اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد مینی رتینا

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Amin1376 نمایش پست ها
    سلام من به 8.2اپ كردم و شارژم خيلى خيلى زود تموم ميشه ايا مشكل از اي اواس است؟
    بله ظاهرا مصرف باطری تو این ورژن بالا هست و منتظر آپدیت های بعدی باید بمونیم

نظر

• چه طوری باید روی آیپد بدون جیلبریک واتساپ نصب کرد ؟!
      همون روش استفاده از آیفون و انتقا به آیپد هنوز جواب میده ؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط Rhodes نمایش پست ها
        چه طوری باید روی آیپد بدون جیلبریک واتساپ نصب کرد ؟!
        همون روش استفاده از آیفون و انتقا به آیپد هنوز جواب میده ؟!
        منظورتون از نصب چیه ؟‌
        از Appstore به راحتی نصب میشه!!

نظر

• نوشته اصلی توسط Amyr نمایش پست ها
          منظورتون از نصب چیه ؟‌
          از Appstore به راحتی نصب میشه!!
          داخلش كه ميرم نوشته اين نرم افزار براي ايپد طراحي نشده است!

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Rhodes نمایش پست ها
            داخلش كه ميرم نوشته اين نرم افزار براي ايپد طراحي نشده است!

Sent from my iPad using Tapatalk
            ببخشید فکر کردم برای آیپد میگید

راهی نیست برای iOS8 مگر اینکه با نسخه 2.11.8 اینکار رو انجام بدید ، برای نسخه آخر WhatsApp نمیتونید !

نظر

• درود دوستان يه مشكل عجيب واسه آيپدم به وجود اومده اينه كه وقتي به PC وصلش ميكني آيتونز ايپد رو نميشناسه ولي تانگبو ميشناسدش و مشكل بعدي اينه كه هر چي از برنامه هام پاك ميكنم با يه ريستارت كردن دوباره برميگردن يا مثلا چيزي ازاپ استوردان ميكنم موقع نصب مشكل داره يعني كامل دانلود ميشه اما تو مرحله نصب ميمونه حتي توي سيبچه هم مشكل دارم و هيچ اپي نصب نميشه , ايپد جيل شدست و همه توييكام رو پاك كردم به جز Filza و WhatsPad حتي اونا رو هم پاك كردم اما مشكلم حل نشد خواستم ريستور هم كنم كه همونطور كه گفتم ايتونز هم ايپد رو نميشناسه ممنون ميشم واسه حل مشكل كمكم كنين ، ايتونز هم جديدترين ورژن و PC هم مشكل نداره چون بدون هيچ مشكلي ايفونم رو ميشناسه
              ویرایش توسط iosROID : https://i-phone.ir/forums/member/153499-iosroid در ساعت 18-05-2015, 06:18 PM

نظر

• حتما با respring مشکلتون حل میشه
                home+power رو بگیرید تا آیپد ریست بشه و لگوی اپل بیاد بعد دکمه ها رو رها کنید

نظر

• نه عزيز هزاربار تا حالاrespring كردم خودم اينكارم اما تو اين يه مورد هيچ كاري نتونستم كنم گفتم از تجربيات دوستان استفاده كنم ببينم درست ميشه يا نه

نظر

• نوشته اصلی توسط iosroid نمایش پست ها
                    نه عزيز هزاربار تا حالاrespring كردم خودم اينكارم اما تو اين يه مورد هيچ كاري نتونستم كنم گفتم از تجربيات دوستان استفاده كنم ببينم درست ميشه يا نه
                    اگه میخوایید ریستورش کنید گوشیتونو ببرید توی حالت dfu تا آیتونز گوشیتونو بشناسه واسه ریستور
                    … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• نوشته اصلی توسط fravahar7737 نمایش پست ها
                      اگه میخوایید ریستورش کنید گوشیتونو ببرید توی حالت dfu تا آیتونز گوشیتونو بشناسه واسه ریستور
                      نه نميخوام جيل از بين بره به نظرتون اگه DFU ببرم با semi-restore ميشه ريستورش كرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iosROID نمایش پست ها
                        نه نميخوام جيل از بين بره به نظرتون اگه DFU ببرم با semi-restore ميشه ريستورش كرد؟
                        ورژن گوشیتون چنده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط fravahar7737 نمایش پست ها
                          ورژن گوشیتون چنده؟

8.1.2 كه با Semi-restore همخواني داره فقط تو شدن يا نشدنش شك دارم دگمه هوم هم خرابه بايد بفرستمش تعمير بعد اينكار رو انجام بدم

نظر

• قبل از ریستور یا سمی ریستور مطمئن بشید توییکی از سیدیا نریخته باشید که باعث ایجاد اختلال شده باشه

نظر

• ببخشيد كه سوالم رو اينجا ميپرسم ، چجوري ميشه بدون استفاده از دگمه هوم به محيط dfu وارد شد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iosROID نمایش پست ها
                                ببخشيد كه سوالم رو اينجا ميپرسم ، چجوري ميشه بدون استفاده از دگمه هوم به محيط dfu وارد شد؟
                                به نظرم برنامه ireb میتونه کار شمارو راه بندازه

نظر

صبر کنید ..
                                X