اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با سلام
    می خواستم بدونم میشه به آیپد 2 فلش وصل کرد؟ توسط camera connection kit امکان داره ؟ یا فقط دور بین بهش وصل میشه؟
    راستی camera connection kit کاره 5 موجوده؟ قیمتش؟
    ممنون...

نظر

• نوشته اصلی توسط tavileh نمایش پست ها
      با سلام
      می خواستم بدونم میشه به آیپد 2 فلش وصل کرد؟ توسط camera connection kit امکان داره ؟ یا فقط دور بین بهش وصل میشه؟
      راستی camera connection kit کاره 5 موجوده؟ قیمتش؟
      ممنون...
      بله میشه وصل کرد ! فقط باید آیپد جلبریک بشه و برنامه ifiles نصب بشه از سیدیا ، در این صورت به راحتی فلش رو میشناسه

برای تستش هم میتونید کمرا کیت رو به آیپد وصل کنید و آیفونه خودتون رو با کابل بهش وصل کنید که مشاهده میکنید یه پیغام میاد رو صفحه مبنی بر ایمپورت کردن عکسها و ویدیو های کمرا رول به داخل آیپد

-------------------------------------------------------------------------------------

نظر

• اگه نخوام جیلبریک کنم چی؟ برنامه ifile به تنهایی جواب نمیده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط tavileh نمایش پست ها
          اگه نخوام جیلبریک کنم چی؟ برنامه ifile به تنهایی جواب نمیده؟
          بعید میدونم ! چون من با چند تا برنامه free هم از آیتونز تست کردم جواب نمیده و فلش رو نمیشناسه !

جای نگرانی نیست مطمئن باش نهایتا تا یکی دو هفته دیگه جلبریک میاد
          --------------------------------------------------------------------------------------

نظر

• salam sgha reza man ye moshkel ro ipad 1 khodam daram to kheili az site ha barname apple gozashtan man download mikonam nasb nemishe mesle angry birds sibdownload ya hamin idisplay topic nasb windows ro ipad lotfan moshkel man ro hal konid

نظر

• نوشته اصلی توسط thepunisher77 نمایش پست ها
              salam sgha reza man ye moshkel ro ipad 1 khodam daram to kheili az site ha barname apple gozashtan man download mikonam nasb nemishe mesle angry birds sibdownload ya hamin idisplay topic nasb windows ro ipad lotfan moshkel man ro hal konid
              سلام لطفا به قوانین احترام بگذارید و فارسی تایپ کنید .

هنگام نصب برنامه چه اروری میگیرید ؟
              نگران فردایت نباش ...
              خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
              ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
              اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• يه سوال دارم درباره ى ishsh.
                من تو ٤.٣.٢ هستم ولى تونستم از ٤.٣.٣ shsh بگيرم.تو سيديا هم اومده.من اشتباه مى كنم يا درسته مى شه بدون اين كه برى ٤.٣.٣ ازش shshً بگيرى.

نظر

• بله درسته شما در هر ورژنی باشید میتونید shsh اخرین ورژن ریلیز شده رو سیو کنید

نظر

• با سلام من برنامه comicbooklove رو نصب كردم ولي هرجاكه كتاب cbr رو با ifunbob توش كپي ميكنم نشون نميده

نظر

• سلام چند تا سوال دارم

آیپد 2 ای که فیس تایم نداشته باشه رو چیکار میشه کرد که فیس تایم بیاد ؟
                      بعد آیا به جز فیس تایم میشه مثلاً با اسکایپ یا یاهو ویدیو چت داشت ؟ voice chat چه طور ؟
                      بعد آیا فقط با wifi میشه یا با qprs هم میشه ؟

نظر

• سلام بچه ها كسي در مورد اينكه آيا ipad 2 ، overclock شده چيزي ديده؟
                        ipad 1 رو ديدم
                        ولي ipad2 رو نه
                        به نظرم چيز خيلي شاخي بشه اگه بشه

نظر

• مشکل وایرلس آی پد

سلام دوستان
                          من با لپ تاپ بدون هیچ مشکلی از طریق وایرلس به اینترنت وصل میشم ولی با itouch و ipad نمیتونم.دائم علامت وایرلس بالای صفحه میره و قطع و وصل میشه.نه میل ها رو باز میکنه نه تو سافاری صفحه میاره.البته جای دیگه ای با وایمکس مشکل نداشت و راحت وصل میشد.لطفا راهنمایی کنید.ممنون.

نظر

• نوشته اصلی توسط qtix نمایش پست ها
                            سلام دوستان
                            من با لپ تاپ بدون هیچ مشکلی از طریق وایرلس به اینترنت وصل میشم ولی با itouch و ipad نمیتونم.دائم علامت وایرلس بالای صفحه میره و قطع و وصل میشه.نه میل ها رو باز میکنه نه تو سافاری صفحه میاره.البته جای دیگه ای با وایمکس مشکل نداشت و راحت وصل میشد.لطفا راهنمایی کنید.ممنون.
                            يكبار reset network settings كنيد .

نظر

• دیروز ساعت 16.30 شارژ ایپد 100 درصد پر بود بهش دست نزدم ببینم خالی میکنه یا نه تا ساعت 1 بامداد 100 بود صبح که پاشدم ساعت 9 در کمال ناباوری دیدم شده 7 درصد . جالب اینکه هیچ برنامه ای باز نبود قبل از اینکه بخوابم و وقتی رو دکمه home میزدم خود عکس بکگراند و نشون میداد ولی صبح که پا شدم دیدم photo بوده رو نشون میده و از همه عجیب تر اینکه LCD ایپدو اگر از وسط به 2 قسمت مساوی تقسیم کنیم سمت راست بالا کاملا داغ بود و پاینش خیلی کمتر سمت چپ هم کاملا خنک بود .پیکارش کنم اخه . با برنامه sysinfoplus هم چک کردم دیدم هیچ برنامه ای باز نیست .kern_sploit همیشه بازه و نمیشه بستتش.
                              ویرایش توسط soshiance : https://i-phone.ir/forums/member/370-soshiance در ساعت 19-05-2011, 09:46 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط soshiance نمایش پست ها
                                دیروز ساعت 16.30 شارژ ایپد 100 درصد پر بود بهش دست نزدم ببینم خالی میکنه یا نه تا ساعت 1 بامداد 100 بود صبح که پاشدم ساعت 9 در کمال ناباوری دیدم شده 7 درصد . جالب اینکه هیچ برنامه ای باز نبود قبل از اینکه بخوابم و وقتی رو دکمه home میزدم خود عکس بکگراند و نشون میداد ولی صبح که پا شدم دیدم photo بوده رو نشون میده و از همه عجیب تر اینکه lcd ایپدو اگر از وسط به 2 قسمت مساوی تقسیم کنیم سمت راست بالا کاملا داغ بود و پاینش خیلی کمتر سمت چپ هم کاملا خنک بود .پیکارش کنم اخه . با برنامه sysinfoplus هم چک کردم دیدم هیچ برنامه ای باز نیست .kern_sploit همیشه بازه و نمیشه بستتش.
                                اگه از باز نیودن برنامه ها اطمینان دارید ، ریستور کنید ، اگخ مشکل نرم افزاری باشه حل میشه . اگه درست نشد مشکل از باطری میتونه باشه .
                                نگران فردایت نباش ...
                                خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                                ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                                اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

صبر کنید ..
                                X