اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• یکبار اموزش ریختن فیلم در برنامه imoveایپد رو دیدم نمیتونم پیداش کنم اگه از دوستان کسی داره یا نحوه کارو توضیح بده ممنون میشم

نظر

• سلام دوستان
      مشكلي كه من پيدا كردم اينه كه تا ديروز ميتونستم free app رو از اپل استور از خود ايپد ٢ دانلود كنم ولي الان كه ميخوام اين كارو كنم ميگه invalid adress و sign in نميشه توي اپل استور و نميتونم برنامه ها مجاني رو دانلود كنم

نظر

• نوشته اصلی توسط mnik نمایش پست ها
        سلام دوستان
        مشكلي كه من پيدا كردم اينه كه تا ديروز ميتونستم free app رو از اپل استور از خود ايپد ٢ دانلود كنم ولي الان كه ميخوام اين كارو كنم ميگه invalid adress و sign in نميشه توي اپل استور و نميتونم برنامه ها مجاني رو دانلود كنم
        با وي *p* ان امتحان كنيد ببينيد .

نظر

• همه دوستانی که از طریق تاپیک ساخت اکانت آیتونز اکانت براشون ساخته شده یا از طریق راهنمای ساخت اکانت که تو سایت هست اکانت رو ساختن مشکل Iinvalid Address رو دارن چون همشون آدرس رو Us New York زدن و اپل همه اکانتایی که از این آدرس استفاده کردن رو مسدود کرده

برای رفع مشکل وارد اکانت خودتون بشید و قسمت های زیر رو تغییر بدید

Address : 4701 w 2100 s
          city: salt lake city
          state: UT
          zip: 84120-1223
          phone: 801-5199682

البته امیدوارم این آدرس هم بلوک نشه چون با هزار زحمت گیرش آوردم

نظر

• نوشته اصلی توسط eliteron05 نمایش پست ها
            همه دوستانی که از طریق تاپیک ساخت اکانت آیتونز اکانت براشون ساخته شده یا از طریق راهنمای ساخت اکانت که تو سایت هست اکانت رو ساختن مشکل iinvalid address رو دارن چون همشون آدرس رو us new york زدن و اپل همه اکانتایی که از این آدرس استفاده کردن رو مسدود کرده

برای رفع مشکل وارد اکانت خودتون بشید و قسمت های زیر رو تغییر بدید

address : 4701 w 2100 s
            city: Salt lake city
            state: Ut
            zip: 84120-1223
            phone: 801-5199682

البته امیدوارم این آدرس هم بلوک نشه چون با هزار زحمت گیرش آوردم
            من که از روی اون تاپیک نساختم و آدرس رو برای ودم یه چیز الکی زدم.
            اما مال من هم همین پیغام رو می ده.
            دلیلش چیه ؟ چرا اپل اینکار رو کرده ؟ سابقه داشته ؟
            اگه من آیفون خریدم دلیلی نمی شه حتما آدرس دقیقم رو هم به سیستم بدم . شاید دلم نخواست . اینجوری بشه که عملا باید فاتحه اپ استور رو خوند ....

نظر

• نوشته اصلی توسط parsa arab نمایش پست ها
              یکبار اموزش ریختن فیلم در برنامه imoveایپد رو دیدم نمیتونم پیداش کنم اگه از دوستان کسی داره یا نحوه کارو توضیح بده ممنون میشم
              خيلي ممنون كه جواب دادين من ميخواستم بدونم چجوري فيلمو بريزم تو برنامه imove ايا مثل ايفون مستقيم ميره تو ipod. يا مياد تو imove تو اون تاپيك ميگن برنامه كرك imoveرو نصب كنيد خود ايپد كه اين برنامه رو داره كركش چيه من كه نفهميدم چجوريه لطفا راهنمايي كنين
              ویرایش توسط parsa arab : https://i-phone.ir/forums/member/13178-parsa-arab در ساعت 11-05-2011, 10:43 PM

نظر

• سلام من یه سوال داشتم در مورد سافاری ایپد میخواستم بدونم چقدر کامل و اینکه ایا سایت هارو روژن دسکتاپ باز میکنه یا موبایل

و اینکه کار باهاش تو سایت هایی مثه ف..بو..ک راحت ه و میشه از امکاناتت مثه چت این سایت به راحتی و کاملی یه پی سی استفاده کرد؟
                امکان دانلود وانتقال فایل از ایپد به پی سی هست؟
                برنامه های حساب داری انبار داری و اکسل(فقط برا دیدن اسناد نه اینکه رو ایپد با اکسل سند ایجاد و ویرایش کرد و میلش کرد ) وجود داره؟
                خروجی که بشه ایپد رو به ویدیو پروژکتور وصل کرد هس روی این دستگاه؟(ایپد 1 یا 2)
                قیمت 32 گیگ معمولی(ایپد1) چند ه؟
                ممنون
                ویرایش توسط sadra.24 : https://i-phone.ir/forums/member/33239-sadra-24 در ساعت 12-05-2011, 10:06 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط sadra.24 نمایش پست ها
                  سلام من یه سوال داشتم در مورد سافاری ایپد میخواستم بدونم چقدر کامل و اینکه ایا سایت هارو روژن دسکتاپ باز میکنه یا موبایل

و اینکه کار باهاش تو سایت هایی مثه ف..بو..ک راحت ه و میشه از امکاناتت مثه چت این سایت به راحتی و کاملی یه پی سی استفاده کرد؟
                  امکان دانلود وانتقال فایل از ایپد به پی سی هست؟
                  برنامه های حساب داری انبار داری و اکسل(فقط برا دیدن اسناد نه اینکه رو ایپد با اکسل سند ایجاد و ویرایش کرد و میلش کرد ) وجود داره؟
                  خروجی که بشه ایپد رو به ویدیو پروژکتور وصل کرد هس روی این دستگاه؟(ایپد 1 یا 2)
                  قیمت 32 گیگ معمولی(ایپد1) چند ه؟
                  ممنون
                  سلام

بستگی به سایت داره ، اگه امکان داشته باشه که برای موبایل باشه یا نه مثلا یاهو توو آیپد برای تبلت باز میشه .

وبگردی با آیپد خیلی راحته وبرای سایت هایی مثل ف.. یس...بوک برنامه های مخصوص خودش موجوده .
                  شما علاوه بر نصب safari download maneger که برای دانلود با خود سافاری هستش میتونید برنامه های مخصوص دانلود نصب کنید مثل idownloader و ...

برای فایل های آفیس هم برنامه آفیس موجوده که امکان ویرایش فایل ها رو هم داره .

برای خروجی به ویدئو پروژکتور هم کابلی در بازار هست که میتونید ازون استفاده کنید .

برای اطلاع دقیق از آخرین قیمت ها هم میتونید به تاپیک زیر مراجعه کنید :

http://www.i-phone.ir/forums/thread12510.html
                  ویرایش توسط crystalboy : https://i-phone.ir/forums/member/563-crystalboy در ساعت 12-05-2011, 10:30 AM
                  نگران فردایت نباش ...
                  خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                  ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                  اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• سلام
                    من امروز ایپدم رو به ایتونز وصل کردم بعد اختار اومد که باید ایپد رو ریستور به کنم!چی کار کنم؟

نظر

• خوب اگه 4.3.3 نباشید این پیغام رو میده همیشه که آپدیت اومده و شما میتونی آپدیت کنی .

اگه مشکل دیگه ایه عکسی از ارور بگیر تا ببینیم چیه !
                      نگران فردایت نباش ...
                      خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                      ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                      اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• سلام به همگی من به علت طاقت نیاوردن بدونه ایپد امروز دوباره ایپد 1گرفتم ولی اکبند
                        سوال اینه که برای شارژ بار اول بزام ipad خاموش بشه ؟ بعد چقدر بزارم تو شارژ ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
                          خوب اگه 4.3.3 نباشید این پیغام رو میده همیشه که آپدیت اومده و شما میتونی آپدیت کنی .

اگه مشکل دیگه ایه عکسی از ارور بگیر تا ببینیم چیه !
                          نه اون اروری که شما میگی رو نمیگم این رو میگم:

نظر

• باسلام.من یک ایپد2 دارم.موقع وارد کردن اکانت جیمیل (البته وقتی با سیمکارت ایرانسل با اینترنت کانکت میشم)تنضیمات خاصی از من میخواد مثل (IMAP/POP/incoming/out/host name)میشه یکی از مدیران گرامی راهنمایی بفرمایند.پیشاپیش از حسن توجه شما متشکرم.

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid fc نمایش پست ها
                              باسلام.من یک ایپد2 دارم.موقع وارد کردن اکانت جیمیل (البته وقتی با سیمکارت ایرانسل با اینترنت کانکت میشم)تنضیمات خاصی از من میخواد مثل (IMAP/POP/incoming/out/host name)میشه یکی از مدیران گرامی راهنمایی بفرمایند.پیشاپیش از حسن توجه شما متشکرم.
                              شما تنظیمات دستی رو نمی خ واد وارد کنید gmail رو خودش همه کارهاش رو انجام میده.

نظر

• اخه تا این تظیمات رو انجام ندم گزینه های save/next فعال نمیشه !

نظر

صبر کنید ..
                                X