اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Behzad83 نمایش پست ها

باید با استفاده از لپ تاپ یا PC و iTunes ریستورش کنین. برای iPad 1 آخرین نسخه 5.1.1 هستش و نمیتونین 7 نصب کنین.
    چجوری باید انجامش بدم؟؟؟
    لینک اموزش هاش رو زحمت میکشید بهم بدید؟
    با ریستور کردن برنامه ها و بازی هاش پاک میشه؟؟

نظر

• تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 1

نوشته اصلی توسط dddboy نمایش پست ها
      چجوری باید انجامش بدم؟؟؟
      شما آخرین ورژن 5.1.1 را از http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html بگیرید به dfu ببرید و شیفت کیبرد را نگه دارید و سپس ریستور کنید.
      بله ، همه چیز به حالت کارخانه ای در می آید.
      ویرایش توسط Navidmac : https://i-phone.ir/forums/member/27367-navidmac در ساعت 18-02-2014, 12:23 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط dddboy نمایش پست ها
        چجوری باید انجامش بدم؟؟؟

بله با ریستور کردنش، همه چی پاک میشه.

لینک دانلود Firmware نسخه 5.1.1 : اینجا

لینک دانلود آخرین نسخه iTunes هم در همین انجمن هست : اینجا

بعد از نصب iTunes و اجرای اون، iPadتونُ به سیستم وصل کنید. بعد از اینکه iTunes تشخیصش داد، دیکه شیفت رو بگیرین و روی Restore یا Restore iPad کلیک کنین و فایل نسخه 5.1.1 که دانلود کردینُ انتخاب کنین و بقیه مراحلُ ادامه بدید.

نظر

• بچه ها از کجا بفهمم که آیپد 2 gsm دارم یا CDMA...???

نظر

• نوشته اصلی توسط dddboy نمایش پست ها
            بچه ها از کجا بفهمم که آیپد 2 gsm دارم یا CDMA...???
            پشت iPadتونُ نگاه کنین اگر مدلش A1397 باشه CDMA هستش. اگر A1396 باشه GSM

نظر

• با سلام خدمت اساتید گرانقدر!!

آقا من یه آیپد 1 ورژن 5.1.1 دارم که روش viber داشتم و الن پاک شده ! چیکار کنم نصبش کنم؟ فایل ipa را دانلود کردم هم ورژن 3.5 هم 4.5 هیچکدومش با itools با itunes نتونستم نصب کنم از دوستان راهنمایی می خواستم که چطور viber را نصب کنم در ضمن جیلبریک هم نیست دستگاهم با تشکرر

نظر

• نوشته اصلی توسط mehrdads نمایش پست ها
                با سلام خدمت اساتید گرانقدر!!

آقا من یه آیپد 1 ورژن 5.1.1 دارم که روش viber داشتم و الن پاک شده ! چیکار کنم نصبش کنم؟ فایل ipa را دانلود کردم هم ورژن 3.5 هم 4.5 هیچکدومش با itools با itunes نتونستم نصب کنم از دوستان راهنمایی می خواستم که چطور viber را نصب کنم در ضمن جیلبریک هم نیست دستگاهم با تشکرر
                باید نسخه های کرک شده قدیمی رو بگیرید که گفتید گرفتید، ولی باید برای نصب جیلبریک باشید و توییک appsync رو نصب داشته باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                  باید نسخه های کرک شده قدیمی رو بگیرید که گفتید گرفتید، ولی باید برای نصب جیلبریک باشید و توییک appsync رو نصب داشته باشید
                  يعني هيچ راه ديگه اي نداره !؟

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• با سلام
                    من آیپد دارم مشکلم اینه که تو وایبر فیلم هارو می بینم اما تا زمانی که به اینترنت متصل باشه فیلمهارو جایی نگه نمی داره تا بعدا بتونم ببینم لطفا راهمایی بفرمایید

نظر

• سلام ايپد مدل ١٢١٩ اخرين نسخه ios واسش چي اومده ؟
                      لينك دانلودش تو قسمت دانلود ها كدوم يكي ميشه ؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط amiryosef نمایش پست ها
                        سلام ايپد مدل ١٢١٩ اخرين نسخه ios واسش چي اومده ؟
                        لينك دانلودش تو قسمت دانلود ها كدوم يكي ميشه ؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد

آخرین فریمور ارائه شده 5.1.1 هست.
                        کلا آیپد نسل 1 یدونه فایل فریمور برای 2 مدل داره که توی تاپیک زیر قابل دریافت هست:
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html

نظر

• سلام دوستان
                          من دیروز اومدم ایپد 1 رو به ایتونز وصل کردم دیدم نوشته که میتونی به 5.1.1 اپگرید کنی
                          بعد از نت فایل ispw 5.1.1 رو دانلود کردم رفتم و اومدم اپدیت کنم که ارور میده
                          ارور 3014
                          یادمم نمیاد فرمور قبلی که رو خودش بود چند بود واسه همین 4.3.3 رو دانلود کردم بازم همین ارور رو میده
                          الان عکس ایتونز با usb زیرش اومده

نظر

• با سلام

من یک عدد آیپد 1 دارم. یک تم از سورس hackyouriphone از طریق سیدیا نصب کردم و بعد از پیغام restart springboard ، دستگاه ریست شد ولی بعد از بالا اومدن صفحه فریز شده و در عین حال تمامی کلیدها کار می کنه . آیپد هم جیلبریک شده و کاملا توسط ویندوز شناسایی میشه ولی هرکاری می کنم نمیشه پسورد رو وارد کرد. لطفا راهنمایی کنید.

- - - - - - - - - -

با سلام

من یک عدد آیپد 1 دارم. یک تم از سورس hackyouriphone از طریق سیدیا نصب کردم و بعد از پیغام restart springboard ، دستگاه ریست شد ولی بعد از بالا اومدن صفحه فریز شده و در عین حال تمامی کلیدها کار می کنه . آیپد هم جیلبریک شده و کاملا توسط ویندوز شناسایی میشه ولی هرکاری می کنم نمیشه پسورد رو وارد کرد. لطفا راهنمایی کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط emadziaei نمایش پست ها
                              با سلام

- - - - - - - - - -

با سلام

خیلی وقته جیلبریک نکردم یادم نمیاد درست ولی فک کنم دستگاه رو در سیف مود بالا بیارید و توییک رو پاک کنید درست بشه

نظر

• سلام دوستان
                                برنامه اينستاگرام و ديوار براي ايپد 1 اي او اس 5 وجود داره ؟ اگه هست از كجا دانلود كنم ؟ با تشكر

نظر

صبر کنید ..
                                X