اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد مینی

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خبر دارید آیپد مینی ۲ کی میاد دوستان؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط davooood155 نمایش پست ها
      خبر دارید آیپد مینی ۲ کی میاد دوستان؟

سلام احتمالاً خرداد ماه به بعد

Sent from my iphone 4s using Tapatalk

نظر

• تفاوتش به جز رتینا و وزنش دیگه چیه آقا سپهر، با آیپد موجود؟

نظر

• تا روز معرفی* چیزی مشخص نیست که این رتینا و وزن هم حدس که به واقعیت نزدیک و توقع می*شه که اینطور باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط davooood155 نمایش پست ها
            تفاوتش به جز رتینا و وزنش دیگه چیه آقا سپهر، با آیپد موجود؟

احتمالا آيپد ميني ٣ كه در سه ماهه سوم سال ٢٠١٣ معرفي ميشه رتينا باشه

نظر

• سلام دوستان و اساتید عزیز
              من بعد از سه سال دوری از ios ، اینبار با آیپدمینی به اپل برگشتم. متاسفانه همه چی یادم نرفته :A
              من فردا قراره آیپد برسه دستم. ورژن دقیقشو نمیدونم ولی جیلبریک نیست.

میخوام سعی کنم جیلبریکش نکنم. از طرفی توی این گرونی ارز قصد خرید گیفت کارت هم ندارم ،چون برنامه ها خیلی گرون در میاد

حالا سوال من اینه که بهترین روش برای نصب برنامه ها و بازیهای جدید و با کیفیت بدون استفاده از جیلبریک و گیفت کارت چی هست؟

اگه میشه دو سه تا لینک که به زبان ساده آموزش داده باشن رو معرفی کنید
              یا
              بهترین روشی که بشه از برنامه های روز بدون جیلبریک استفاده کرد چی هست ؟
              با توجه به اینکه آیپدم دارای اسمارت کاور اورجینال هست ، آیا برچسب یا چیزی که بتونه از پشت آیپد در کنار اسمارت کاور محافظت کنه توی بازار گیر میاد ؟

ممنون از شما
              ویرایش توسط mnz1365 : https://i-phone.ir/forums/member/63180-mnz1365 در ساعت 23-03-2013, 03:34 PM

نظر

• http://www.i-phone.ir/forums/thread53630.html

http://www.i-phone.ir/forums/thread78975.html

در مورد بر چسبش اطلاعى ندارم ولى از اسمارت كيس هم ميتونيد استفاده كنيد.
                .:amgr:.

نظر

• نوشته اصلی توسط mnz1365 نمایش پست ها
                  سلام دوستان و اساتید عزیز
                  من بعد از سه سال دوری از ios ، اینبار با آیپدمینی به اپل برگشتم. متاسفانه همه چی یادم نرفته :A
                  من فردا قراره آیپد برسه دستم. ورژن دقیقشو نمیدونم ولی جیلبریک نیست.

میخوام سعی کنم جیلبریکش نکنم. از طرفی توی این گرونی ارز قصد خرید گیفت کارت هم ندارم ،چون برنامه ها خیلی گرون در میاد

حالا سوال من اینه که بهترین روش برای نصب برنامه ها و بازیهای جدید و با کیفیت بدون استفاده از جیلبریک و گیفت کارت چی هست؟

اگه میشه دو سه تا لینک که به زبان ساده آموزش داده باشن رو معرفی کنید
                  یا
                  بهترین روشی که بشه از برنامه های روز بدون جیلبریک استفاده کرد چی هست ؟
                  با توجه به اینکه آیپدم دارای اسمارت کاور اورجینال هست ، آیا برچسب یا چیزی که بتونه از پشت آیپد در کنار اسمارت کاور محافظت کنه توی بازار گیر میاد ؟

ممنون از شما
                  سلام دوست عزیز.
                  در رابطه به درخواست اولتون بگم که این لینک میتونه کمک شایانی به شما بکنه:
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread78975.html
                  در رابطه با سوال دومتون هم بگم که اره معمولا اسکرین شیلد ها دوتا برچسب دارن که یکیش مخصوص پشت ای دیوایستون هست. من خودم چندین بار استفاده کردم.
                  … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• دوستان سیدیا ایپدم خراب شده و من می خوام به 6.1.3 ریستور کنم و بعدش می تونم با 25pp برنامه و بازی توی ایپدم بریزم و یا پیشنهاد می کنید که به 6.1.3 ریستور نکنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط F a r s h i d نمایش پست ها
                      دوستان سیدیا ایپدم خراب شده و من می خوام به 6.1.3 ریستور کنم و بعدش می تونم با 25pp برنامه و بازی توی ایپدم بریزم و یا پیشنهاد می کنید که به 6.1.3 ریستور نکنم ؟
                      سلام دوست عزیز.
                      اگه سیدیا برای شما قط به منزله ی برنامه کرک شده هست به نطر من اپدیت کنید چون راه های زیادب برای ربختن برنامه روی دیوایس جیلبرک نشده و بدون پرداخت هزینه هست.(نمونش لینکی که تو پست 128 عرض کردم)
                      اما اگه از سیدیا استفاده های دیگه ای دارید به نطر من تا قطعی شدن وضعیت 6.1.3 دست نگه دارید.
                      سیدیا تون مگه چشه که کار نمیکنه؟
                      … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• نوشته اصلی توسط fravahar7737 نمایش پست ها
                        سلام دوست عزیز.
                        اگه سیدیا برای شما قط به منزله ی برنامه کرک شده هست به نطر من اپدیت کنید چون راه های زیادب برای ربختن برنامه روی دیوایس جیلبرک نشده و بدون پرداخت هزینه هست.(نمونش لینکی که تو پست 128 عرض کردم)
                        اما اگه از سیدیا استفاده های دیگه ای دارید به نطر من تا قطعی شدن وضعیت 6.1.3 دست نگه دارید.
                        سیدیا تون مگه چشه که کار نمیکنه؟
                        سیدیام کلان سفیده شده مشکلمو تو انجمن مطرح کردم دوستان هم جواب دادن ولی نتونستم مشکلمو حل کنم

نظر

• دوستان امروز من ايپدمو به ٦.١.٣ ري ستور كردم و بعد با برنامه 25pp يه برنامه ايي رو دانلود كردم وبعد نصب كردم و در هنگام ورود به برنامه درخواست اپل ايدي ميده و من اپل ايدي رو وارد مي كنم و مي پره بيرون مشكلش چيه ؟
                          http://persianupload.com/kleeja/do.p...7398147711.jpg

نظر

• سلام
                            کسی از قیمت اسمارت کاور ارجینال اپل برای آیپدمینی اطلاع داره؟ همونی که تو سایت اپل 39 دلار زده توی ایران حدودا چند هست؟
                            مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط mnz1365 نمایش پست ها
                              سلام
                              کسی از قیمت اسمارت کاور ارجینال اپل برای آیپدمینی اطلاع داره؟ همونی که تو سایت اپل 39 دلار زده توی ایران حدودا چند هست؟
                              مرسی
                              ثبات قيمتي تو ايران بي معني است
                              حدود ١٦٠-١٨٠ تومن
                              ازمهدي توبازارچه سوال كنيد شايد داشته باشن

نظر

• نوشته اصلی توسط iAhmaD نمایش پست ها
                                ثبات قيمتي تو ايران بي معني است
                                حدود ١٦٠-١٨٠ تومن
                                ازمهدي توبازارچه سوال كنيد شايد داشته باشن
                                ممنون دوست عزیز
                                من خودم دارم ولی میخوام بفروشمش و به جاش یه کیف بگیرم . آخه واسه بیرون بردنش با کیف راحت ترم تا اسمارت کاور ...
                                رنگش خاکستری هست. مثل آکبنده ، جعبش هم هست .
                                ویرایش توسط mnz1365 : https://i-phone.ir/forums/member/63180-mnz1365 در ساعت 25-03-2013, 01:42 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X