اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد مینی رتینا

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط raph نمایش پست ها
    در كل به غير از air drop ديگه راهي نيست
    خیر
    باید با اپل ایدی یا توسط اپ استور خود گوشی یا ایپد دانلود بشه یا از ایتونز دانلود بشه و سینک بشه!
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
      خیر
      باید با اپل ایدی یا توسط اپ استور خود گوشی یا ایپد دانلود بشه یا از ایتونز دانلود بشه و سینک بشه!
      app store كه اين روزا مشكل داره

نظر

نوشته اصلی توسط raph نمایش پست ها
        app store كه اين روزا مشكل داره
        مشکا ارز اپ استور نیست!مشکل از ای پی های ایران هست که اونم با چیز پی انحل میشه.در بعضی از isp ها هم که درست کار میکنه!

نظر

مشکا ارز اپ استور نیست!مشکل از ای پی های ایران هست که اونم با چیز پی انحل میشه.در بعضی از isp ها هم که درست کار میکنه!
          تا چند روز پیش بدون هیتلر شکن بازی و نرم افزار دانلود میکردم ولی الان دانلود نمیکنه باید هیتلر شکن باشه....
          بستگی به شرکت اینترنت دارد ؟

نظر

نوشته اصلی توسط waffan ss نمایش پست ها
            تا چند روز پیش بدون هیتلر شکن بازی و نرم افزار دانلود میکردم ولی الان دانلود نمیکنه باید هیتلر شکن باشه....
            بستگی به شرکت اینترنت دارد ؟
            خیر دوست عزیز همانطورکه مهدی عزیز فرمودند با برخی ip های ایران مشکل داره.

نظر

سلام دوستان میخواستم بپرسم امکان اتصال هارد اکسترنال یا وسیله ای مشابه به مینی ۲ هست؟ اگه هست چه وسیله های لازم هست؟ کامل توضیح بدین چون نمیدونم ۳۲ گیگ یا ۱۶ گیگ بخرم

نظر

نوشته اصلی توسط dmohamamd1371 نمایش پست ها
                سلام دوستان میخواستم بپرسم امکان اتصال هارد اکسترنال یا وسیله ای مشابه به مینی ۲ هست؟ اگه هست چه وسیله های لازم هست؟ کامل توضیح بدین چون نمیدونم ۳۲ گیگ یا ۱۶ گیگ بخرم
                فكر نميكنم بشه هارد وصل كرد.بهترين روش به نظر من وصل كردن هارد هاي واي فاي هست كه به جيلبريك هم نياز نداره.

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Rhodes نمایش پست ها
                  فكر نميكنم بشه هارد وصل كرد.بهترين روش به نظر من وصل كردن هارد هاي واي فاي هست كه به جيلبريك هم نياز نداره.

Sent from my iPad using Tapatalk
                  یعنی بدون هیچ مشکلی میشه وصل کرد؟ راحت میشناسه هارد رو؟

نظر

یعنی بدون هیچ مشکلی میشه وصل کرد؟ راحت میشناسه هارد رو؟
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread82709.html
                    یه سرچ کنید خواهشا!

نظر

http://www.i-phone.ir/forums/thread82709.html
                      یه سرچ کنید خواهشا!
                      من اینو دیده بودم فقط شنیدم که ای پد جدید ها نمیشه دیگه

نظر

سلام
                        بچه ها خواهش میکنم کمک کنید. من به تازگی ipad mini 2 خریدم و برای اولین بارم هست که سیستم عامل ios تو دست میگیرم. امروز برای اولین بار که روشنش کردم یه پیغامهایی داد که باید apple id بسازید.منم بدون داشتن هیچگونه چیلترشکنی و به راحتی تونستم آی دی بسازم (البته من فکر میکردم برای ساختن اپل آی دی باید چیلترشکن داشته باشم ولی مثل اینکه نیازی نبود)و بجای آدرسهام هم کلا کشور امریکا رو انتخاب کردم.الان به راحتی با وای فای از طریق خوده آیپدم نرم افزار های فری رو بدونه هیچ چیلتر شکنی از app store دانلود میکنم و مشکلی ندارم.ضمنا هنوز جیلبریک هم نکردم .امروز برای اولین بار که آیپدم رو به کامپیوترم وصل کردم برنامه آی تونز آیپدم رو میشناسه و برای انتقال فایل بین این دو هم مشکلی ندارم.ولی نمیتونم از آیتونز چیزی دانلود کنم.فقط نمیدونم چرا همش ارور میده با این عنوان: تصویر زیر:

ممنون میشم بگید برای رفع این مشکل چیکار باید کنم.؟واقعا معذرت میخوام که سوالم اینقدر طولانیه.آخه تازه کارم. تشکر از حوصلتون

نظر

من اینو دیده بودم فقط شنیدم که ای پد جدید ها نمیشه دیگه
                          تو فریمورهای جدید این امکان دیگه وجود نداره.

نظر

دوستان یه راهنمایی میخواستم ممنون میشم کمک کنید من یه دستگاه ایپد فروختم به کسی این بنده خدام ورداشته ریستورش کرده حالا اپل ایدی من رو میخواد که اکتیو کردم دستگاه رو زنگ زد به من بهش گفتم اپل ایدیم رو ولی وقتی میزنه برای اکتیو شدن پیغام میده این ایدی نمیتونه
                            انلاک کنه دستگاه رو در صورتی که من خودم اکتیوش کردم اولین بار ..وقتی من اپل ایدیم رو تلفنی به این بنده خدا گفتم پسوردی که بود رو قبلش عوض کرده بودم ممکن هست به این ربط داشته باشه؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط ssiamak نمایش پست ها
                              دوستان یه راهنمایی میخواستم ممنون میشم کمک کنید من یه دستگاه ایپد فروختم به کسی این بنده خدام ورداشته ریستورش کرده حالا اپل ایدی من رو میخواد که اکتیو کردم دستگاه رو زنگ زد به من بهش گفتم اپل ایدیم رو ولی وقتی میزنه برای اکتیو شدن پیغام میده این ایدی نمیتونه
                              انلاک کنه دستگاه رو در صورتی که من خودم اکتیوش کردم اولین بار ..وقتی من اپل ایدیم رو تلفنی به این بنده خدا گفتم پسوردی که بود رو قبلش عوض کرده بودم ممکن هست به این ربط داشته باشه؟؟؟؟؟
                              بله ، اگر ID دیگری روش ست نکرده باشد ، شما Apple ID & pass را بهش بدهید تا بشود دستگاه رو اکتیو کرد.

نظر

سلام وقت بخیر
                                بچه ها آیپدم مینی 2 هستش و رژن ios7.0.4 ,و جیلبریک شده هم هست.یکی دو روزه که وقتی روی مرورگر سافاری ok میکنم یه لحظه باز و فورا بسته میشه.ممنون میشم بگید چیکار کنم
                                نظر

صبر کنید ..
                                X