اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد مینی

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
    چه نسخه ای از iOS و ریستور میکنید؟
    نسخه 6.1.3

نظر

• نوشته اصلی توسط siugnup نمایش پست ها
      نسخه 6.1.3
      تنها اجازه ریستور به آخرین نسخه از iOS و دارید. نسخه ۷.۱.۱ و دانلود و بعد ریستور کنید.

نظر

• سلام به همه. یکی از رفقا میخواد ایپدش رو بفروشه از من قیمت خواسته بود منم چون خیلی وقت تو بازار نیست قیمت ندارم گفتم از دوسان راهنمایی بگیرم:

مدل: ایپد مینی نسل اول مشکی ۶۳ وای فای

اگه جای بدی مطرح کردم ببخشید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Ebrahim-hn نمایش پست ها
          سلام به همه. یکی از رفقا میخواد ایپدش رو بفروشه از من قیمت خواسته بود منم چون خیلی وقت تو بازار نیست قیمت ندارم گفتم از دوسان راهنمایی بگیرم:

مدل: ایپد مینی نسل اول مشکی ۶۳ وای فای

اگه جای بدی مطرح کردم ببخشید

Sent from my iPhone using Tapatalk
          خوب دوست من اومدين در بدترين جاي ممكن سوالتون را مطرح كرديد بعد عذر خواهي مي كنيد؟
          نزديك ١٥٠٠ تا ١٦٠٠

نظر

• سلام
            ي سوال برام پيش اومده
            جريان پارت نامبر چيه؟
            چه فايده اي داره كه ايپد ئا ايفون پارت نامبرش ll/a باشه؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط MR.ALONE نمایش پست ها
              سلام
              ي سوال برام پيش اومده
              جريان پارت نامبر چيه؟
              چه فايده اي داره كه ايپد ئا ايفون پارت نامبرش ll/a باشه؟؟؟
              فایده ی خاصی ندارد
              پارت نامبر نشان می دهد که دستگاه به سفارش چه کشوری و در واقع در اپل استور چه کشوری به فروش رفته است
              فقط پارت نامبر امارات تهیه نفرمایید چون پیشفرض فیس تایم ندارد و فعال کردن آن هم تقریبا نزدیک به غیر ممکن هستش!

نظر

• اخه ايپد من پارت نامبرش ll/a بود ميخواستم بدونم جريانش چيه

نظر

• نوشته اصلی توسط MR.ALONE نمایش پست ها
                  اخه ايپد من پارت نامبرش ll/a بود ميخواستم بدونم جريانش چيه
                  آيپد شما از اپل استور آمريكا خريداري شده است و در واقع به سفارش اين كشور توليد شده است

نظر

• مهمترین تفاوت پارت نامبر ها در شکل شارژر برای تطابق با پریز برق کشورهاست.
                    .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام
                      من یه آیپد مینی مدل md528e/a دارم
                      میشه بگین کدوم فریم ور رو باید براش دانلود کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط pooria83 نمایش پست ها
                        سلام
                        من یه آیپد مینی مدل md528e/a دارم
                        میشه بگین کدوم فریم ور رو باید براش دانلود کنم؟
                        مدل آیپد شما WiFi است٬ برای دانلود فریمور باید به تاپیک زیر مراجعه کنید.
                        دانلود : http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html

نسخه ۷.۱.۲ ( iPad Mini WiFi )

نظر

• سلام دوستان هرچي توي اپ استور نرم افزار واتس اپ رو براي ايپدم سرچ ميكنم نرم افزارش نيست،،،
                          تو قسمت ايفون هم ميرم بازم نيست،،،چنتا از دوستان گفتن قسمت تاپ چارت كه اونجا هم نبود،،،،
                          از طريق گوگل سرچ كردم يه لينك مستقيم اپل استور براي واتس اپ اين پيام رو داد
                          Item not available
                          The item you've requested is not currently available in the U.S.store.
                          ممنون ميشم جواب بدين

نظر

• نوشته اصلی توسط waffan ss نمایش پست ها
                            سلام دوستان هرچي توي اپ استور نرم افزار واتس اپ رو براي ايپدم سرچ ميكنم نرم افزارش نيست،،،
                            تو قسمت ايفون هم ميرم بازم نيست،،،چنتا از دوستان گفتن قسمت تاپ چارت كه اونجا هم نبود،،،،
                            از طريق گوگل سرچ كردم يه لينك مستقيم اپل استور براي واتس اپ اين پيام رو داد
                            Item not available
                            The item you've requested is not currently available in the U.S.store.
                            ممنون ميشم جواب بدين
                            سلام
                            فکر نمیکنم برنامه WhatsApp نسخه مخصوص آیپد داشته باشه.
                            این آموزش رو ببینید. حتما مشکلتون حل میشه.

http://www.i-phone.ir/forums/thread91238.html

نظر

• سلام و درود
                              دوستان بنده آيپد ميني ١ واي فاي ١٦ گيگ دارم و دوتا سوال خدمت شما
                              اول اينكه در حال حاضر ios 7.1 روش دارم و جلبريك هم نشده و چند وقتي خود بخود صداي اسپيكر دستگاه خراب ميشه و خش داره و بعضي اوقات با خاموش و روشن كردن درست ميشه و بعضي اوقات هم نه ؟! كلا رو اعصابه حالا ميخواستم بپرسم مشكل نرم افزاريه يا خير؟ و اگه آبديت كنم به ios8 با وجود پردازنده و حافظه كم اذيت نميكنه كلاجواب ميده؟! ممنون ميشم كمك كنيد
                              ویرایش توسط nokia01 : https://i-phone.ir/forums/member/97046-nokia01 در ساعت 21-12-2014, 02:19 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط nokia01 نمایش پست ها
                                سلام و درود
                                دوستان بنده آيپد ميني ١ واي فاي ١٦ گيگ دارم و دوتا سوال خدمت شما
                                اول اينكه در حال حاضر ios 7.1 روش دارم و جلبريك هم نشده و چند وقتي خود بخود صداي اسپيكر دستگاه خراب ميشه و خش داره و بعضي اوقات با خاموش و روشن كردن درست ميشه و بعضي اوقات هم نه ؟! كلا رو اعصابه حالا ميخواستم بپرسم مشكل نرم افزاريه يا خير؟ و اگه آبديت كنم به ios8 با وجود پردازنده و حافظه كم اذيت نميكنه كلاجواب ميده؟! ممنون ميشم كمك كنيد
                                دوستان كسي نبود راهنمايي كنه

نظر

صبر کنید ..
                                X