اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد مینی

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام
    من آیپد مینی وایفای تازه گرفتم .. میخواستم تفاوت کلی و کاربردی اون با سلولار که سیم میخوره و نمیشه باهاش صحبت کرد رو بدونم
    ممنون میشم پاسخ بدید.

نظر

خب در مدل Cellular شما می تونید سیم کارت اپراتور ها رو داخل دستگاه بگذارید و اینترنت آن ها استفاده کنید ولی در مدل Wi-Fi فقط می تونید از همین نوع اینترنت می توانید استفاده کنید.

نظر

سلام دوستان - خسته نباشید من یک مشکل بزرگ دارم :مشکل اینه کهSetting رو باز نمیکنه!! - تا باز میشه سریع بسته میشه فرصت نمیده - دوستان راهنمایی کنید مشکل از کجاست؟؟!! ممنون میشمیعنی تا میزنم صفحه اش میاد همون لحظه میرهیک سوال هم داشتم : وقتی با ایتونز بک اپ بگیرم و بعدرش رستور کنم - جیلبریک از بین میره؟ همه ی app ها پاک میشن؟ممنون خیلی نیاز دارم لطفا راهنمایی کنید

مشخصات :

iipad mini + wifi 16 gig

IOS 6.1.2
        ویرایش توسط her00 : https://i-phone.ir/forums/member/115561-her00 در ساعت 25-02-2013, 11:24 PM

نظر

نوشته اصلی توسط her00 نمایش پست ها
          سلام دوستان - خسته نباشید من یک مشکل بزرگ دارم :مشکل اینه کهSetting رو باز نمیکنه!! - تا باز میشه سریع بسته میشه فرصت نمیده - دوستان راهنمایی کنید مشکل از کجاست؟؟!! ممنون میشمیعنی تا میزنم صفحه اش میاد همون لحظه میرهیک سوال هم داشتم : وقتی با ایتونز بک اپ بگیرم و بعدرش رستور کنم - جیلبریک از بین میره؟ همه ی app ها پاک میشن؟ممنون خیلی نیاز دارم لطفا راهنمایی کنید

مشخصات :

iipad mini + wifi 16 gig

IOS 6.1.2
          جيلبرك كرديد شما!؟(چيز خاصي نصب كرديد از cydia !؟ آخرين برنانه هايي كه از cydia دانلود كردي رو پاك كن!)
          بله،ريستور جيلبرك رو از بين ميبره!
          يه دور هم ريبوت كن!

نظر

سلام من يه ايپد ميني دارم كه جيلبرك كردم و at&t هم هست ولي سيم كارت ايرانسل و همراه اول رو نميشناسه بايد چكار كنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط hesamhf نمایش پست ها
              سلام من يه ايپد ميني دارم كه جيلبرك كردم و at&t هم هست ولي سيم كارت ايرانسل و همراه اول رو نميشناسه بايد چكار كنم؟
              عير ممكنه شما يه ريستور بكنيد

نظر

ایا کیفیت صفحه نمایش ای پد مینی مثل ایپد۱ است؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط tohid0022 نمایش پست ها
                  آره همونه

نظر

نوشته اصلی توسط tohid0022 نمایش پست ها
                    همونه اما روی 7.9 اینچ نه 9.7 اینچ پس تراکمش بیشتره

نظر

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد مینی

من از نزديك ديدمش. پيشنهاد ميكنم صبر كنيد با صفحه رتينابيادبعدبخريدش(البته اگه قصد خريد داريد)

Sent from my iphone 4s using Tapatalk

نظر

سلام
                        آقا با ipad mini می شه صحبت کرد یا نه با این اوصاف که جیلبریکش اومده ؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط mohsenteimoury نمایش پست ها
                          سلام
                          آقا با ipad mini می شه صحبت کرد یا نه با این اوصاف که جیلبریکش اومده ؟؟؟؟
                          میتونید viber نصب کنید و از طریق اینترنت

نظر

ارزش داره آیپد ۲ 3g 64 رو با آیپد مینی 16 3g تعویض کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط pouriar نمایش پست ها
                              خب بستگی به کارتون داره.دوربین آیپد مینی از 2 بهتره.آیپد مینی 4g رو هم ساپورت میکنه.از نظر سخت افزار فرقی ندارند.از نظر حافظه هم که آیپد خودتون بهتره!.اما اگه یک چیز جمع و جور می خواید ،عــــــــــوض کنید!
                              در ضمن مدتی که اپل آیپد مینی رو ساپورت میکنه بیش تره!
                              ویرایش توسط mr.apple : https://i-phone.ir/forums/member/106077-mr-apple در ساعت 09-03-2013, 05:56 PM

نظر

نوشته اصلی توسط pouriar نمایش پست ها
                                به نظرم اصلا چون شما واقعا با هيچ چيز هيجان انگيزي مواجه نميشيد همون آيپد در مقياس كوچيك و در ضمن اين كه آيپد ميني ٢ بهزودي معرفي ميش!من اگه حتي آيپد ١ هم داشتم اين كارو نميكردم

نظر

صبر کنید ..
                                X