اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد مینی رتینا

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط alirezame نمایش پست ها
    سلام
    خسته نباشید

اقا ما یه ایپد مینی 2 گرفتیم
    اما بعد از تنظیمات اولیه نمیدونم چی رو فعال کردم که هر کاری که میکنم صحبت میکنه و باید دابل کلیک کنم تا انجام بشه

نمیدونم چطوری غیر فعال کنم
    درود
    شما سه بار دکمه home را بزنید تا خاموش شود یا می تونید به settings - general - Accessibility و voice over را off کنید.

نظر

سه بار کلید home رو پشت سر هم فشار دهید.
      یا اینکه از طریق آیتونز Accessbility رو خاموش کنید

نظر

سلام دوستان.من میخواستم بدونم میشه مینی رتینا شونوزده وای فای رو به نت قابل حمل متصل کرد مثلا مودم رایتل یا وایمکس و اینجور چیزا.میشه؟ لطفا جواب بدین خیلی برام مهمه.بابا این چه انجمنیه هیشکی هیچی نمیدونه اه
        ویرایش توسط sina ershadi : https://i-phone.ir/forums/member/166439-sina-ershadi در ساعت 17-05-2014, 03:06 PM

نظر

نوشته اصلی توسط sina ershadi نمایش پست ها
          سلام دوستان.من میخواستم بدونم میشه مینی رتینا شونوزده وای فای رو به نت قابل حمل متصل کرد مثلا مودم رایتل یا وایمکس و اینجور چیزا.میشه؟ لطفا جواب بدین خیلی برام مهمه.بابا این چه انجمنیه هیشکی هیچی نمیدونه اه
          سلام
          چرا نشه شما میتونید از مودم جیبی wifi استفاده کنید حالا یا وایمکس یا مبین نت

نظر

سلام دوستان
            به تازگی یک ایپد مینی رتینا وای فای خریدم.نمی دونم چرا تا یک ذره پاش کار عادی می کنم شروع به داغ شدن می کنه.!!!!!
            از نطر شما مشکلی نیست و عادی؟

نظر

نوشته اصلی توسط loft3 نمایش پست ها
              سلام دوستان
              به تازگی یک ایپد مینی رتینا وای فای خریدم.نمی دونم چرا تا یک ذره پاش کار عادی می کنم شروع به داغ شدن می کنه.!!!!!
              از نطر شما مشکلی نیست و عادی؟
              بستگی داره تعریف شما از داغ شدن چی باشه.
              اصولا مشکلی نیست و عادی هستش. اگه از کیس برای آیپدتون استفاده میکنید هنگام انجام کار با آیپد اونرو از کیس خارج کنید تا کمتر داغ شه.
              .:amgr:.

نظر

نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
                بستگی داره تعریف شما از داغ شدن چی باشه.
                اصولا مشکلی نیست و عادی هستش. اگه از کیس برای آیپدتون استفاده میکنید هنگام انجام کار با آیپد اونرو از کیس خارج کنید تا کمتر داغ شه.
                تا چه حد داغ بشه بده؟
                مثلا الان كه باهاش اومدم تو سايت قسمت سمت راستش داغ است نه جوري كه تنوني باش كار كني منظورم اينه كه فقط گرما رو به خوبي احساس مي كنم.
                مشكلي نيست؟

نظر

نوشته اصلی توسط loft3 نمایش پست ها
                  تا چه حد داغ بشه بده؟
                  مثلا الان كه باهاش اومدم تو سايت قسمت سمت راستش داغ است نه جوري كه تنوني باش كار كني منظورم اينه كه فقط گرما رو به خوبي احساس مي كنم.
                  مشكلي نيست؟
                  خیر مشکلی پیش نمیاد.

نظر

سلام
                    من قبلا از wifi برای اتصال به اینترنت استفاده می کردم از زمانی که رمز wifi تغییر دادم نمی تونم با آیپدم وصل بشم، البته با لپ تاپم هم مشکل داشتم که با انجام تنظیمات مجدد wifi مشکلم حل شد، ظاهر باید روی ایپد هم cash مربوط به wifi خالی کنم که نمی دونم چطور این کار انجام بدم

نظر

• تنظیمات اون مودم رو از آیپد باز کنید و forget this network رو انتخاب کنید.
                      .There is no knowledge that is not power

نظر

• این کار انجام دادم، حتی تنظیمات شبکه رو هم reset کردم فایده ای نداشت؛ کادر دریافت رمز باز می شه اما زمانی که رمز وارد می کنم پیغام fail می ده، گوشیم که سیستم عاملش اندورید هیچ مشکلی نداشت مثل بچه آدم رمز جدید و گرفت و به نت وصل شد، نمی دونم چرا این داره بازی در میاره.

نظر

• ببینید کشور در مودم برای آمریکا تنظیم شده باشه.
                          از چه پروتکل رنزی تو مودم استفاده میکنید؟
                          .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                            ببینید کشور در مودم برای آمریکا تنظیم شده باشه.
                            از چه پروتکل رنزی تو مودم استفاده میکنید؟
                            کشور ایران تعیین کرده بودم، به آمریکا تغییر دادم درست شد، ممنون از راهنمایتون

نظر

• سلام دوستان - من قصد خرید یک تبلت دارم / خیلی چشمم ipad mini2 رو گرفته ولی از این که نتونم مثل سیستم عامل اندروید هر برنامه ایی رو بریزم میترسم . به نظر شما چیکار کنم؟ یل دیوایز اندروید بگیرم یا ipad mini2? مشکل نرم افزاری نداره؟ راحت میشه بازی و نرم افزار هایه دیگه رو نصب کنم؟ متشکرم از راهنمایتون

نظر

• نوشته اصلی توسط dariush mini 2 نمایش پست ها
                                سلام دوستان - من قصد خرید یک تبلت دارم / خیلی چشمم ipad mini2 رو گرفته ولی از این که نتونم مثل سیستم عامل اندروید هر برنامه ایی رو بریزم میترسم . به نظر شما چیکار کنم؟ یل دیوایز اندروید بگیرم یا ipad mini2? مشکل نرم افزاری نداره؟ راحت میشه بازی و نرم افزار هایه دیگه رو نصب کنم؟ متشکرم از راهنمایتون
                                درود
                                از لحاظ موجود بودن نرم افزار هیچ دست کمی از اندروید نداره. و حتی نرم افزارهای به مراتب با کیفیت تر و پایدارتر براش منتشر میشه.
                                در مورد نصب نرم افزار هم مشکل خاصی وجود نداره و با توجه به قابل جیلبریک بودن یا نبودن راه های مختلفی برای نصب اپهای کرک وجود داره.

نظر

صبر کنید ..
                                X