اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mnik نمایش پست ها
    با سلام و احترام به دوستان
    من يه ipad2 3g خريدم,مشكل بزرگي كه بهاش دارم اينه كه وقتي وی پی ان استفاده ميكنم مكرر هر ٢-٣ دقيقه يك بار وی پی ان قطع ميشه و مجبورم دوباره وی پی ان كانكت كنم ,در صورتي كه مدت زياديه از اين وی پی ان رو لپ تاپ استفاده ميكنم
    لطفا اساتيد و دوستان راهنمايي كنيد
    صحبت در این باره در انجمن خلاف قوانین میباشد .
    نوشته اصلی توسط moh3n_o631 نمایش پست ها
    این سلفون رو به انگلیسی اسپل کن :d چند گرفتیش ؟ راضیی ؟ خط و خش نیافتاده ؟
    selefun .

شبرنگی ها دارن .قیمتی هم نداره . ولی یکم چسبوندنش سخته ، باید حرفه ای باشی تا بتونی خوب در بیاری. خوبیش فقط اینه که روی آیپد دیگه خط نمی افته .
    نگران فردایت نباش ...
    خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
    ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
    اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• سلام دوستان من خيلي وقته تصميم دارم يه تبلت بخرم و در حال حاضر بهترين گزينه برام آيپد 2 هستش ولي چند سوال داشتم در مورد آيپد:
      اينكه يكي از فاكتور هايي كه من رو وادار به خريد تبلت ميكنه فيلم ديدن هستش. ميخوام بدونم آيا با آيپد ميشه به راحتي (يعني بدون دردسر !) فيلم هاي زيرنويس دار ديد؟ يا مثلا هر فيلم رو بايد اول از تو كامپيوتر كنورت كرد بعد دوباره ريخت؟ و بطور كل راحت ميشه توش فيلم ريخت؟

نظر

• مشکلی از بابت دیدن فیلم با زیر نویس نخواهید داشت . فقط باید برنامه های دیدن فیلم رو نصب کنید . برنامه هم زیاد و متنوع هستش مثل buzz player , av player . xyyxplayer و ...
        نگران فردایت نباش ...

نظر

• با نصب اين برنامه ها ديگه نيازي به كنورت فيلم نيست؟

نظر

• نه دیگه این برنامه ها بیشتر فرمت ها رو ساپورت میکنن
            نگران فردایت نباش ...

نظر

• دوستان از چه سورسي xgps براي ايپد بگيرم چون هرچي نصب كردم واسه iphone بوده اگه اسمش هم فرق داره بگيد

نظر

• سلام چراایپد ۱کیفیتش مثل ایفون۴ نیست کیفیتش توذوق میزنه

نظر

• با سلام خدمت دوستان گرامی
                  من تازه یه ایپد ۲ خریدم و فریمور ۴.۳.۲ هم هست ولی هرچی میخوام با ایتونز نرم افزار بریزم روش نمیش
                  میخوام نرم افزارهای رایگان رو بریزم چون ایپدم جیل نیست
                  تیک همه نرم افزارها رو که میخوام بریزم میزنم ولی سینک نمیشه
                  لطفا کمک کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط rezarmz نمایش پست ها
                    سلام چراایپد ۱کیفیتش مثل ایفون۴ نیست کیفیتش توذوق میزنه
                    براي اينكه آيپد رتينا باشه خيلي هزينه ميبره و اينكه باطري و پردازنده خيلي قوي ميخواد
                    در ضمن به نظر من الان آيپد صفحه خيلي خوبي داره و led هستش
                    نگران فردایت نباش ...

نظر

• نوشته اصلی توسط edonay نمایش پست ها
                      با سلام خدمت دوستان گرامی
                      من تازه یه ایپد ۲ خریدم و فریمور ۴.۳.۲ هم هست ولی هرچی میخوام با ایتونز نرم افزار بریزم روش نمیش
                      لطفا کمک کنید
                      خب دوست عزیز تا شما app sync رو نتونی از روی سیدیا نصب کنی نمی تونی برنامه فری رو سینک کنی روی گوشیت . مگر این که با خود ایتونز برنامه های فری رو دانلود کنین و بعد از اتورایز کردن این کارو بکنین

نظر

• نوشته اصلی توسط edonay نمایش پست ها
                        با سلام خدمت دوستان گرامی
                        لطفا کمک کنید
                        شما بعد از دانلود برنامه رايگان بايد از قسمت stor گزينه آيتورايزر رو بزنيد
                        نگران فردایت نباش ...

نظر

• نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
                          براي اينكه آيپد رتينا باشه خيلي هزينه ميبره و اينكه باطري و پردازنده خيلي قوي ميخواد
                          در ضمن به نظر من الان آيپد صفحه خيلي خوبي داره و led هستش
                          دوست عزیزامیدوارم کردی اخه من ایپدم ازچشم افتاده ناجورتواین ورژن 4.3.2نمیدونم چرابعضی وقتهاهنگ میکنه من الان میشه ببرمش ورژن پایینترایپدروکه خریدم 4.2.1بودمیشه os3.2.2دادش الان یاshshمیخواد

نظر

• نوشته اصلی توسط rezarmz نمایش پست ها
                            دوست عزیزامیدوارم کردی اخه من ایپدم ازچشم افتاده ناجورتواین ورژن 4.3.2نمیدونم چرابعضی وقتهاهنگ میکنه من الان میشه ببرمش ورژن پایینترایپدروکه خریدم 4.2.1بودمیشه os3.2.2دادش الان یاshshمیخواد
                            منم از وژن ٤.٣.٢ خيلي راضي نيستم.اگه shsh نداشته باشيد نميتونيد به ورژن پايينتري بريد
                            نگران فردایت نباش ...

نظر

• سلام دوستان من میخوام آیپد 2 بگیرم ولی هنوز دو دلم چونکه بعد از حدود 1 ماه از اومدنش هنوز جیلبرکش نیومده !

دوستانی که آیپد دارن بدون جیلبرک چه چوری برنامه میریزین؟ مثلا میخرین یا فقط برنامه های مجانی رو دانلود میکنین؟

یا اینکه یه سره فقط وبگردی میکنید و فعلا برنامه دانلود نکردنین؟ ممنون میشم جواب بدین.

نظر

• سلام
                                دوست عزیز من چندروزیه از این نرم افزار AiChargerبرای شارژ از طریق کامپیوتر به ایپد استفاده میکنم برای ایپد که ضرری نداره

نظر

صبر کنید ..
                                X