اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام.آیپدم رو به 4.3.2 آپدیت و جیلبریک کردم، برنامه installous 4 رو که از 3 سورس مختلف سایدیا هم دانلود و نصب کردم،وقتی یک اپلیکیشنی رو دانلود یا آپدیت میکنه،موقع install کردن برنامه ها همش میگه install failed,invalid IPA .
    یعنی ممکنه رو 4.3.2 کار نکنه؟چون رو 4.3.1 راحت دانلود و نصب میکرد.
    ویرایش توسط kourosh1348 : https://i-phone.ir/forums/member/25095-kourosh1348 در ساعت 23-04-2011, 03:23 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط kourosh1348 نمایش پست ها
      سلام.آیپدم رو به 4.3.2 آپدیت و جیلبریک کردم، برنامه installous 4 رو که از 3 سورس مختلف سایدیا هم دانلود و نصب کردم،وقتی یک اپلیکیشنی رو دانلود یا آپدیت میکنه،موقع install کردن برنامه ها همش میگه install failed,invalid IPA .
      یعنی رو 4.3.2 کار نمیکنه چون رو 4.3.1 قبلاً راحت دانلود و نصب میکرد.
      از hackulo.us ورژن ۴.۴.۱ رو بنصب به همراه appsync4.0+ از همون سورس
      مشکلت حل میشه

Sent from my iPhone using Tapatalk
      Iphone 4
      4.3.2

نظر

• نوشته اصلی توسط arh_5464 نمایش پست ها
        از hackulo.us ورژن ۴.۴.۱ رو بنصب به همراه appsync4.0+ از همون سورس
        مشکلت حل میشه

sent from my iphone using tapatalk
        iphone 4
        4.3.2

appsync رو دوباره reinstall کردم درست شد.بنظرم جیل 4.3.2 یک کم گیرو گور داره.ممنون
        ویرایش توسط kourosh1348 : https://i-phone.ir/forums/member/25095-kourosh1348 در ساعت 24-04-2011, 04:06 PM

نظر

• من ایپد1 با ورژن 4.2.1 و جیلبریک با Greenpois0n اشتباه کردم تو قسمت setiiNG کل رسیت تنظیمات رو زدم دیگه ایپد بالا نمیاد با Greenpois0n
          هم جیلبریک کردم کامل مراحلشو انجام میدم نصب می منه ولی بازم تو ارم اپل گیر کرده به dfu بردم و خواستم ریستور کنم

ایتونر میگه باید ورژن 4.3.2 رو نصب کنی ان زدم دانلود کنه اخر کار ارور داد نشد
          رفتم از لینک تو سایت خودمون بود فرمور 4.3.2 رو دانلود کردم ان فایل رو انزیپ کردم چند تا فایل هست که پر ظرفیت بیشترش 600 مگ هست پسوندش dmg هست حالا باید من چیکار کنم

به ایپد که مشکلی پیش نیومده؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amirlovely نمایش پست ها
            من ایپد1 با ورژن 4.2.1 و جیلبریک با Greenpois0n اشتباه کردم تو قسمت setiiNG کل رسیت تنظیمات رو زدم دیگه ایپد بالا نمیاد با Greenpois0n
            هم جیلبریک کردم کامل مراحلشو انجام میدم نصب می منه ولی بازم تو ارم اپل گیر کرده به dfu بردم و خواستم ریستور کنم

ایتونر میگه باید ورژن 4.3.2 رو نصب کنی ان زدم دانلود کنه اخر کار ارور داد نشد
            رفتم از لینک تو سایت خودمون بود فرمور 4.3.2 رو دانلود کردم ان فایل رو انزیپ کردم چند تا فایل هست که پر ظرفیت بیشترش 600 مگ هست پسوندش dmg هست حالا باید من چیکار کنم

به ایپد که مشکلی پیش نیومده؟؟؟؟
            فایل فرمور رو نباید اکسترکت کنید
            باید .ipsw باشه

نظر

• دانلود کردم با همون پسوندی که گفتین مشکل اینه زیپ میشناسه سیستم با برنامه زیپ باز می کنه نا ایتونز

ایپدم که مشکلی نداره؟
              ویرایش توسط amirlovely : https://i-phone.ir/forums/member/8956-amirlovely در ساعت 24-04-2011, 12:13 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط amirlovely نمایش پست ها
                دانلود کردم با همون پسوندی که گفتین مشکل اینه زیپ میشناسه سیستم با برنامه زیپ باز می کنه نا ایتونز

ایپدم که مشکلی نداره؟
                نه ایپد مشکلی نداره
                اون فایل رو نباید باز کنید اصلا
                ایپد رو وصل کنید.ایتونز رو باز کنید. رو اسم ایپدتون کلیک کنید و شیفت رو نگه دارید و رو ری استور بزنید.حالا از شما نشونی می خواد که باید فایل فرمور .ispw رو بدی تا ری استور کنه

نظر

• دوستان چند تا سوال داشتم:
                  من اس بی ستیمگ ریختم روی آیپد بعد وقتی اجراش کردم اندازه ی صفحه ی آیفون بود یعنی اندازه ی یک پنجم صفحه ی آیپد نمیشه بزرگش کرد؟
                  دوم اینکه اور بورد برای آیپد هم کار میکنه؟ آخه من وقتی میخوام نصبش کنم مینویسه آی او اس زیر 4.2 دارید در صورتی که آیپد من 4.2.1 هست
                  وی ال سی چی برای آیپد کار میکنه؟ زیر نویس مخونه؟
                  آی فایل چی؟

نظر

• سلام
                    چرا هر موقع ایپد رو به ایتونز وصل میکنم بک اپ که میگیره توی درایو c (درایو ویندوز) میره!چی کار کنم که این طوری نشه؟باید ایتونز رو توی یه درایو دیگه نصب کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sia abedi نمایش پست ها
                      دوستان چند تا سوال داشتم:
                      من اس بی ستیمگ ریختم روی آیپد بعد وقتی اجراش کردم اندازه ی صفحه ی آیفون بود یعنی اندازه ی یک پنجم صفحه ی آیپد نمیشه بزرگش کرد؟
                      دوم اینکه اور بورد برای آیپد هم کار میکنه؟ آخه من وقتی میخوام نصبش کنم مینویسه آی او اس زیر 4.2 دارید در صورتی که آیپد من 4.2.1 هست
                      وی ال سی چی برای آیپد کار میکنه؟ زیر نویس مخونه؟
                      آی فایل چی؟
                      بله اندازش همونه . بزرگتر نمیشه . بله وی ال سی کار میکنه ولی برای زیر نویس برنامه های زیادی هم هست . مثل buzz player و av player و ... هست .ifile هم برای آیپد هست و به خوبی کار میکنه . ولی over borad رو نمیدونم نصب بشه یا نه .
                      نگران فردایت نباش ...
                      خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                      ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                      اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• ببخشيد راهى است تو safari وقتى يه صفحه جديد باز مى كنيم تو همون صفحه كه هستيم بمونيم؟
                        و يه چيز ديگه براى ipad مرورگرى هست كه مثل opera mini از چيزترينگ رد بشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط behdadOS نمایش پست ها
                          ببخشيد راهى است تو safari وقتى يه صفحه جديد باز مى كنيم تو همون صفحه كه هستيم بمونيم؟
                          و يه چيز ديگه براى ipad مرورگرى هست كه مثل opera mini از چيزترينگ رد بشه؟
                          برای سوال اولتون :

از Cydia برنامه زیر رو نصب کنید :

کد HTML:
                          EnhancedTabs

نظر

• نوشته اصلی توسط sia abedi
                            دوست عزیز برای جواب ها ممنون
                            فقط یک چیزی آیپد اور برد نداره؟شما مگه خودت آیپد نداری؟اور برد نداری؟
                            بعد از اینکه امکان folder بندی به ios اضافه شد دیگه کسی از overboard به دلیل پایین اوردن سرعت سیستم عامل استفاده نمیکنه ٬ من هم به شما پیشنهاد میکنم به جای برنامه هایی مثل infiniti board یا overboard یا ... نهایتا از FolderEnhancer استفاده کنید .

نظر

• چطوری ایپد 1 را با کامپیوتر با itunes اپدیت کنم

لطفا من را راهنمایی کنید

sport_live2004@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط sport_live نمایش پست ها
                                چطوری ایپد 1 را با کامپیوتر با itunes اپدیت کنم

لطفا من را راهنمایی کنید

sport_live2004@yahoo.com
                                این کار برای آیپد و آیفون آموزش مشابهی داره که شما میتونید با رفتن به تاپیک زیر و مطالعه اون ، آیپدتون رو آپدیت کنید :

http://www.i-phone.ir/forums/thread1843.html

برای سایر آموزش ها هم به لینک زیر بروید :

آموزشهاي مرجع - انجمن تخصصی آیفون
                                نگران فردایت نباش ...
                                خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                                ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                                اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

صبر کنید ..
                                X