اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد مینی

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط PouyanHP نمایش پست ها
    بله دوست عزیز راه هایی برای این کار وجود دارد. در زمانی که Installous بود می شد از راه کامپیوتر فایل را به Installous انتقال داد و نصب کرد اما الان به علت نبود این برنامه باید از راه هایی دیگری استفاده شود.
    * در این تاپیک روش نصب به وسیله Installous توضیح داده شده بود. http://www.i-phone.ir/forums/thread67352.html

اما الان باید از توییک IPA Installer استفاده کنید که خب چون به Cydia نیازمند هست باید دستگاه شما جیلبریک باشد. v2.05 این توییک را می توانید از سورس انجمن Cydia.i-Phone.ir نصب کنید. فایل دب را می توانید از اینجا دریافت کنید.
    * برای اطلاعات بیشتر درباره این توییک به این تاپیک مراجعه کنید. http://www.i-phone.ir/forums/thread83330.html
    متاسفانه من جیلبریک نیستم ، راهی نیست که بشه نصب کرد بدون جیلبریک

نظر

• دوستان چطور میتونم توی صفحه هات وب فایل فلش رو ببینم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط F a r s h i d نمایش پست ها
        دوستان چطور میتونم توی صفحه هات وب فایل فلش رو ببینم ؟
        باید از مرورگر های دیگه مثل puffin استفاده کنید البته مرورگر های زیادی هست
        Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• دوستان من برنامه pp25 رو از سیدیا نصب کردم و با اون چند تا اپلیکیشن دانلود کردم. آیا راهی هست که بشه این اپلیکیشن ها رو روی کامپیوتر منتقل کنم تا بتونم روی دیوایس های دیگه از اون ها استفاده کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Siroos3 نمایش پست ها
            دوستان من برنامه pp25 رو از سیدیا نصب کردم و با اون چند تا اپلیکیشن دانلود کردم. آیا راهی هست که بشه این اپلیکیشن ها رو روی کامپیوتر منتقل کنم تا بتونم روی دیوایس های دیگه از اون ها استفاده کنم؟
            شايد بتوانيد از طريق ifunbox ازشون يه كپي بگيري!

نظر

• نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
              شايد بتوانيد از طريق ifunbox ازشون يه كپي بگيري!
              ifunbox را قبلاً امتحان کردم ولی متاسفانه جواب نداد و نتوانستم فایل های دانلود شده رو پیدا کنم!

نظر

• نوشته اصلی توسط Siroos3 نمایش پست ها
                ifunbox را قبلاً امتحان کردم ولی متاسفانه جواب نداد و نتوانستم فایل های دانلود شده رو پیدا کنم!
                پس اگه پيدا نكرديد يا اجازه كپي از اونها رو نداريد ،راهي نيست.

نظر

• درود دوستان عزيز . مي خواستم بدونم چگونه ميشه با آيپد ميني به اينترنت GPRS يا 3G توسط سيمكارت متصل شد؟ من در بازار مدم هاي 3g wireless رو ديدم كه در توضيحاتش نوشته بود مناسب انواع تبلت و سيستم عامل اندرويد. مي خواستم بدونم از اين مدم ها ميشه براي اتصال به اينترنت توسط آيپد ميني استفاده كرد و اگر جواب مثبت بود لطفا روش اين كار رو توضيح بديدبا سپاس فراوان

نظر

• سلام به همه
                    اگه میشه یه نرم افزار خوب برای تست سخت افزار (بنچ مارک) برای ایپد معرفی کنید
                    با تشکر

نظر

• دوستان وقتی من می خوام به اینترنت وصل بشم این ارور رو می ده مشکلش چیه ؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• به مسیر setting > generall > reset برید و تنظیمات شبکه رو ریست کنید
                        Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• نوشته اصلی توسط dear نمایش پست ها
                          درود دوستان عزيز . مي خواستم بدونم چگونه ميشه با آيپد ميني به اينترنت GPRS يا 3G توسط سيمكارت متصل شد؟ من در بازار مدم هاي 3g wireless رو ديدم كه در توضيحاتش نوشته بود مناسب انواع تبلت و سيستم عامل اندرويد. مي خواستم بدونم از اين مدم ها ميشه براي اتصال به اينترنت توسط آيپد ميني استفاده كرد و اگر جواب مثبت بود لطفا روش اين كار رو توضيح بديدبا سپاس فراوان
                          جواب سوالتون مثبته! بله میشه!
                          این نوع مودم ها فقط نحوه اتصال خودشون به اینترنت از طریق 3G هست و ارتباط آیپد با مودم فقط از طریق Wifi هستش و ربطی به چگونگی ارتباط آیپدتون نداره!
                          در حقیقت شما فقط Wifi آیپد رو روشن می کنی و وقتی پیداش کردی وصل می شی به مودم!
                          اگر آیپدتون Cellular هست که دیگه نیازی به این نوع مودم ها نداری یه سیم کارت دیتا رایتل بگیر و خیلی راحت در هر مکانی که آنتن می ده از اینترنت استفاده کن! ولی اگر آیپدت Wifi هست به این نوع مودم ها نیاز داری!

نظر

• برنامه بلوتوث برای نسخه ios 6.1.3 هست ؟

نظر

• خیر.این نسخه هنوز براش جیلبرک نیومده!
                              پس بلوتوث هم نداره!

نظر

• با عرض سلام و خسته نباشید

عزیزان من می خواهم ipad mini wifi/4G 16 GB بگیرم نظر دوستان در مورد این مدل را جویا شوم و سوالی داشتم من خودم یک آیفون 4s دارم بازی هایی مثل آسفالت 7 را روی این آیپد می تونم نصب کنم و دیگر اینکه نصب نرم افزار و جیلبریگ آیپد ها مثل گوشی می مونه یا فرق دارد اگر مرجع راهنمایی هم توسایت است لطفآ لینکش را برایم بگذارید.

با تشکر

نظر

صبر کنید ..
                                X