اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Obaydok نمایش پست ها
    data roaming آنه؟!
    سلام و درود. من هم همین مشکل رو دارم. ولی من cannot open page نمیده اما صفحه رو باز نمیکنه. ضمناً این جریان Data Roming رو هم میشه لطف کنید و توضیح بدید؟

نظر

• سلام
      من در حال حاضر ورژن سيستمم 4.2.1 هست و به دلايلي نمي تونم فعلا آپديت كنم . مي خواستم ببينم ورژن هاي قبلي برنامه ها رو از كجا ميشه گرفت ؟
      تو خود آيتونز كه من نديدم ...
      لطفا كمكم كنيد
      مرسي

نظر

• نوشته اصلی توسط sayena نمایش پست ها
        سلام
        من در حال حاضر ورژن سيستمم 4.2.1 هست و به دلايلي نمي تونم فعلا آپديت كنم . مي خواستم ببينم ورژن هاي قبلي برنامه ها رو از كجا ميشه گرفت ؟
        تو خود آيتونز كه من نديدم ...
        لطفا كمكم كنيد
        مرسي
        در گوگل سرچ کنید . اگه لینکای کرکشون پاک نشده باشن واستون میاره !

نظر

• با سلام و عرض ادب. من دو تا مشکل دارم. لطفاً راهنمایی بفرمائید.
          1- من در داخل آیپد خودم سیم کارت ایرانسل دارم اما به هیچ عنوان هیچ صفحه ای رو برای من باز نمیکنه.
          2- من الان ios سیستم 5.1.1 هستش. من اکثر نرم افزارها رو مستقیماً از اینترنت، سایدیا و یا سیبچه دانلود می کنم. دیروز چند تا نرم افزار رو خواستم از طریق ITunes کامپیوتر بریزم هر کاری کردم نصب نشد. در خود برنامه ITunes نمایش میده اما بعد از SYNC در آیپد نیستش.
          ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط king ha نمایش پست ها
            با سلام و عرض ادب. من دو تا مشکل دارم. لطفاً راهنمایی بفرمائید.
            1- من در داخل آیپد خودم سیم کارت ایرانسل دارم اما به هیچ عنوان هیچ صفحه ای رو برای من باز نمیکنه.
            2- من الان ios سیستم 5.1.1 هستش. من اکثر نرم افزارها رو مستقیماً از اینترنت، سایدیا و یا سیبچه دانلود می کنم. دیروز چند تا نرم افزار رو خواستم از طریق ITunes کامپیوتر بریزم هر کاری کردم نصب نشد. در خود برنامه ITunes نمایش میده اما بعد از SYNC در آیپد نیستش.
            ممنونم
            1-سیم کارت رو میشناسه؟اعتبار داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
              1-سیم کارت رو میشناسه؟اعتبار داره؟
              سلام. بله. سیم کارت رو نشون میده که ایرانسل هستش. اعتبار هم داره.
              ضمناً من میخوام سیستم رو authorize کنم میگه قبلاً رو 5 سیستم این کار رو کردی. من نمیدونم کی و کجا این اتفاق افتاده. چه کنم؟

نظر

• سلام
                خاهشن کمک کنیددددددددددددد!!!
                من تازه از همینجا فریمویرو دانلود کردم و ریستورش کردم
                و همینطور جیلبریک با absinthe-win-2.0.4

و appsynch 5 در سیدیا

حالا نمیدونم چرا هرکاری میکنم به وایرلسم وصل نمیشه که نمیشه! حتا بعد ریستور هم این مشکل رو نداشت و تا اونجاییکه یادم میاد (که فک نکنم ربطی داشته باشه) قبل ریستور بکاپ نرم افزارها (به خصوص اینترنتیاش) کار میکرد
                اما الآن هرکاری کردم وصل نمیشه و یا میگه وصل نمیشه یا میگه پسورد اشتباس
                پسورد وایرلسم عوض کردم اما بازم همونه در صورتی xperiaام باهاش مشکل نداره!!

لازم به ذکره که حتا قبل ریستور هم نمیدونم چرا و چه طوری اما app Store اپل آیدیمو دیگه نمیاره میگه وصل نمیشه در صورتی که iCloudم اپل آیدیرو میشناسه!!

حالا من با این دوتا مشکل چیکار کنم؟!
                تروخدا کمک کنید وگرنه مجبور میشم بفروشمش یه تبلت Dimo آشغال بگیرم!!
                هرچی باشه این پیچیدگیو اعصاب خوردکنی آپلی هارو نداره!!

با سپاس
                ویرایش توسط aramhitler : https://i-phone.ir/forums/member/142756-aramhitler در ساعت 11-11-2013, 12:23 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط aramhitler نمایش پست ها
                  سلام
                  خاهشن کمک کنیددددددددددددد!!!
                  من تازه از همینجا فریمویرو دانلود کردم و ریستورش کردم
                  و همینطور جیلبریک با absinthe-win-2.0.4

و appsynch 5 در سیدیا

حالا نمیدونم چرا هرکاری میکنم به وایرلسم وصل نمیشه که نمیشه! حتا بعد ریستور هم این مشکل رو نداشت و تا اونجاییکه یادم میاد (که فک نکنم ربطی داشته باشه) قبل ریستور بکاپ نرم افزارها (به خصوص اینترنتیاش) کار میکرد
                  اما الآن هرکاری کردم وصل نمیشه و یا میگه وصل نمیشه یا میگه پسورد اشتباس
                  پسورد وایرلسم عوض کردم اما بازم همونه در صورتی xperiaام باهاش مشکل نداره!!

لازم به ذکره که حتا قبل ریستور هم نمیدونم چرا و چه طوری اما app Store اپل آیدیمو دیگه نمیاره میگه وصل نمیشه در صورتی که iCloudم اپل آیدیرو میشناسه!!

حالا من با این دوتا مشکل چیکار کنم؟!
                  تروخدا کمک کنید وگرنه مجبور میشم بفروشمش یه تبلت Dimo آشغال بگیرم!!
                  هرچی باشه این پیچیدگیو اعصاب خوردکنی آپلی هارو نداره!!

با سپاس

چرا کسی نیست!! اینجا سایت ارواحه ؟!؟!؟

نظر

• ورت usb روعوض كنيد

كامپيوتر رو ريست كنيد و بلافاصله بعد از اينكه ايپد رو به كامپيوتر وصل كرديد اون رو به dfu ببريد

نظر

• ورت usb روعوض كنيد

كامپيوتر رو ريست كنيد و بلافاصله بعد از اينكه ايپد رو به كامپيوتر وصل كرديد اون رو به dfu ببريد

نظر

• آیا iOS 7 به صورت دستکاری شده برای iPad 1 داریم ؟

چون یادمه iOS 4 رو برای iPhone 2G چند سال پیش بیرون داده بودن ! اونم با والپیپر و مولتی تسکینگ !

یا اگرم نداریم روشی هست که بشه فقط اسم iOS رو تغییر داد و 7 گذاشت تا اپلیکیشنای جدید رو بشه نصب کرد ؟ ( چون این کارم یادمه تو 5 میشد کرد :d )

مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط abcdx نمایش پست ها
                          آیا iOS 7 به صورت دستکاری شده برای iPad 1 داریم ؟

چون یادمه iOS 4 رو برای iPhone 2G چند سال پیش بیرون داده بودن ! اونم با والپیپر و مولتی تسکینگ !

یا اگرم نداریم روشی هست که بشه فقط اسم iOS رو تغییر داد و 7 گذاشت تا اپلیکیشنای جدید رو بشه نصب کرد ؟ ( چون این کارم یادمه تو 5 میشد کرد :d )

مرسی
                          خیر از iphone 3g به بعد امکان ساخت کاستوم فریمور نیست

مورد دوم هم خیر سیستم برنامه های ios7 به کل عوض شده و اگر نصب کنید کار نمی کنن

نظر

• سلام
                            اقا من مشكل در نصب برنامه هاست كه همش ميگه اى او اس ٦ بايد باشه اما ايپد ١ بيشتر از 5.1.1 نميشه ممنون ميشم كمك كنيد دستگاه رو هم جيل كردم
                            Afsharpajooh@gmail.com

نظر

• سلام بچه ها
                              من دیشب آی پد 1 یکی از بچه ها رو گرفتم و سعی کردم یه اکانت itunes درست کنم
                              بعد هم زدم آپدیت بشه (حدودا یک گیگ بود) و سیستم عاملش به ios 7 تغییر کنه
                              ولی امروز صبح که دیدمش روی صفحه ی زیر گیر کرده و فقط خاموش و روشنش میتونم بکنم و کار دیگه ای نمیتونم بکنم
                              ولی بازم روی همین میمونه(ضمیمه)

نظر

• نوشته اصلی توسط dddboy نمایش پست ها
                                سلام بچه ها
                                من دیشب آی پد 1 یکی از بچه ها رو گرفتم و سعی کردم یه اکانت itunes درست کنم
                                بعد هم زدم آپدیت بشه (حدودا یک گیگ بود) و سیستم عاملش به ios 7 تغییر کنه
                                ولی امروز صبح که دیدمش روی صفحه ی زیر گیر کرده و فقط خاموش و روشنش میتونم بکنم و کار دیگه ای نمیتونم بکنم
                                ولی بازم روی همین میمونه(ضمیمه)

باید با استفاده از لپ تاپ یا PC و iTunes ریستورش کنین. برای iPad 1 آخرین نسخه 5.1.1 هستش و نمیتونین 7 نصب کنین.

نظر

صبر کنید ..
                                X