اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد مینی

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان چه جوری میشه از سایت اپل برنامه دانلود کرد؟؟؟با خود آیپد یا کامپیوتر؟؟؟؟ با خود آیپد نیازی یه ایتونز نیس؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط waffan ss نمایش پست ها
      دوستان چه جوری میشه از سایت اپل برنامه دانلود کرد؟؟؟با خود آیپد یا کامپیوتر؟؟؟؟ با خود آیپد نیازی یه ایتونز نیس؟؟؟؟
      شما اگر apple Id داشته باشید می توانید از طریق AppStore دانلود کنید.
      با خود آیپد تون می توانید دانلود و نصب کنید.

نظر

• دوست عزیز apple id رو چه جوری و از چه سایتی باید بگیرم؟؟؟؟؟

نظر

دوست عزیز apple id رو چه جوری و از چه سایتی باید بگیرم؟؟؟؟؟
          http://www.i-phone.ir/forums/thread68220.html

http://www.i-phone.ir/forums/thread64775-80.html
          زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• دوستان خسته نباشید من امروز امدم ایپدم ریستور کنم رو 7.0.2 وسطش ارور داد بعدم گیر کردش تو ریکاوری مد.
            ایپد جیلبریک نشده بود هوم وپاورم نگه میدارم هیچ اتفاقی نمیافته
            تو ایتونزم میزنه باید 7.0.2 دانلود کنی من یه بار قبلا دانلود کرده بودم نمیشه دوباره دانلود نکنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ghpour نمایش پست ها
              دوستان خسته نباشید من امروز امدم ایپدم ریستور کنم رو 7.0.2 وسطش ارور داد بعدم گیر کردش تو ریکاوری مد.
              ایپد جیلبریک نشده بود هوم وپاورم نگه میدارم هیچ اتفاقی نمیافته
              تو ایتونزم میزنه باید 7.0.2 دانلود کنی من یه بار قبلا دانلود کرده بودم نمیشه دوباره دانلود نکنم؟

شما قبل از اینکه ریستور بزنید شیفت رو هم نگه دارید و بعد فایل رو هر کجا ذخیره کردید بدید بهش.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• ببخشيد من iOS 6.1.3 دانود كرده بودم اما نصب نكردم بعد هروقت ميرم software update كليك ميكنم همش مينويسه searchig for update كمكم كنيد
                ویرایش توسط MR.ALONE : https://i-phone.ir/forums/member/137965-mr-alone در ساعت 18-10-2013, 06:21 PM

نظر

• نميخاين جواب منو بديد (ببخشيد من iOS 6.1.3 دانود كرده بودم اما نصب نكردم بعد هروقت ميرم software update كليك ميكنم همش مينويسه searchig for update )

نظر

• نوشته اصلی توسط MR.ALONE نمایش پست ها
                    نميخاين جواب منو بديد (ببخشيد من iOS 6.1.3 دانود كرده بودم اما نصب نكردم بعد هروقت ميرم software update كليك ميكنم همش مينويسه searchig for update )
                    فکر کنم موقعی که سرچ میکنه باید آدرس فایل دانلود (ios 6.1.23) شده رو بهش بدید تا پیداش کنه

نظر

فکر کنم موقعی که سرچ میکنه باید آدرس فایل دانلود (ios 6.1.23) شده رو بهش بدید تا پیداش کنه
                      بلد نيستم

نظر

• ببخشید دوستان به نظرتون آیپد مینی 2 قیمت جهانیش چقدره مثل همین آیپد مینی هست یا بیشتره ؟؟؟؟

نظر

ببخشید دوستان به نظرتون آیپد مینی 2 قیمت جهانیش چقدره مثل همین آیپد مینی هست یا بیشتره ؟؟؟؟
                          به احتمال زياد طبق عادت هميشگي اپل بايد همين قيمت بمونه.

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• سلام به دوستان...من 7.0.2 دانلود کردم ولی موقع نصب ارور میده! دستگام آیپد مینی وای فای....

باید با برنامه ireb بریزم؟ آخه دسگاه من توش نیس! الانم تو حالت ریکاوریه نمیدونم چیکا کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط hamham.com نمایش پست ها
                              سلام به دوستان...من 7.0.2 دانلود کردم ولی موقع نصب ارور میده! دستگام آیپد مینی وای فای....

باید با برنامه ireb بریزم؟ آخه دسگاه من توش نیس! الانم تو حالت ریکاوریه نمیدونم چیکا کنم

شما فريمور ٧.٠.٣ رو بگير و دوباره امتحان كن

نظر

• حل شد مرسی...فقط اینکه هیچکدوم از بازیام بالا نمیان !

اپل ای دیمو میزنم میاد بیرون چیکار کنم؟ Clash of clans خیلی برام مهم!

نه بازی نه برنامه...هیچی!
                                ویرایش توسط hamham.com : https://i-phone.ir/forums/member/131118-hamham-com در ساعت 24-10-2013, 02:39 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X