اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد مینی رتینا

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط fravahar7737 نمایش پست ها
    به نظرم برنامه ireb میتونه کار شمارو راه بندازه
    فكر نكنم ireb روي iOS8 جواب بده ، جديدترين نسخش r7 درسته؟

نظر

• ايا ireb r7 روي iOS8 جواب ميده ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iosROID نمایش پست ها
        ايا ireb r7 روي iOS8 جواب ميده ؟
        اونچیزی که من توی سایت ها دیدم واسه ۸.۱.۱ و ۸.۱.۲ جواب میده.
        حالا شما یه تست کنید.
        … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

اونچیزی که من توی سایت ها دیدم واسه ۸.۱.۱ و ۸.۱.۲ جواب میده.
          حالا شما یه تست کنید.
          دوست عزيز توي ليستش اصلا ايپد ميني ٢ نداره حتي ١ هم نيست

نظر

• اپ...
            ویرایش توسط iosROID : https://i-phone.ir/forums/member/153499-iosroid در ساعت 29-05-2015, 11:13 AM

نظر

• تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد مینی رتینا

نوشته اصلی توسط iosROID نمایش پست ها
              دوست عزيز توي ليستش اصلا ايپد ميني ٢ نداره حتي ١ هم نيست
              لیست ورژن هاشو من نگاه کردم.
              دیوایس هاشو ندیدم.
              خب وقتی نوشته ios 8 قاعدتا منظورش تموم دیوایس هایی هست که از ios 8 پشتیبانی میکنن دیگه. نه؟
              … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

لیست ورژن هاشو من نگاه کردم.
                دیوایس هاشو ندیدم.
                خب وقتی نوشته ios 8 قاعدتا منظورش تموم دیوایس هایی هست که از ios 8 پشتیبانی میکنن دیگه. نه؟
                خودم هم همين فكر رو ميكردم اما اينطوري نبود و فقط يه سري گوشي و ايپد قديمي كه تا iOS6 پشتيباني ميشدن بود حتي اونايي كه از iOS7 پشيباني ميكردن هم نبود

نظر

• عزیز جان. ireb کلا ios 8 رو پشتیبانی نمی کنه

نظر

• سلام دوستان سه تا سوال داشتم
                    اول این که ایپد من وای فاییه برنامه facetimo ندارم این جریانش چیه چطورزی میتونم اضافه کنم
                    دوم اینکه نوشته های ایپیدو میتونیم بزرگ کنم چون تلگرام اینا خیلی فونتش گوچیک هست
                    یکی میشه کاری کنم تلگرام خود به خود دانلوذ نکنه

نظر

• راهنمايي

درود،دوستان عزيز من ايپد خود را به ٩.١ اپديت كردم،الان مشكلم اينكه با اينترنت 4g ايرانسل به اپ استور خيلي راحت وصل ميشه ولي با سفري و يكسري از برنامه ها مشكل داره و كار نميكنه.

نظر

• با سلام
                        سوالي كه دارم يه سوال كلي هست.
                        من تمام عكسها و ويديو ها رو توي دراپ باكس و ايكلود آپلود ميكنم.
                        اگر سورس اصلي رو از ايپد پال كنم و فقط توي درايو هاي مجازي داشته باشم و اونا رو از اون درايوها ببينم، آيا باز هم فضاي ديوايس رو اشغال ميكنن؟
                        ( اميدوارم منظورم رو رسونده باشم)

ویرایش توسط ed_7753_2002 : https://i-phone.ir/forums/member/174189-ed_7753_2002 در ساعت 27-01-2016, 10:14 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط opxpp نمایش پست ها
                          سلام دوستان سه تا سوال داشتم
                          اول این که ایپد من وای فاییه برنامه facetimo ندارم این جریانش چیه چطورزی میتونم اضافه کنم
                          دوم اینکه نوشته های ایپیدو میتونیم بزرگ کنم چون تلگرام اینا خیلی فونتش گوچیک هست
                          یکی میشه کاری کنم تلگرام خود به خود دانلوذ نکنه
                          سلام.
                          پاسخ سوال اول رو نميدونم.
                          در مورد سوال دوم من چيزي پيداد نكردم و فكر ميكنم بايد فونت آيپد رو تغيير بديد. البته مطمئن نيستم. اميدوارم دوستان ديگه كمك كنند.
                          در مورد سوال سوم هم، وارد setting تلگرام بشيد. از اونجا به chat setting و از اونجا تنظيمات رو تغيير بديد.

نظر

• سلام من ایپد Apple iPad mini 2 with retina Display Wi-Fi Tablet - 16GBرا ازدیجی کالا خریدم که ای او اس7دارد من تا حالا سیستمiosکارنکردم ومیخام جیلبریک کنم از کدوم روش استفاده کنم وایا اگر به ios8.4اپدیت کنم برای جیلبریک بهتر نیست لطفا راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط kafar2713 نمایش پست ها
                              سلام من ایپد Apple iPad mini 2 with retina Display Wi-Fi Tablet - 16GBرا ازدیجی کالا خریدم که ای او اس7دارد من تا حالا سیستمiosکارنکردم ومیخام جیلبریک کنم از کدوم روش استفاده کنم وایا اگر به ios8.4اپدیت کنم برای جیلبریک بهتر نیست لطفا راهنمایی کنید
                              با سلام. من در مورد جيلبريك اطلاع زيادي ندارم و كلا با اين كار مخالفم. اما فكر ميكنم شما نميتونيد اون رو به 8.4 ارتقا بديد. چون 9.2.1 رليز شده به اين ورژن ارتقا پيدا ميكنه. و براي اين ورژن هنوز جيلبريك نيومده.
                              اميدوارم دوستاني كه در مورد جيلبريك مي دونند هم بتونند راهنمايي كنند. البته به نظر كسي اين قسمت رو چك نمي كنه!!!

نظر

• اامروز از دیجی کالا تحویل گرفتم ولی ورژن9.0.2هست نمیشه این ورزن رو جیلبریک کرد چون واسه اکسمود حتما لازم دارم کمک کنید لطفا تو برخی فرومها گذاشتند جیلبریک 9.0.2ولی من فقط اینجا اطمینان دارم اگر نمیشه من ایپد رو باز گردونم چون تا7روز میشه عوض کرد

نظر

صبر کنید ..
                                X