اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با خسته نباشید به شما دوستان ...!

یه سوال درباره ی جیلبرک داشتم ... !
    شما فرض کنید الان شما با برنامه RedSn0w جیلبرک کردید ... ! و حالا می خواهین دوباره جیلبرک کنید ... شما باید از همون برنامه ایی که قبلا باهاش جیلبرک کردید استفاده کنید درسته ...!؟
    ایا راهی داره به غیر از ریستور مجدد از برنامه ی دیگه ایی برای جیلبرک استفاده کرد ... !؟
    در ضمن از چه طریقی میشه فهمید یه دستگاه با چه برنامه ای جیلبرک شده ...!؟

با تشکر و سپاس !!

نظر

• نوشته اصلی توسط sayena
      سلام
      من buzzplayer رو آیپدم نصب کردم
      یه فیلم 1080p روش ریختم با زیرنویس
      ولی فیلم رو که با سرعت آهسته نشون میده ( گرافیکش نمی کشه یا چیز دیگه ؟؟؟؟ )
      با فونت فارسی زیرنویس هم مشکل داره و نمی خونتش
      چی کارش کنم ؟
      دوست عزیز ... ! اگر Ipad1 دارید که مطمئنن او رو دارید نه ساپورت نمی کنه آخرین مود Playback برای آیپد 1 ... 720 P میباشد ... ولی آیپد 2 ... 1080 P رو هم ساپورت می کنه ... !

درباره ی زیر نویس هم شما باید حتما نام اون فیلم و زیرنویستون یکی باشه فقط فورمت های اونها فرق کنه ... !

با تشکر و سپاس !!

نظر

• نوشته اصلی توسط h_r_gholamsim نمایش پست ها
        با خسته نباشید به شما دوستان ...!

یه سوال درباره ی جیلبرک داشتم ... !
        شما فرض کنید الان شما با برنامه RedSn0w جیلبرک کردید ... ! و حالا می خواهین دوباره جیلبرک کنید ... شما باید از همون برنامه ایی که قبلا باهاش جیلبرک کردید استفاده کنید درسته ...!؟
        ایا راهی داره به غیر از ریستور مجدد از برنامه ی دیگه ایی برای جیلبرک استفاده کرد ... !؟
        در ضمن از چه طریقی میشه فهمید یه دستگاه با چه برنامه ای جیلبرک شده ...!؟

با تشکر و سپاس !!
        شما بگید چرا میخواید دوباره جیلبریک کنید !؟!؟
        میشه رو جیلبریک دوباره جیلبریک کرد
        مثلا وقتی با greenpoison جیلبریک کرده باشید و سایدیا نداشته باشید میتونید با redsnow جیلبریک کنید تا سایدیا بیاد!
        معمولا از طریق کاستوم لوگو هایی که موقع خاموش روشن و مخصوصا respring میاد ! مثلا اسکلت برای gp و اناناس برای رد اسنو هست و ...

نظر

• شما بگید چرا میخواید دوباره جیلبریک کنید !؟!؟
          دوست عزیز نمی خوام دوباره جیلبرک کنم ...! فقط برای اطلاعات عمومی ... داشتم تو سایت IFun یه مطلب می خوندم نظرای متفاوتی در این باره بود ...!

من یه جا خوندم درست و یا غلط با هر برنامه ایی که جیلبرک کردی اگه بخوای جیلبرک مجدد کنی باید از همون برنامه دوباره استفاده کنی ...!

مثلا وقتی با greenpoison جیلبریک کرده باشید و سایدیا نداشته باشید میتونید با redsnow جیلبریک کنید تا سایدیا بیاد!
          یعنی اگر سیدیا پاک نشده باشه و یا باشه نمیشه جیلبرک مجدد کرد ... !؟

معمولا از طریق کاستوم لوگو هایی که موقع خاموش روشن و مخصوصا respring میاد ! مثلا اسکلت برای gp و اناناس برای رد اسنو هست و ...
          با تشکر از شما این روش رو می دونستم ... ! می خواستم ببینیم در دستگاه در جایی ثبت میشه که با چه برنامه ایی جیلبرک شده ... !

در نهایت با تشکر از شما ...!
          موفق و پیروز باشید.

نظر

• دوست عزیز اون سیدیا مثال بود فقط و ربطی به سیدیا نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
              شما با چه برنامه ای این بازی رو نصب کردید؟

خوب شما آیپد رو متصل کنید به برنامه iphone pc suite و از اون برنامه ،بازی مورد نظرتون رو پاک کنید
              من از طریق app store بازی رو نصب کردم حالا با همو ن iphone pc suite اینکارو بکنم ؟

نظر

دوست عزیز ... ! اگر ipad1 دارید که مطمئنن او رو دارید نه ساپورت نمی کنه آخرین مود playback برای آیپد 1 ... 720 p میباشد ... ولی آیپد 2 ... 1080 p رو هم ساپورت می کنه ... !

درباره ی زیر نویس هم شما باید حتما نام اون فیلم و زیرنویستون یکی باشه فقط فورمت های اونها فرق کنه ... !

با تشکر و سپاس !!
                مرسي
                ولي براي من زيرنويس مياد ، ولي با فونت هاي عجيب غريب
                ویرایش توسط sayena : https://i-phone.ir/forums/member/33769-sayena در ساعت 10-04-2011, 05:01 PM

نظر

• من فقط یه سوال داشتم از دوستان حالا نمی دونم قبلا هم کسی اینو پرسیده بود یا نه . خواستم بدونم با توجه به مشکلات جیلبریک نشدن ای پد 2 ایا فکر می کنین که خریدن ای پد 2 درسته یا نه . ضمن این که ایا اگه من ای پد 2 بخرم می تونم برنامه کرک شده روش سینک کنم یا نه ؟ چومن app sync رو نمی شه دیگه نصب کرد ....... ممنون می شم جواب بدید

نظر

• نوشته اصلی توسط alzi2 نمایش پست ها
                    من از طریق app store بازی رو نصب کردم حالا با همو ن iphone pc suite اینکارو بکنم ؟
                    شما هر چیزی که نصب کرده باشید در قسمت app برنامه pc suite هست و شما هر کدوم رو که بخوای میتونی uninstall کنی
                    نگران فردایت نباش ...
                    خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                    ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                    اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

دوست عزیز ...! منظور شما رو متوجه نمیشم ... !
                      برنامه ایی که کرک شده نیاز به اینترنت نداره دوست عزیز ... ! مگر اینکه برای اینکه از همون ابتدا شروع به کار کنه از DataBase سایت مورد نظر بخواد DB بگیره که در اون صورت نیاز به اینترنت داره ... ! و یا اینکه بخواد برنامه آپدیت شه که هر دوش بر می گرده به همون Send or Receive DB ... که می تونی از Wifi استفاده کنی ...!

ولی در هیچ صورتی غیر قابل استفاده نمیشن ... !
                      دوست عزیز ممنون از توجهتون .
                      به عنوان مثال من gtalk نصب کردم ولی نمی تونه از 3g استفاده کنه و میگه اینترنت کانکشن در دسترس نیست در حالی که با سافاری یا نرم افزارهای دیگه که از app store خریدم مشکلی ندارم.
                      یا یه مشکل دیگه اینکه وقتی فایلی رو که با pages, Numbers یا keynote درست کردم ایمیل می کنم ارسال نمی شه و یا در مواردی با یکی 2 روز تاخیر send می شه .

نظر

• سلام. یه ایپد از امریکا برام اوردن که وقتی روشنش میکنم صفحه ای میاد که شکل وصل شدن به ایتونز رو نمایش میده! وقتی هم به ایتونز وصل میکنم اتفاقی نمی افتد! جریان چیه؟ و چیکار باید کنم؟! ممنون..

نظر

• دوستان یه چنتا سوال دیگه هم داشتم !
                          الان فرضا اگر یه نفر یه آیپد از کانادا برای من پست کنه وقتی میاد اینجا بهش گمرکی میخوره ؟ چقدر ؟
                          چیکار میشه کرد نخوره ؟
                          دوم این که هیچ مرکز معتبری توی داخل کشور نیست که آیپد بفروشه با گارانتی ؟!!!
                          آیپد 3 رو کسی خبر داره کی قراره بیاد ؟!!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط bsaeed86 نمایش پست ها
                            سلام. یه ایپد از امریکا برام اوردن که وقتی روشنش میکنم صفحه ای میاد که شکل وصل شدن به ایتونز رو نمایش میده! وقتی هم به ایتونز وصل میکنم اتفاقی نمی افتد! جریان چیه؟ و چیکار باید کنم؟! ممنون..
                            خوب آیپ شما در حالت ریکاوری مونده باید با برنامه tiny از ریکاوری بیرون بیارید و بعد اگه به صفحه اصلی وارد شدید که هیچ اگه نه شما باید ریستور کنید
                            نگران فردایت نباش ...
                            خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                            ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                            اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
                              خوب آیپ شما در حالت ریکاوری مونده باید با برنامه tiny از ریکاوری بیرون بیارید و بعد اگه به صفحه اصلی وارد شدید که هیچ اگه نه شما باید ریستور کنید
                              خیلی ممنون از راهنماییتون..
                              میشه برنامه tiny رو بزارید؟ و روش کارش چجوریه؟ یعنی اگه برنامه tiny بالا بیاد و ایپد هم به کامپیوتر وصل باشه اتوماتیک مشکل حل میشه یا کار خاصی باید انجام بدم؟!
                              ویرایش توسط bsaeed86 : https://i-phone.ir/forums/member/14061-bsaeed86 در ساعت 11-04-2011, 10:55 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط bsaeed86 نمایش پست ها
                                خیلی ممنون از راهنماییتون..
                                میشه برنامه tiny رو بزارید؟ و روش کارش چجوریه؟ یعنی اگه برنامه tiny بالا بیاد و ایپد هم به کامپیوتر وصل باشه اتوماتیک مشکل حل میشه یا کار خاصی باید انجام بدم؟!
                                متاسفانه بدلیل خیلی نا معلومی این سایت از دسترس کاربران داخل کشور ( بدلیل فیل __ تر شدن ) خارج هستش.

لینک سایت برنامه Tinyumberlla

برای خروج از حالت Recover Mode هم در این برنامه باید بعد از اتصال آیپد با کابل به کامپیوتر، و شناسایی توسط این برنامه، روی گزینه Exit Recovery Mode کلیک کنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X