اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد مینی

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط waffan ss نمایش پست ها
    درود بر همه
    دوستان چه سیم کارتی واسه آیپد مینی مناسبه ؟
    با توجه به اینکه آیپد دیالر یا شماره گیری نداره واسه شارژ gprs ...... پس چه سیم کارتی رو میشه از طریق نت gprs شو شارژ کنی؟
    ممنون
    مشکلی نداره و همه ی سیم ها روش کار میکنن و همه هم شارژ مسقیم از طریق نت دارن
    البته اگه از نظر سرعت حساب کنیم معلوم هست که رایتل
    Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• سلام دوستان. من به یه مشکل عجیب خوردم. آیپد من ios 7.0.4 روش بود. بنا به دلایلی خواستم دوباره 7.0.4 رو بریزم. دانلود کردم . موقع ریستور تا وسط استاتوسش پر میشه بعد ارور 14 میده. حالا با tinyumbrella چک کردم دیدم الان shsh ورژن 7.0.2 داره ساین میشه نه 7.0.4
      کسی میتونه کمکم کنه

نظر

• قبلا خیلی زود جواب میدادن

نظر

• کسی از دوستان آمار نداره ایپد مینی رتینا مدل 32 یا 64 گیگ 4g الان تو تهران پیدا میشه آیا و قیمتش چنده؟؟؟

نظر

• با سلام دوستان من چند روزه تو ورژن ۷.۰.۴ روی بعضی از اپ ها گیر می کنه و از اون اپ می پره بیرون!
            نمی دونم باید چه کار کنم؟ کسی مثل من این مشگل رو داره؟
            من دیوایسم ۳۲ ۴جی هستش!

نظر

• نوشته اصلی توسط XmkZ نمایش پست ها
              کسی از دوستان آمار نداره ایپد مینی رتینا مدل 32 یا 64 گیگ 4g الان تو تهران پیدا میشه آیا و قیمتش چنده؟؟؟
              من هفته آینده تهرانم کسی آمار دقیق نداره بده؟

نظر

من هفته آینده تهرانم کسی آمار دقیق نداره بده؟
                بله، هم تو پایتخت هست و هم تو علاالدین .
                Ipad mini retina 32 4g=2620
                Ipad mini retina 64 4g=2830

نظر

• نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                  بله، هم تو پایتخت هست و هم تو علاالدین .
                  Ipad mini retina 32 4g=2620
                  Ipad mini retina 64 4g=2830
                  آدرس ها رو می تونید پ خ کنید؟
                  تا شنبه احتمال داره ارزون تر هم بشه؟

نظر

آدرس ها رو می تونید پ خ کنید؟
                    تا شنبه احتمال داره ارزون تر هم بشه؟
                    دوست عزیز دقیق یادم نیست ولی پایتخت ط دوم و سوم ، علاالدین ط ششم می باشد.
                    بستگی به موجودی بازار دارد اگه تعداد بیشتری وارد شود امکان پایین امدنش هست .

نظر

کسی از دوستان آمار نداره ایپد مینی رتینا مدل 32 یا 64 گیگ 4g الان تو تهران پیدا میشه آیا و قیمتش چنده؟؟؟
                      كسي از كيش خبر نداره؟ الان ايپد ميني رتينا تو كيش اومده،چنده؟

نظر

• ایپدمو وقتی می زنم تو شارژ بعضی وقتا تا ۸۹ درصد می رسه قطع میشه و باید دوباره کابل رو در بیارم و بزن تا شارژ بشه ، ماه های اول درست شارژ میشه بعدش یدفعه اینطوری شد
                        دوتا کابل عوض کردم، چند بار ریستور کردم ، با usb3 لپ تاپ شارژ کردم ولی باز همینطوریه درست نشده ، شما راه حلی نمی دونید که درست بشه ؟؟؟
                        یه سوال دیگه ، iOS ایپد من الان 6.1.3 هستش می شه دوباره به همین 6.1.3 ریستور کرد ؟
                        ویرایش توسط F a r s h i d : https://i-phone.ir/forums/member/82147-f-a-r-s-h-i-d در ساعت 16-12-2013, 10:40 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط F a r s h i d نمایش پست ها
                          ایپدمو وقتی می زنم تو شارژ بعضی وقتا تا ۸۹ درصد می رسه قطع میشه و باید دوباره کابل رو در بیارم و بزن تا شارژ بشه ، ماه های اول درست شارژ میشه بعدش یدفعه اینطوری شد
                          دوتا کابل عوض کردم، چند بار ریستور کردم ، با usb3 لپ تاپ شارژ کردم ولی باز همینطوریه درست نشده ، شما راه حلی نمی دونید که درست بشه ؟؟؟
                          یه سوال دیگه ، iOS ایپد من الان 6.1.3 هستش می شه دوباره به همین 6.1.3 ریستور کرد ؟
                          چند جا شنیدم با تعویض کابل مشکل حل شده حالا اگه جواب نداده به یک متخصص نشون بده ولی بعید میدونم از باطریش باشه

نظر

• ببر پاساژ پایخت طبقه سوم

نظر

• سلام من ي مشكل دارم وقتي ميخوام با siri كار كنم وقتي بهش چيزي ميكم همينجور ميگره بعد ميگه من الان نمتوانم درخواستي قبول كنم!!

نظر

• نوشته اصلی توسط MR.ALONE نمایش پست ها
                                سلام من ي مشكل دارم وقتي ميخوام با siri كار كنم وقتي بهش چيزي ميكم همينجور ميگره بعد ميگه من الان نمتوانم درخواستي قبول كنم!!
                                دلیلیش عدم اتصال به سرور های اپله و تحریم

نظر

صبر کنید ..
                                X