اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل اپل ای دی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط sajjad.chaeichi نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من هم مشکل ارور this apple id has not yet been used with the itunes store رو دارم.
    لطفاً کمکم کنید
    با تشکر.
    تا حالا از استور دانلود کردید؟
    .There is no knowledge that is not power

نظر

قبلا اره ولی الان میخوام دانلود کنم هین ارور رو میده

نظر

با سلام
        دوستان من هم مشکل ارور this apple id has not yet been used with the itunes store رو دارم.
        لطفاً کمکم کنید
        با تشکر.
        itunes رو باز کنید اپل ایدیتونو sign in کنید احتمالا یه گزینه براتون میاد به اسم Review اگه اومد روش بزنید (اگه هم نیومد وقتی ساین این شدید روی اپل ایدی کلیک کنید از اون بالا و گزینه account رو بزنید)
        بعد اطلاعات تماس و ادرس رو تغییر بدید و دقت داشته باشد یه ادرس معتبر بدید! و اوکی کنید و دیگه این ارور نمیاد
        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

زمانی که میخوام این کار و بکنم به قسمت انتخاب کارت که می رسم رو گزینه none میزنم اما بعدش میگه یه کد بزن اون کد!!!و چون کد ندارم نمیزاره آدرس و اینا رو عوض کنم!

نظر

زمانی که میخوام این کار و بکنم به قسمت انتخاب کارت که می رسم رو گزینه none میزنم اما بعدش میگه یه کد بزن اون کد!!!و چون کد ندارم نمیزاره آدرس و اینا رو عوض کنم!
            وقتی گزینه none داشته باشه دیگه کدی نمیخواد!!!
            اپل ایدیتون رو به چه روشی ساختید

هنگام ساخت روی گزینه free کلیک کردید یا روی یه برنامه پولی؟؟
            iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

من نه با برنامه free ساختم میشه اپل ایدیم با پسش واست به همین ایمیلت بفرستم؟

نظر

دوستان موقع ساختن اپل آیدی چند نکته رو رعایت کنید
                اول باید یک آدرس معتبر از امریکا تهیه کنید سعی کنید از ایالت نیویورک باشه و بعد تو گوگل شماره تلفن از اون حوالی پیدا کنید و زیپ پستال و غیره فراموش نشود
                دوم چیز پی ان رو فعال کنید و اکانت رو بسازید
                اگر قسمت none در انتها براتون فعال نمیشه از ... پی ان دی گه ای استفاده کنید

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                ویرایش توسط pakquantum : https://i-phone.ir/forums/member/84626-pakquantum در ساعت 04-08-2014, 11:25 PM

نظر

نوشته اصلی توسط pakquantum نمایش پست ها
                  دوستان موقع ساختن اپل آیدی چند نکته رو رعایت کنید
                  اول باید یک آدرس معتبر از امریکا تهیه کنید سعی کنید از ایالت نیویورک باشه و بعد تو گوگل شماره تلفن از اون حوالی پیدا کنید و زیپ پستال و غیره فراموش نشود
                  دوم چیز پی ان رو فعال کنید و اکانت رو بسازید
                  اگر قسمت none در انتها براتون فعال نمیشه از پی ان دی گه ای استفاده کنید

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                  آموزش كامل براي ساخت اكانت ايتونز در تاپيك زير موجوده ( ادرس ها،زيپ كُد و ... )
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread8153.html

نظر

صبر کنید ..
                  X