اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ريستارت شدن و صفحه ي ابي!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط riddick نمایش پست ها
    بابا اين اپل هم گند زده با اين كاراش، اون از گوشى هاى جديدش و اينم از iOS جديدش،الان آيپد من خدايى ناكرده بسوزه بايد چيكار كنم؟ چطور ببرم به يكى از نمايندگى هاش؟

اصلا خريد كردن لوازمى كه تو ايران پشتيبانى نميشه اشتباهه
    يه مقدار خودتون رو كنترل كنيد!
    دستگاهتون رو به آخرين iOS ريستور كنيد و بك آپ بر نگردونيد! به احتمال 95 درصد مشكل حل خواهد شد.

نظر

مجتبى جان در چه شرايطى بايد ريستور كنم؟
      تا حالا فقط يه بار صفحه آبى اومده و بعد خود دستگاه ريست شده
      لينكى دارين كه بتونه ريستور كردن رو توضيح بده؟
      ممنون از كمكتون

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط riddick نمایش پست ها
        مجتبى جان در چه شرايطى بايد ريستور كنم؟
        تا حالا فقط يه بار صفحه آبى اومده و بعد خود دستگاه ريست شده
        لينكى دارين كه بتونه ريستور كردن رو توضيح بده؟
        ممنون از كمكتون

از اين لينك كمك بگيريد:
        آموزش های ریستور و دانگرید
        ضمنا اگه اين قضيه تكرار شد كاري را كه گفتم انجام بديد... شايد يك بار بيشتر نباشه!

نظر

دوستان این مورد رو گوشیهایی است که نرم افزارهای مرتبط با دورببن دارند

نظر

نوشته اصلی توسط aminna نمایش پست ها
            دوستان این مورد رو گوشیهایی است که نرم افزارهای مرتبط با دورببن دارند
            شما منظورتون مشكليه كه روي دستگاه هاي جيلبريك شده پيش مياد و با دوربين معمولا اتفاق مي افته هست.
            اين مشكل با اون كاملا متفاوته و با ريستور كردن و بك آپ برنگردوندن كاملا حل خواهد شد.

نظر

سلام دوستان من هم همين مشكل رو دارم خيلي ميترسم اخه ممكنه به سخت افزار اسيب بزنه اخه هنوز شش ماهم نيست كه ايپد رو خريدم فبل از اپديت هيچ مشكلي نداشت دوستان اگه چيزي ميدوند مثلا با ريست كردن دستگاه ممكن مشكل حل شه

نظر

من هم از وقتی به Ios8 اپدیت کردم این مشکل رو پیدا کردم

نظر

دوستان نميخوام ناميدتون كنم ولي گوشي ايفون 5s من همين جور شد اولاش سه چهر روزي يه بار ميشد بعد هي بيشتر شد تا اينكه كلا خاموش شد و ديگه روشن نشد اصلا هم قابل تعمير نيست جز اينكه بوردشو عوض كنيد

نظر

منم ايپد اير دارم
                    از وقتي ios8 رو نصب كردم چندباري صفحه ابي اومده و ريست شده
                    تازه صداشم به مشكل خورده يه وقتايي يهو قطع ميشه و تا ريست نكنم درست نميشه
                    يه وقتايي هم يه برنامه جديد كه باز ميكنم يهو صداش يه جيغ بلندي ميكشه،يطوري انگار صداش بشدت قاطي ميشه
                    سه بار فلشش هم كردم با مكبوكم،تأثيري نداشته!
                    يكي از دوستان مطلعم گفت يسري از ديوايسها اين مشكل سخت افزاري رو داره كه اپل اعلام كرده ميتونيد بياريد و تعويضش كنيد!!!
                    اگه راهنمايي داريد بفرماييد

نظر

نوشته اصلی توسط AliGh75 نمایش پست ها
                      سلام دوستان من هم همين مشكل رو دارم خيلي ميترسم اخه ممكنه به سخت افزار اسيب بزنه اخه هنوز شش ماهم نيست كه ايپد رو خريدم فبل از اپديت هيچ مشكلي نداشت دوستان اگه چيزي ميدوند مثلا با ريست كردن دستگاه ممكن مشكل حل شه
                      نوشته اصلی توسط ramin28914 نمایش پست ها
                      نوشته اصلی توسط nima250n نمایش پست ها
                      منم ايپد اير دارم
                      يه وقتايي هم يه برنامه جديد كه باز ميكنم يهو صداش يه جيغ بلندي ميكشه،يطوري انگار صداش بشدت قاطي ميشه
                      يكي از دوستان مطلعم گفت يسري از ديوايسها اين مشكل سخت افزاري رو داره كه اپل اعلام كرده ميتونيد بياريد و تعويضش كنيد!!!

براي چندمين بار در همين تاپيك: ديوايس خودتون رو ريستور كرده و بك آپ برنگردونيد؛ مشكل حل خواهد شد...

نظر

ممنون از راهنمایی،جواب داده این روش؟

نظر

نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
                          براي چندمين بار در همين تاپيك: ديوايس خودتون رو ريستور كرده و بك آپ برنگردونيد؛ مشكل حل خواهد شد...
                          ببين دوست من...
                          اين كاري كه شما ميگي مستلزم اينه كه بيخيال تمام تنظيمات،سيو برنامه ها و فيوريتها بشيم و تمام برنامه هارو از نو نصب كنيم...!
                          اگر واقعاً مطمئن هستي بگو تا بيخيال همشون بشم انجامش بدم...؟!

نظر

نوشته اصلی توسط AliGh75 نمایش پست ها
                            منم ايپد اير دارم

ممنون از راهنمایی،جواب داده این روش؟
                            ببين دوست من...
                            اين كاري كه شما ميگي مستلزم اينه كه بيخيال تمام تنظيمات،سيو برنامه ها و فيوريتها بشيم و تمام برنامه هارو از نو نصب كنيم...!
                            اگر واقعاً مطمئن هستي بگو تا بيخيال همشون بشم انجامش بدم...؟!

عزيزم
                            شما فيوريت ها و كانتكت‌ها را كه به راحتي مي توني روي آيكلود ذخيره داشته باشي...
                            ميمونه يه زمان گذاشتن براي نصب برنامه هات!
                            اگه اين مورد واقعا اذيت كننده هست بهت پيشنهاد ميدهم راهي را كه گفتم امتحان كن و نتيجه را اعلام كن...
                            آيپد من تقريبا هر 40 دقيقه يك بار اين اتفاق براش مي افتاد تا اينكه اون راه را انجام دادم و الان حدود 10 روز هست كه حتي يك بار هم ريبوت نشده...
                            حال صلاح مملكت را خسروان دانند!

نظر

نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
                              عزيزم
                              شما فيوريت ها و كانتكت‌ها را كه به راحتي مي توني روي آيكلود ذخيره داشته باشي...
                              ميمونه يه زمان گذاشتن براي نصب برنامه هات!
                              اگه اين مورد واقعا اذيت كننده هست بهت پيشنهاد ميدهم راهي را كه گفتم امتحان كن و نتيجه را اعلام كن...
                              آيپد من تقريبا هر 40 دقيقه يك بار اين اتفاق براش مي افتاد تا اينكه اون راه را انجام دادم و الان حدود 10 روز هست كه حتي يك بار هم ريبوت نشده...
                              حال صلاح مملكت را خسروان دانند!
                              میشه لدفن بفرمایید چطور میتونم کانتکتها و فیوریتها رو روی آیکلود سیو کنم و دوباره برگردونم؟
                              اگر قدم به قدم بفرمایید ممنونتر میشم.
                              ممنون

نظر

این تاپیک ها را مطالعه کنید و هر سوالی داشتید بنا به موضوع در همانجا مطرح نمایید:

http://www.i-phone.ir/forums/thread46793.html

http://www.i-phone.ir/forums/thread53647.html

نظر

صبر کنید ..
                                X