اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد مینی رتینا

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ESC Key نمایش پست ها
    سلام
    برای ریستور firmware دستگاهتون(آخرین نسخه ی firmware) رو از thread12.html دانلود کنید
    بعد وارید آیتونز بشید قسمت summary بعد شیفت رو نگه دارید و ریستور رو بزنید و فایل دانلود شده رو انتخاب کنید و صبر کنید تا نصب بشه
    امیدوارم مشکلتون حل بشه
    دوست عزیز مشکلی خاصی ندارد که بخواهد حل شود
    یک بازی که کمی لگ دارد اونم چیز حادی نیست.

نظر

• دوستان یه سوال دیگه، راهی‌ هست که بدون جیلبریک کردن برنامه‌های پولی‌ رو نصب کرد؟ فروشنده‌ها چجوری ادعا می‌کنن که با ۴۰، ۵۰ هزار تومن ۷۰۰،۸۰۰ دلار برنامه میریزن؟

راستی‌ این آیپد راهی‌ برای جا به جا کردن کرسر نداره؟ پدرم در اومد تا یه کلمه‌رو وسعت یه جمله انتخاب و عوض کنم!!

نظر

• نوشته اصلی توسط behzad6990 نمایش پست ها
        دوستان یه سوال دیگه، راهی‌ هست که بدون جیلبریک کردن برنامه‌های پولی‌ رو نصب کرد؟ فروشنده‌ها چجوری ادعا می‌کنن که با ۴۰، ۵۰ هزار تومن ۷۰۰،۸۰۰ دلار برنامه میریزن؟

راستی‌ این آیپد راهی‌ برای جا به جا کردن کرسر نداره؟ پدرم در اومد تا یه کلمه‌رو وسعت یه جمله انتخاب و عوض کنم!!
        http://www.i-phone.ir/forums/thread86533.html
        فروشنده ها هم يك بار اون برنامه هارو ميخرند،بعد براي چندين نفر نصب ميكنن،

نظر

• سلام. شماره هاي داخل سئم كارت در كانتكت نشون داده نميشه !!!
          ٢ نميشه اس ام اس داد يا دريافت كرد !!!!!؟؟
          راهنمايي كنيد لطفا

نظر

• نوشته اصلی توسط Ladan91 نمایش پست ها
            سلام. شماره هاي داخل سئم كارت در كانتكت نشون داده نميشه !!!
            ٢ نميشه اس ام اس داد يا دريافت كرد !!!!!؟؟
            راهنمايي كنيد لطفا
            سلام
            چرا نمی تونید SMS بدید یا بگیرید error اش چیست؟
            کانتکت های آیفون با گوشی های دیگر متفاوت هستش باید از اپل اضافه فرمایید

نظر

• با گوشي ديگه اي پيام ميدم نميرسه خودم هم نميتونم إرسال كنم
              آيفون ٥ هم دارم توي گوشي شماره ها رو راحت ذخيره كردم تو كانتكت

نظر

• با کد زیر مرکز پیام رو تغییر بدید ممکنه درست بشه.
                **
                5005
                *
                7672
                *
                شماره مرکز
                #

به جای شماره مرکز برای همراه اول مثلا از شماره زیر استفاده کنید.
                9891100500+
                501 تا فکر کنم 505 قابل انتخابه.
                .There is no knowledge that is not power

نظر

• يعني أين كد رو كدوم قسمت وارد كنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط behzad6990 نمایش پست ها
                    دوستان یه سوال دیگه، راهی‌ هست که بدون جیلبریک کردن برنامه‌های پولی‌ رو نصب کرد؟ فروشنده‌ها چجوری ادعا می‌کنن که با ۴۰، ۵۰ هزار تومن ۷۰۰،۸۰۰ دلار برنامه میریزن؟

برای جابجایی مکان نما باید جیلبریک کنید و از سیدیا shift carrot رو نصب کنید.
                    نوشته اصلی توسط Ladan1991 نمایش پست ها
                    يعني أين كد رو كدوم قسمت وارد كنم؟
                    البته این تاپیک آیپد مینی هست ولی خب در آیفون کد رو در شماره گیر وارد کنید.
                    .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام دوستان من يه مشكلي كه با آيپدم دارم اينه كه ibook با آيتونز سينك نميشه و مجبورم يه خاموش روشن بكنم تا سينك شه،واسه دانلود از اپستور هم همينتور ؟راه حلي كسي بلده ؟در ضمن از تانگبو استفتده ميكنم ميشه مشكل از اون باشه ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط nimakvh نمایش پست ها
                        سلام دوستان من يه مشكلي كه با آيپدم دارم اينه كه ibook با آيتونز سينك نميشه و مجبورم يه خاموش روشن بكنم تا سينك شه،واسه دانلود از اپستور هم همينتور ؟راه حلي كسي بلده ؟در ضمن از تانگبو استفتده ميكنم ميشه مشكل از اون باشه ؟؟؟
                        لطفا در یکجا پست بدید و حتما قوانین رو بخونید قوانین و اساسنامه - انجمن تخصصی آیفون
                        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• سلام دوستان

من يه ايپد ميني٢ وايفاي دارم.

ايا مشيه وقتي دارم با مرورگر سافاري به فروم ها سر ميزنم نام كاربري و پسوردم ذخيره بشه كه نخوام هر سري براي فرستادن پست نام كاربري و پسورد وارد كنم؟؟
                          مثلا الان من بخوام بيام تو سايت بايد نام كاربري و پسورد رو بزنم و بيام پست بزارم و اگر سافاري رو بستم و مجدد بخوام بيام توي سايت بايد دوباره نام كاربري و پسورد رو وارد كنم كه خيلي نا جور و بده.

ممنونم ميشم اگر راهنمايي كنيد.

نظر

• نوشته اصلی توسط zabih1443 نمایش پست ها
                            سلام دوستان

من يه ايپد ميني٢ وايفاي دارم.

ايا مشيه وقتي دارم با مرورگر سافاري به فروم ها سر ميزنم نام كاربري و پسوردم ذخيره بشه كه نخوام هر سري براي فرستادن پست نام كاربري و پسورد وارد كنم؟؟
                            مثلا الان من بخوام بيام تو سايت بايد نام كاربري و پسورد رو بزنم و بيام پست بزارم و اگر سافاري رو بستم و مجدد بخوام بيام توي سايت بايد دوباره نام كاربري و پسورد رو وارد كنم كه خيلي نا جور و بده.

ممنونم ميشم اگر راهنمايي كنيد.
                            معمولا گزینه ذخیره هست کنار سایت ها اونو تیک بزنید .

نظر

• نوشته اصلی توسط Unex نمایش پست ها
                              معمولا گزینه ذخیره هست کنار سایت ها اونو تیک بزنید .
                              دوست عزيز اين قدر مبتدي نيستم. خودم ميدونم و اين كار رو هزار بار انجام دادم و نتيجه نگرفته ام كه سوال را اينجا مطرح كردم
                              ویرایش توسط zabih1443 : https://i-phone.ir/forums/member/167601-zabih1443 در ساعت 28-07-2014, 07:10 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط zabih1443 نمایش پست ها
                                دوست عزيز اين قدر مبتدي نيستم. خودم ميدونم و اين كار رو هزار بار انجام دادم و نتيجه نگرفته ام كه سوال را اينجا مطرح كردم
                                مسیر زیر رو برو احتمالاً مشکلت حل بشه ؛
                                Setting > Safari > Password & AutoFill>names and password [emoji615]️ON [emoji615]️

نظر

صبر کنید ..
                                X