اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد مینی

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ibabak 5 نمایش پست ها
    از کجا بفهمم ایپدم gsm?
    اگر سيم كارت بخوره يعني gsm
    ویرایش توسط Mr.ID : https://i-phone.ir/forums/member/9721-mr-id در ساعت 24-08-2013, 11:17 PM

نظر

• دوستان من بردم dfu بعد ریستور نکردم حالا ایکونای اصلی مث ستینگو مسیج پریده چیکا کنم خواهشا زود بگید

نظر

• نشناختن app های آیپد

سلام دوستان من آیپدمینی دارم ازدیروز ی مشکلی پیداکرده و app هایی که روش نصبه کارمیکنه ولی توو setting وقتی توو usage میرم دیگه نمیگه چه مقدارازفضای هارد app داره واصلانمیفهمه app داره.حالامشکل اینجاست که نمیشه ازapp store چیزی نصب کرد وفقط دانلودمیکنه وموفع نصب خطامیده. موقع sync با itunes هم همه چیزسینک میکنه جز app و خطا میده
        itunes cannot syncapps to ipad because the apps installed on the ipad could not be determined
        ممنون میشم کمک بفرمایید

نظر

• دوستان من بردم dfu بعد ریستور نکردم حالا ایکونای اصلی مث ستینگو مسیج پریده چیکا کنم خواهشا زود بگید

نظر

دوستان من بردم dfu بعد ریستور نکردم حالا ایکونای اصلی مث ستینگو مسیج پریده چیکا کنم خواهشا زود بگید
            سلام يه بار ريبوت كنيد اگه نشد فقط ريستور راه حل شماست!

نظر

• میتونم از 6.1.2 به همون 6.1.2 ریستور کنم اخه نمیخوام جلبریک بپره

نظر

• توروخدا کمکم کنید چندبار پرسیدم الان ایکونای اصلیم پردین نمیخوامم به 6.1.3 برم که جلبریک بپره

نظر

میتونم از 6.1.2 به همون 6.1.2 ریستور کنم اخه نمیخوام جلبریک بپره
                  نوشته اصلی توسط ibabak 5 نمایش پست ها
                  توروخدا کمکم کنید چندبار پرسیدم الان ایکونای اصلیم پردین نمیخوامم به 6.1.3 برم که جلبریک بپره
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread86021.html

http://www.i-phone.ir/forums/thread85057.html

نظر

• همین الان با semi restore ریستور کردم ولی ایکونای اصلی نیومد کمکم کنید توروخدا

نظر

همین الان با semi restore ریستور کردم ولی ایکونای اصلی نیومد کمکم کنید توروخدا
                      یه دور ریبوت کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
                        یه دور ریبوت کنید.
                        بازم نشد

نظر

• سلام دوباره جيلبريك كنيد اگه نشد فايل هاي اصلي رو پاك كرديد و مجبوريد ريستور كنيد

نظر

• ميشه بفرماييد تا كدوم مرحله رفتيد و چطوري از dfu خارج شديد،اگه با ريبوت خارج شديد حتما بعضي از فايل هاي stock پريده

نظر

• ميخوام با ايتيونز ريستور اپديت كنم ولى ارور نتورك و اينترنت ميده

نظر

• سلام دوستان ...
                                مشکل من اینکه وقنی می خوام نرم افزاری رو از طریق ای تیونز روی ایپدم نصب کنم وقتی به مرحله سوم میرسه(از 4 مرحله نصب) قطع میشه و نصب نمیکنه نرم افزار رو !!!
                                وقنی ریست میکنم دستگاه رو و به ای تیونز وصلش میکنم و به عنوان یه ایپد جدید میشناسونمش اونوقت درست میشه ؛ اما این موقتیه و چند روز بعد به همون حالت خراب برمیگرده ...
                                واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم ، لطفا دوستان راهنمایی کنین ...
                                ممنون ...

نظر

صبر کنید ..
                                X