اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد مینی رتینا

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با کمال تشکر از راهنمایتون - یه سوال دیکه داشتم . ایا مدل wifi . gps دارد ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط dariush mini 2 نمایش پست ها
      با کمال تشکر از راهنمایتون - یه سوال دیکه داشتم . ایا مدل wifi . gps دارد ؟
      به صورت آفلاین نه.در مودل wi-fi فقط با وصل شدن به اینترنت موقعیت و نقشه رو نشون میده

نظر

• با توجه به بودجه ایی که دارم (1.800.000) به نظر شما اساتید محترم . مدل سیم کارتخور 16 گیگ بگیرم .... یا 32 کیک وای فای؟
        متشکرم
        ویرایش توسط dariush mini 2 : https://i-phone.ir/forums/member/167831-dariush-mini-2 در ساعت 02-06-2014, 08:56 PM

نظر

با توجه به بودجه ایی که دارم . به نظر شما استید محترم . مدل سیم کارتخور 16 گیگ بگیرم .... یا 32 کیک وای فای؟
          متشکرم
          بستگه به نظر خودتون داره.اگه زیاد از برنامه و بازی استفاده نمیکنید 16 سیم کارت خور،اما اگه بیشتر اوقات در خانه با محل کار اینترنت دارین32 وای فای

نظر

با توجه به بودجه ایی که دارم . به نظر شما اساتید محترم . مدل سیم کارتخور 16 گیگ بگیرم .... یا 32 کیک وای فای؟
            متشکرم
            بستگی داره.
            اگه میخواین که اپها و بازیهای پر حجم رو ش نصب کنید و ازش برای دیدن فیلم استفاده کنید 32 وای فای مناسب تر هستش.
            اگر گوشی هوشمند دیگه دارین میتونید از اینترنت همون گوشی بر روی آیپدتون استفاده کنید و دیگه نیازی نیست که مدل سیم کارت خورش رو بگیرید.
            .:amgr:.

نظر

• نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
              بستگی داره.
              اگه میخواین که اپها و بازیهای پر حجم رو ش نصب کنید و ازش برای دیدن فیلم استفاده کنید 32 وای فای مناسب تر هستش.
              اگر گوشی هوشمند دیگه دارین میتونید از اینترنت همون گوشی بر روی آیپدتون استفاده کنید و دیگه نیازی نیست که مدل سیم کارت خورش رو بگیرید.
              بله یک گوشی اندروید سونی دارم /به نظر شما اگه از دوبی بخرم بهتر و مقرون یه صرفه تر نیست؟
              متشکرم
              ویرایش توسط dariush mini 2 : https://i-phone.ir/forums/member/167831-dariush-mini-2 در ساعت 02-06-2014, 09:13 PM

نظر

بله یک گوشی اندروید سونی دارم
                اگه روی گوشیتون اینترنت سیم کارتتون فعال باشه میتونید با استفاده از قابلیت هات اسپات از اینتزنت اون روی آیپدتون استفاده کنید.
                طریقه ی فعال کردن هات اسپات هم به شرح زیر هستش:
                Share your phone’s data connection as a portable Wi-Fi® hotspot - Sony Smartphones (US)

نظر

• به نظر شما اگه از دوبی بخرم بهتر و مقرون یه صرفه تر نیست؟
                  متشکرم از راهنمایی خوبتون . واقعا بهم کمک کردید

نظر

به نظر شما اگه از دوبی بخرم بهتر و مقرون یه صرفه تر نیست؟
                    از دوبی بخرید پارت نامبرش میشه امارات اون وقت فیس تایم نداره دیگه!

نظر

به نظر شما اگه از دوبی بخرم بهتر و مقرون یه صرفه تر نیست؟
                      کلا آی دوایسهای پارت نامبر امارات دارای Facetime نیستند و میشه گفت در حالت عادی یه چیزی از بقیه کم دارن!
                      به نظر من از امارات نگیرید بهتره.

نظر

• نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
                        کلا آی دوایسهای پارت نامبر امارات دارای Facetime نیستند و میشه گفت در حالت عادی یه چیزی از بقیه کم دارن!
                        به نظر من از امارات نگیرید بهتره.
                        از کشور عراق چطور ؟ اصلا ارزش داره این کارو کنم یا از همینجا بگیرم!

نظر

از کشور عراق چطور ؟ اصلا ارزش داره این کارو کنم یا از همینجا بگیرم!
                          به اون صورت خیلی فرق نمیکنه، فقط هزینه حمل و نقل و سود فروشنده میاد روش.

Sent from my ... using Tapatalk

نظر

• راستی دوستان با ای پد. از هارد اکسترنال وای فای میشه استفاده کرد؟ مثلا فیلم داخل هارد رو به وسیله ای پد تماشا کرد ؟ متشکرم

نظر

راستی دوستان با ای پد. از هارد اکسترنال وای فای میشه استفاده کرد؟ مثلا فیلم داخل هارد رو به وسیله ای پد تماشا کرد ؟ متشکرم
                              هارد و آیپد باید در یک شبکه وای فای باشند و هارد شیر شده باشه. بعضی مودم ها هم که میشه هارد بهشون وصل کرد.
                              از برنامه های dlna برای ویندوز هم میشه استفاده کرد.
                              .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                                هارد و آیپد باید در یک شبکه وای فای باشند و هارد شیر شده باشه. بعضی مودم ها هم که میشه هارد بهشون وصل کرد.
                                از برنامه های dlna برای ویندوز هم میشه استفاده کرد.
                                بعضی از هاردها اکسترنال وای فای دارن مثل
                                Adata DashDrive Air AE800 Wireless HDD and Power Bank

منظورم اینه که این مدل هارد ها رو میشه با ای پد استفاده کرد ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X