اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد مینی رتینا

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان.سرعت دانلود من با ایپد خیلی پایینه,زیر 10KB در صورتی که با کامپیوتر سرعت زیر 50 نمیاد.با کل برنامه هام مثل pp25,تانگبو,خود استور و...... امتحان کردم همه پایین هستن.ضمنا من از مخابرات 512 نامحدود دارم.به نظرتون مشکل از مودمه یا تبلت یا.....؟؟؟
    ممنون اگه راهنمایی کنین

نظر

• احتمال اینکه از مخابرات باشه افت سرعت زیاد هست ولی چک کن ببین همزمان نت سیمکارتت هم روشن نباشه چون گاهاً باعث اختلال میشه ، یک دور هم ریست نتورک ستینگ بکنی از جنرال ضرر نداره و دوباره مودمتو بشناسونی بهش

نظر

• ممنون دوست عزیز از پاسختون,دستگاه من وایفای هستش,چند بارم ریست نتورک کردم ولی فایده نداشت.راستش تازه خریدم میخواستم ببینم که تو اپل کلا سرعت دانلود کمه یا مشکل جای دیگست

نظر

• نوشته اصلی توسط Lifehacker1987 نمایش پست ها
          ممنون دوست عزیز از پاسختون,دستگاه من وایفای هستش,چند بارم ریست نتورک کردم ولی فایده نداشت.راستش تازه خریدم میخواستم ببینم که تو اپل کلا سرعت دانلود کمه یا مشکل جای دیگست
          اگه فقط از اپ استور دانلود میکنی و کمه بر میگرده به مخابراته از برنامه های دانلود منیجر استفاده کن!
          با نت های دیگه هم تست کن اگه حل نشد ریستور کن
          اما از نظر من از نت شما هست
          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• سلام ايبد ميني ريتانا من سمت چپ پايينش يه نقطه سياه اندازه سر سوزن افتاده نميدونم چيه تو عكس هم نميافته كه بزارم به ن نظر شما چي؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sam007 نمایش پست ها
              سلام ايبد ميني ريتانا من سمت چپ پايينش يه نقطه سياه اندازه سر سوزن افتاده نميدونم چيه تو عكس هم نميافته كه بزارم به ن نظر شما چي؟؟؟
              دوست عزیز احیانا تشخیص نمیدین پیکسل هست که سوخته؟

حالا باز هم با دقت بیستری نگاه کنید و نتیجه رو اعلام کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                دوست عزیز احیانا تشخیص نمیدین پیکسل هست که سوخته؟

حالا باز هم با دقت بیستری نگاه کنید و نتیجه رو اعلام کنید
                نمدونم بيكسل بسوزه جه شكلي؟؟؟؟

نظر

نمدونم بيكسل بسوزه جه شكلي؟؟؟؟
                  پیکسلیکه کاملا سوخته باشه به رنگ سیاه در میاد.

البته شما مطمئن هستید گرد و غبار زیر صفحه نیست؟این جور مورد زیاد دیده شده

نظر

• اره سياه قد يه سر سوزن نه كرد غبار نيست

نظر

• بايد جيكارش كنم

نظر

بايد جيكارش كنم
                        یهتره اصلا حساسیت نشون ندین و بهش توجه نکنید.

به نظر من اگه تهران هستید دفتر انجمن نشون بدین قطعا راهنماییتون میکنند

نظر

• با سلام خدمت دوستان عزيز
                          ميخوستم يك ايپد ميني رتينا بخرم
                          به نظر شما بخرم يا منتظر نسل بعدي باشم
                          ممنون ميشم جواب بدين

نظر

• نوشته اصلی توسط amirhalgord نمایش پست ها
                            با سلام خدمت دوستان عزيز
                            ميخوستم يك ايپد ميني رتينا بخرم
                            به نظر شما بخرم يا منتظر نسل بعدي باشم
                            ممنون ميشم جواب بدين
                            اگر عجله ای برای خرید ندارید بهتره صبر کنید

نظر

• خسته نباشید
                              بنده به تازگی آیپد مینی ام رو به ios 7.1.2 ریستور کردم و دیوایس هم جیلبرک نیست و امروز هم آیپد رو گذاشتم 100 درصد شارژ بشه و بعد حدود 45 دقیقه ای باهاش فیلم دیدم که باتری به حدود 90 درصد رسید بعدش وصلش کردم به کامپیوتر و با نرم افزار PhoneClean که مخصوص پاک کردن فایل های اضافه هست،پاکسازیش کردم و این نرم افزار هم بعد از اقدام پاکسازی دستگاه رو اتومات یک ریست میکنه و وقتی ریست شد دیدم باتری به 84 درصد رسیده! باهاش باز کمی کار کردم دیدم کمی نامعقول ازش باتری کم میشه و در طول 10 دقیقه کار(داشتم پلی لیست آهنگ هارو مرتب میکردم) 2 درصد شارژ کم شد(نوتیفکیشن و وای فای و بلوتوث و کلا همه چی خاموش و نور صفحه حدود 50 درصد) و بعدش یک دور ریبوتش کردم دیدم شارژش 82 درصد بود شده 84!
                              بعدش هم حدود 40-45 دقیقه فقط موزیک گوش کردم که شارژش از 84 رسید به 76!
                              یادمه وقتی هم ریستورش کردم بعد از ریستور و راه اندازی مجدد شارژ باطری همین حدودای 10 درصد کم شده بود!
                              میخواستم بدونم این طبیعیه؟

+
                              من الان از تانگبو اپ های مورد نظرمو روی دستگاه میریزم،میخواستم بدونم با توجه به اینکه خوندم با استفاده از تانگبو سینک آیتیونز رو از دست میدم منظور فقط سینک اپ ها هست؟یا این از دست دادن سینک شامل انتقال فیلم و موزیک و کتاب هم میشه؟
                              با تشکر فراوان
                              ویرایش توسط .Master. : https://i-phone.ir/forums/member/174215-master در ساعت 10-09-2014, 11:07 PM

نظر

• به نظرم مصرف باتری طبیعی میاد. برای دقت بیشتر درصدش خوبه یه بار کالیبره کنید.
                                .There is no knowledge that is not power

نظر

صبر کنید ..
                                X