اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برنامه های زیادی برای پخش فیلم با فرمت های مختلفی هست ولی از بهترین ها میشه buzzplayer رو اسم برد که برنامه قدرتمندیه

برای سوال دوم هم شما میتونید winterboard نصب کنید و تم دانلود کنید و به وسیله اون برنامه تم رو روی آیپدتون اجرا کنید 
    ویرایش توسط crystalboy : https://i-phone.ir/forums/member/563-crystalboy در ساعت 07-04-2011, 10:57 PM
    نگران فردایت نباش ...
    خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
    ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
    اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• سلام
      دوستان یه سوال داشتم در مورد کاربرد این آیپد ، میخواستم ببینم اگه تهیه اش بکنیم میشه ازش به عنوان یه دفتر همراه استفاده کرد ؟ یعنی برای نوشتن جزوه ، انجام محاسبات ، به عنوان چرک نویس !! یا همین کارا که برگه نیاز داره دیگه !!
      یعنی میخواستم ببینم برنامه مخصوص این کار ها براش نوشته شده ؟ کارایی داره ؟ کار باهاش راحت هست ؟
      با تشکر
      ویرایش توسط mamadosein72 : https://i-phone.ir/forums/member/51277-mamadosein72 در ساعت 08-04-2011, 03:27 PM

نظر

• شدن که میشه و برنامه های زیادی هستولی به اون حدی نرسیده که جای کاغذ استفاده شه ( گرچه من خودم آیپد و به کاغذ ترجیح میدم )

نظر

• بله برنامه برای اینکار زیاده که هم بتونی به صورت دست خطی بنویسی و هم تایپ کنی تا داشته باشی!من خودم از penultimate استفاده میکنم برای جزوه نویسی
          نگران فردایت نباش ...

نظر

• چیزی شبیه قلم براش نیومده که بشه راحت تر روش نوشت ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mamadosein72 نمایش پست ها
              چیزی شبیه قلم براش نیومده که بشه راحت تر روش نوشت ؟
              چرا قلم هم هست مدل های مختلفی داره که فکر میکنم از ۱۵ تومان تا ۴۰ تومان باشه!ولی نوک قلم نازک نیست ولی به راحت تر نوشتن کمک میکنه
              نگران فردایت نباش ...

نظر

• با سلام
                دوستان از وقتیکه نرم افزار "TVOutTuner" نصب کردم تنظیمات صفحه نمایش آی پدم عوض شده.
                کسی می دونه چه طوری می تونم این نرم افزار رو حذف کنم.
                گویا به سادگی بقیه نرم افزارها که با علامت ضرب در میشه پاکشون کرد جواب نمیده.
                و حتی رست کردن آی پد هم غیر فعال شده!
                نمی دونم ممکنه ویروسی شده باشه و یا قفل کرده.
                خوشحال میشم اگرکه جربتون رو در اختیارم بذارید.
                با تشکر

نظر

• خوب شما با چه برنامه ای این نرم افزار رو روی آیپد نصب کردید؟اگه با آیتونز نصب کردید خوب باید به قسمت app در آیتونز برید و اون نرم افزار رو ازون جا پاک کنید و بعدش سینک کنید!یا میتونید با iphone pc suite به قسمت app رفته و اونو پیدا و پاک کنید!
                  نگران فردایت نباش ...

نظر

• نوشته اصلی توسط izak نمایش پست ها
                    با سلام
                    دوستان از وقتیکه نرم افزار "TVOutTuner" نصب کردم تنظیمات صفحه نمایش آی پدم عوض شده.
                    کسی می دونه چه طوری می تونم این نرم افزار رو حذف کنم.
                    گویا به سادگی بقیه نرم افزارها که با علامت ضرب در میشه پاکشون کرد جواب نمیده.
                    و حتی رست کردن آی پد هم غیر فعال شده!
                    نمی دونم ممکنه ویروسی شده باشه و یا قفل کرده.
                    خوشحال میشم اگرکه جربتون رو در اختیارم بذارید.
                    با تشکر
                    دوست عزیز، برنامه هایی که از طریق آیتوینز نصب میشن، تنها تغییراتی ک اعمال میکنن، در خود اون برنامه هستش و هیچ تغییری در محیط iOS بوجود نمیارن. برای حذف این برنامه ها هم کافیه علامت ضربدر کنار آیکونشون رو بزنی تا خذف بشن.

ولی برنامه هایی که از طریق Cydia نصب میشه، به دلیل اینکه دستگاه جیلبریک شده هستش، به فایل های سیستمی هم دسترسی دارن و تغییراتی هم در خود iOS ایجاد میکنند.

اگر برنامه توسط Cydia نصب شده، در داخل خود Cydia از طریق گزینه Installed برنامه رو پیدا کرده و روش کلیک کنید و سپس در قسمت Modify گزینه Remove یا Uninstall رو بزنید.

یا میتونید از برنامه "cydelete" که از طریق Cydia نصب میشه، مثل برنامه های عادی دیگه، چند ثانیه انگششتون رو روی برنامه مورد نظرقرار بدین، علامت ضربدر کنار برنامه های نصب شده از طریق Cydia نیز ظاهر بشه.
                    ویرایش توسط siwa : https://i-phone.ir/forums/member/25144-siwa در ساعت 09-04-2011, 12:10 PM

نظر

• سلام
                      ببخشید دوستان چنتا سوال داشتم
                      1.این انواع قلم رو توی appstore پیدا نکردم میشه راهنماییم کنید کجا پیداشون کنم ؟
                      2.من یه حساب سرانگشتی کردم دیدم آیپد 3جی 32گیگابایت با یکی دو تا وسایل جانبیش رو اگه بخوام سفارش بدم از کانادا واسم بیارن حدود 1.100.000 تومان در میاد ، به نظرتون ارزشش رو داره ؟
                      3.آفیس برای آیپد اومده ؟
                      4.آیپد کار یه دانشجو رو راه میندازه ؟
                      ببخشیداگه سوالام یه ذره مسخره به نظر میاد
                      ممنون میشم راهنماییم کنید
                      بازم معذرت میخوام

نظر

• ۱-قلم واسه آیپد رو میتونید توو پایتخت هم تهیه کنید سایت chare هم داره توو نت سرچ کنید همه نوعش هست
                        ۲-اینکه ارزش داره یا نه به خودتون بستگی داره!این چیزی که شما میخواید بخرید رو من دارم و کاملا دارم لذت میبرم ولی به آیپد ۲هم توجه داشته باشید
                        ۳-بله آفیس برای آیپد و آیفون موجوده
                        ۴-اگه منظورتو برنامه جزوه نوشتن باشه،بله برنامه هست!برنامه های تخصصی هم برای هر رشته ای تقریبا موجوده!مثلا من عمران میخونم و برنامه براش زیاد دارم
                        نگران فردایت نباش ...

نظر

• سلام دوستان من از قسمت بازیهای مجانی ipad بازی angry bird رو نصب کردم که دمو است و کانل نیست حالا چطوری میتونم حذفش کنم ؟ هیچ علامت ضربدری هم نداره
                          ممنون میشم

نظر

• سلام به همه دوستان
                            من آیپدم رو که ورژن 4.2.1 هست با greenpoision جیلبریک کردم ولی الان یه مشکل دارم با برنامه های کرک شده با پسوند ipa که به نحوی باید از اینترنت استفاده کنن ولی ظاهرا به 3g دسترسی ندارن و عملا غیر قابل استفاده شدن !!
                            لطفا در این مورد راهنمایی کنید .

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط saberanoosheh نمایش پست ها
                              سلام به همه دوستان
                              من آیپدم رو که ورژن 4.2.1 هست با greenpoision جیلبریک کردم ولی الان یه مشکل دارم با برنامه های کرک شده با پسوند ipa که به نحوی باید از اینترنت استفاده کنن ولی ظاهرا به 3g دسترسی ندارن و عملا غیر قابل استفاده شدن !!
                              لطفا در این مورد راهنمایی کنید .

با تشکر
                              دوست عزیز ...! منظور شما رو متوجه نمیشم ... !
                              برنامه ایی که کرک شده نیاز به اینترنت نداره دوست عزیز ... ! مگر اینکه برای اینکه از همون ابتدا شروع به کار کنه از DataBase سایت مورد نظر بخواد DB بگیره که در اون صورت نیاز به اینترنت داره ... ! و یا اینکه بخواد برنامه آپدیت شه که هر دوش بر می گرده به همون Send or Receive DB ... که می تونی از Wifi استفاده کنی ...!

ولی در هیچ صورتی غیر قابل استفاده نمیشن ... !
                              ویرایش توسط h_r_gholamsim : https://i-phone.ir/forums/member/46502-h_r_gholamsim در ساعت 10-04-2011, 10:58 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط alzi2 نمایش پست ها
                                سلام دوستان من از قسمت بازیهای مجانی ipad بازی angry bird رو نصب کردم که دمو است و کانل نیست حالا چطوری میتونم حذفش کنم ؟ هیچ علامت ضربدری هم نداره
                                ممنون میشم
                                شما با چه برنامه ای این بازی رو نصب کردید؟

خوب شما آیپد رو متصل کنید به برنامه iphone pc suite و از اون برنامه ،بازی مورد نظرتون رو پاک کنید
                                نگران فردایت نباش ...

نظر

صبر کنید ..
                                X