه اکانتی خریده بود که این مشکل بوجود اومد در این زمینه کسی چیزی میدونه؟

سوال ۴ وقتی ایپد گرفتم 3g اون بالا مینوشت ایپد روش سیم کارت گذاشتم وقتی که off بود باز مینوشت ایپد سیم و ۳ روزی هست لازم داشتم از تو ایپد دراوردم هر کاری میکنم نمینویسه ایپد ( بالا سمت چپ) مینویسه no sim ریستارت و خاموش روشنم کردم میاد بالا رو صفحه پیغام میده میگه no sim گذینه cellular data هم کمرنک سده نمیشه روش سلکت کرد اینم بگم ایپد روشن بود سیم و دراوردم چیکار کنم به جای no sim دوباره بنویسه ipad
                            ممنون از همه دوستان 
                            ویرایش توسط soshiance : https://i-phone.ir/forums/member/370-soshiance در ساعت 15-06-2011, 02:05 PM

نظر

• چرا وقتي وصل ميكنم آيپد2 به كامپيوتر شارژ نميكنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط omid_behniya نمایش پست ها
                                چرا وقتي وصل ميكنم آيپد2 به كامپيوتر شارژ نميكنه؟
                                اگه اون گوشه تو ایپد بالا سمت راست مینویسه Not Charging الکیه یعنی شارژ میشه ولی سرعتش خیلی کمه...

نظر

صبر کنید ..
                                X