اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد مینی

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• براي اطلاع از مقدار شارژ سيم كارت رايتل بر روي آيپد ميني كه نرم افزار قانوني بر روي آن نصب هست چه كاري مي شود انجام داد؟

نظر

• تا جایی که می دونم اپلیکیشن رسمی که از رایتل منتشر نشده و چون اپلیکیشن phone توی آیپد نیست پس نمیشه
      مگر اینکه جیلبریک کرده باشید و توییکی نصب کنید که این امکان رو داشته باشه
      مثل توییک زیر:
      http://www.i-phone.ir/forums/thread70061.html
      اما ظاهرا برای ios 6 نیومده

نظر

• سلام دوستان.من به تازگی ipad mini 4g خریدم.سیم کارت ایرانسل رو فعال کردم و در اون قرار دادم.سیم کارت رو هم روی گوشی های دیگه تست کردم و مشکلی نداشت.اما پس از مدتی که سیم روی آیپد میمونه میزنه (sim card failure(no sim .ریست کردم دستگاه رو حتی در حالت manual قرار دادم،مشکل موقتا برطرف شد اما بازم همین مشکل برگشت .کسی میتونه راهنمایی کنه منو؟ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط parsa0361 نمایش پست ها
          سلام دوستان.من به تازگی ipad mini 4g خریدم.سیم کارت ایرانسل رو فعال کردم و در اون قرار دادم.سیم کارت رو هم روی گوشی های دیگه تست کردم و مشکلی نداشت.اما پس از مدتی که سیم روی آیپد میمونه میزنه (sim card failure(no sim .ریست کردم دستگاه رو حتی در حالت manual قرار دادم،مشکل موقتا برطرف شد اما بازم همین مشکل برگشت .کسی میتونه راهنمایی کنه منو؟ممنون میشم
          جیلبریک هستید؟

مشکل از سیم کارت نیست به نظر خودتون؟
          ریستور کنید بک آپ رو برنگردونید!

نظر

• نوشته اصلی توسط SaNbOy نمایش پست ها
            جیلبریک هستید؟

مشکل از سیم کارت نیست به نظر خودتون؟
            ریستور کنید بک آپ رو برنگردونید!

بله ظاهرا مشکل از سیم بود.چون عوض کردم درست شد.ممنون

نظر

• آلان چند ماهه ایپد مینی گرفتم اول 100٪ شارژ میشد اما الان بیشتر از 89٪ نمیشه
              لطفا کمک کنید

نظر

• دوستان میخواستم بدونم که این تبلت قابلیت اجرای فایل های mkv 720p و همین طور mkv 1080 رو داره ؟؟
                avplayer میتونه ؟ لگ نمیزنه ؟

من الان نکسوس 7 دارم.اندروید رو نمیتونم تحمل کنم.میخوام آیپد مینی بگیرم.الان با توجه با آیپد جدید که 4 هسته ای هست این آیپد مینی که دو هسته ای هست تا چقدر دیگه ساپورت میشه ؟؟
                و این که ممکنه توی همین کنفرانس 20 روز دیگه مینی 2 معرفی بشه ؟

ممنون.
                ویرایش توسط Rhodes : https://i-phone.ir/forums/member/43982-rhodes در ساعت 20-05-2013, 09:21 AM

نظر

• دوستان میشه از حافظه ایپد به عنوان هارد استفاده کرد ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط F a r s h i d نمایش پست ها
                    دوستان میشه از حافظه ایپد به عنوان هارد استفاده کرد ؟
                    خود فضای دخیره سازی آیپد، یک هارد هستش دیگه!
                    چه استفاده ای دقیقاً؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
                      چه استفاده ای دقیقاً؟
                      مثلا چندتا فایل اجرایی کامپیوتری بریزم

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
                      چه استفاده ای دقیقاً؟

نظر

• نوشته اصلی توسط F a r s h i d نمایش پست ها

در حالت عادی خیر ولی فکر کنم با دستگاه Camera Cit درصورتی که جیلبریک باشید بتونید .

نظر

• نوشته اصلی توسط Rhodes نمایش پست ها
                          دوستان میخواستم بدونم که این تبلت قابلیت اجرای فایل های mkv 720p و همین طور mkv 1080 رو داره ؟؟

من الان نکسوس 7 دارم.اندروید رو نمیتونم تحمل کنم.میخوام آیپد مینی بگیرم.الان با توجه با آیپد جدید که 4 هسته ای هست این آیپد مینی که دو هسته ای هست تا چقدر دیگه ساپورت میشه ؟؟

ممنون.
                          1080 رو ايپد ٣ من هم لگ ميزنه!(فقط رو ايپد ٤ مشكل نداره)ولي ٧٢٠ نبايد مشكلي داشته باشه!
                          من رو ايپد ٣ هم از برنامه oplayer استفاده ميكنم!راضي ام.
                          خير ، به احتمال خيلي زياد برا الان ها معرفي نميشه!

نظر

• نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
                            1080 رو ايپد ٣ من هم لگ ميزنه!(فقط رو ايپد ٤ مشكل نداره)ولي ٧٢٠ نبايد مشكلي داشته باشه!
                            من رو ايپد ٣ هم از برنامه oplayer استفاده ميكنم!راضي ام.
                            خير ، به احتمال خيلي زياد برا الان ها معرفي نميشه!
                            وواقعا لگ میزنه!؟ mp4 چی ؟!نگو mp4 لگ میزنه که آیپاد 4 720 لگ نمیزد.
                            طبیعتا باید بتونه 1080 رو با فرمت mp4 اجرا کنه.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

نظر

• نوشته اصلی توسط Rhodes نمایش پست ها
                              دوستان میخواستم بدونم که این تبلت قابلیت اجرای فایل های mkv 720p و همین طور mkv 1080 رو داره ؟؟

ممنون.
                              حداقل تا ۴ سال دیگه ساپورت می شه! آره خیلی راحت این نوع فایل ها رو هم نمایش میده بدون کوچکترین مشگلی! من از اپ vlc استغاده می کنم البته بعضی موقع ها هم از AVPlayer HD هیچ کدومش هم مشگلی رو احساس نکردم! در مورد سوال آخر هم فقط تو کنفرانس مشخص می شه که چه محصولاتی رو زو نمایی می کنن! ما فقط حدس و گمانه زنی می کنیم دوست عزیز

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• نوشته اصلی توسط Younes 988 نمایش پست ها
                                حداقل تا ۴ سال دیگه ساپورت می شه! آره خیلی راحت این نوع فایل ها رو هم نمایش میده بدون کوچکترین مشگلی! من از اپ vlc استغاده می کنم البته بعضی موقع ها هم از AVPlayer HD هیچ کدومش هم مشگلی رو احساس نکردم! در مورد سوال آخر هم فقط تو کنفرانس مشخص می شه که چه محصولاتی رو زو نمایی می کنن! ما فقط حدس و گمانه زنی می کنیم دوست عزیز

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                                عالیه .. واللا از وقتی آیپاد رو فروختم اومدم سراغ اندروید دپرس شدم....
                                اصلا ios یه دنیای دیگه ست ...
                                پس با این اوصاف من تا کنفرانس صبر میکنم و بعد میگیرمش:-)

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

نظر

صبر کنید ..
                                X