اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد مینی

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط erfanxp نمایش پست ها
    س . کسایی که ایپد مینی دارن میخواستم ببینم ازش راضی هستن یا نه؟؟؟
    با سلام و عرض ادب
    بله بنده خریداری کردم و کاملا ازش راضیم خیلی دستگاه خوبیه و خیلی سبک هستش واقعا دستگاه خوبی هستش.

نظر

• نوشته اصلی توسط feysal نمایش پست ها
      منظوذ من اینه که از کجا فایل deb بدست بیارم
      ریخته ...
      توی گوگل سرچ کن....
      توی فروم خودمون هست..
      توی موبایلستان هست...
      توی irancydia هست.....
      پیدا میشه راحت....

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

نظر

• نوشته اصلی توسط iArmanS نمایش پست ها
        با سلام و عرض ادب
        بله بنده خریداری کردم و کاملا ازش راضیم خیلی دستگاه خوبیه و خیلی سبک هستش واقعا دستگاه خوبی هستش.
        از نظر صفحه (رتینا نبودن)که بعضی ها میگن تو ذوق ت میزنه چی از اون لحاظ راضی هستید ؟؟؟

نظر

از نظر صفحه (رتینا نبودن)که بعضی ها میگن تو ذوق ت میزنه چی از اون لحاظ راضی هستید ؟؟؟
          بنده کیفیت صفحه ی رتینا رو هم دیده ام و نظر من این است که صفحه نمایش با وجود این که رتینا نیست، اما کیفیت لازمه را ارایه می دهد.

نظر

• نوشته اصلی توسط iArmanS نمایش پست ها
            بنده کیفیت صفحه ی رتینا رو هم دیده ام و نظر من این است که صفحه نمایش با وجود این که رتینا نیست، اما کیفیت لازمه را ارایه می دهد.

بعد تا الان از نظرcpuبرای شما قابلیت پخش هر بازی یا فیلمی رو داشته؟؟

نظر

بله.تا کنون هیچ مشکلی در پخش فیلم یا بازی نداشته ام.

نظر

• تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد مینی

نوشته اصلی توسط erfanxp نمایش پست ها
                دوست عزيز من چند بار بگم بهتون؟! شما الان با آيپد ١ هم ميتونيد همه ى فيلم ها رو اجرا كنيد. چه برسه به آيپد مينى؟!
                تا حالا چندين نفر بهتون جواب دادن! خواهشا ديگه اسپم نديد!!
                خودم به شخصه ٣،٤ بار و نيز بقيه دوستان جوابتون رو دادن!
                ویرایش توسط Obaydok : https://i-phone.ir/forums/member/99257-obaydok در ساعت 26-05-2013, 12:00 PM

نظر

دوست عزیز بذار راحتتون کنم
                  بنده به شخصه این رو با ایپد3 دوستم مقایسه کردم از اون که بدتر نبود هیچ تازه به نظرم ایپد مینی کیفیت صفحه نمایشش بهتر بود اینو هم دوستم (صاحب ایپد3) تایید کرد ولی خوب توی تراکم پیکسل رتینا قطعا سر تره
                  از نظر بازی من بازی مدرن کمبت 4 و بتمن دارک رایسز رو براحتی روی ایفون 3gs اجرا کردم چه برسه به ایپد مینی که دو هسته ای و خیلی از اون قویتره(بازی های مذکور و خیلی از بازی های hd دیگه رو روی ایپدم تست کردم بسیار روان و با بالاترین کیفیت ممکن اجرا کرد و مطمئنم حد اقل تا 2سال دیگه هم جواب میده)
                  توی پخش فیلم هم : فیلم های با کیفیت 720 اچ دی رو بدون هیچ لگی پخش میکنه
                  و فیلم های فول اچدی 1080p رو با نصب نرم افزار های پلیر مثل(rush player) با بالاترین کیفیت و بدن هیچ لگی پخش کرد
                  در ضمن اینو بدونید که دوربین ایپد مینی قابلیت ضبط 1080p رو داره پس یعنی به راحتی فول اچدی پخش میکنه
                  امیدوارم تمام جوابهاتون رو داده باشم
                  موفق باشید و تو انتخابتون شک نکنید

نظر

• من امروز ایپدمو از 6.1.3 به 6.1.3 ریستور کردم همه چیز درست انجام شد ولی وقتی تموم شد ، مثل قبلش بود یعنی هیچ چیز تغییر نکرد ، چیکار کنم درست بشه ؟؟؟
                    ویرایش توسط F a r s h i d : https://i-phone.ir/forums/member/82147-f-a-r-s-h-i-d در ساعت 26-05-2013, 09:01 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط F a r s h i d نمایش پست ها
                      من امروز ایپدمو از 6.1.3 به 6.1.3 ریستور کردم همه چیز درست انجام شد ولی وقتی تموم شد ، مثل قبلش بود یعنی هیچ چیز تغییر نکرد ، چیکار کنم درست بشه ؟؟؟
                      شما به جاى ريستور بر روى آپديت زديد

نظر

• من هر وقت می خوام از اپ استور برنامه یا بازی دانلود کنم ازم پسورد اپل ایدی می خوات ، راه حلی هست که دیگه ازم پسورد اپل ایدی رو نخوات

نظر

من هر وقت می خوام از اپ استور برنامه یا بازی دانلود کنم ازم پسورد اپل ایدی می خوات ، راه حلی هست که دیگه ازم پسورد اپل ایدی رو نخوات
                          اگه جیلبریک باشید بله در غیر این صورت خیر!

نظر

• دوستان جی پی اس Maps کار می کنه منظورم اینه تو ایران کار می کنه چون من وقتی رو Directions می زنم این ارور رو می ده
                            Dirctions Not Available
                            Derctions could not be found between these locations

نظر

دوستان جی پی اس Maps کار می کنه منظورم اینه تو ایران کار می کنه چون من وقتی رو Directions می زنم این ارور رو می ده
                              Dirctions Not Available
                              Derctions could not be found between these locations
                              کسی نیست جواب بده

نظر

• سلام
                                من میخوام از فلش رو ایپد هم استفاده کنم
                                پایین 3 تا لینک میزارم لطفا محصولات رو نگاه کنید و نظر بدید
                                (((((میتونم اول قطعه شماره 1 رو به کانکتور ایپد وصل کنم بعد قطعه شماره 2 رو به تبدیل وصل کنم یا بهتره که از قطعه شماره 3 استفاده کنم؟؟؟)))))))))
                                لطفا نظر بدید
                                قطعه شماره 1
                                قطعه شماره 2
                                قطعه شماره 3
                                اگه امکانش هست بگید چطوری میتونم از ای فایل روی ایپد جیلبریک نشده استفاده کنم
                                سپاس

نظر

صبر کنید ..
                                X