اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد مینی

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من شارژ که میکنم رو ۹۰ ٪ استاپ میشه و باید از شارژ در بیارم تا ۹۰ تا ۱۰۰ شارژ شه مشکل چیه ؟ گذاشتم شارژ هم خالی شد و خاموش هم گذاشتم حدودا ۸ ساعت روشن کردم رو ۹۵ ٪ بود مشکل چیه ؟ ریستور هم نمیتونم بکنم چون روی ۶.۱.۲ هست و جیلبرک هست

نظر

• خب وقتی جیلبریک هستی sh sh بگیر و به همین ورژن ریستور کن

نظر

• سلام
        من وقتی برای اولین بار با ایپدم وارد سایت شدم یه پیغام اومد که این سایت اپلیکیشنش هم هست. ولی من انصراف زدم.
        الان اگه بخوام اپلیکیشن سایت رو دانلود کنم باید از کجا گیرش بیارم و ایا برای گشت زدن توی این سایت بهتر و سریعتر از سافاری هست؟
        ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط mnz1365 نمایش پست ها
          سلام
          من وقتی برای اولین بار با ایپدم وارد سایت شدم یه پیغام اومد که این سایت اپلیکیشنش هم هست. ولی من انصراف زدم.
          الان اگه بخوام اپلیکیشن سایت رو دانلود کنم باید از کجا گیرش بیارم و ایا برای گشت زدن توی این سایت بهتر و سریعتر از سافاری هست؟
          ممنون
          دوست عزيز اون tapatalk هست كه يك اپ مخصوص كلا فروم ها مي باشد و به صورت مخصوص اين انجمن نيست من خودم چون نيازي بهش نداشتم نخريدمش چون سافاري كاملا عاليه!

نظر

• دوستان سلام
            من امروز یه IPad mini 4g گرفتم روش سیم کارت رایتل انداختم
            انتن میاد
            مارک 3G هم بالا ظاهر میشه
            ولی اینترنت ندارم

لطفا راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط mehrdad_iphone نمایش پست ها
              دوستان سلام
              من امروز یه IPad mini 4g گرفتم روش سیم کارت رایتل انداختم
              انتن میاد
              مارک 3G هم بالا ظاهر میشه
              ولی اینترنت ندارم

لطفا راهنمایی کنید
              سيم كارتتون فعاله؟!

نظر

• بله توی گوشی دیگه کار می کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط mehrdad_iphone نمایش پست ها
                  بله توی گوشی دیگه کار می کنه
                  دوست عزيز data roaming فعاله؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط ahmadjooon نمایش پست ها
                    دوست عزيز اون tapatalk هست كه يك اپ مخصوص كلا فروم ها مي باشد و به صورت مخصوص اين انجمن نيست من خودم چون نيازي بهش نداشتم نخريدمش چون سافاري كاملا عاليه!
                    البت تاپاتاک راحت تر و جمع و جور تره. همیشه هم دم دسته. اَپش رو میتونید از اپستور بخرید یا کرکش رو با آیتولز بریزین رو گوشیتون..

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط F a r s h i d نمایش پست ها
                      دوستان امروز من ايپدمو به ٦.١.٣ ري ستور كردم و بعد با برنامه 25pp يه برنامه ايي رو دانلود كردم وبعد نصب كردم و در هنگام ورود به برنامه درخواست اپل ايدي ميده و من اپل ايدي رو وارد مي كنم و مي پره بيرون مشكلش چيه ؟
                      http://persianupload.com/kleeja/do.p...7398147711.jpg
                      با قند شیکن اجرا کن.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

• دوستان من مي خوام از امريكا برام يهايپد ميني ٣٢ گيگ بيارن اونجا چقدره منظورم به دلار
                        ممنون ميشم زود جواب بديد

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• نوشته اصلی توسط F a r s h i d نمایش پست ها
                          دوستان من مي خوام از امريكا برام يهايپد ميني ٣٢ گيگ بيارن اونجا چقدره منظورم به دلار
                          ممنون ميشم زود جواب بديد

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                          Wifi=429$ 4g=559$ قيمتاش توي سايت اپل هستن

نظر

• البته مالیات هم روش میاد که فکر کنم 3 درصد قیمتش هست.

نظر

• سلام به همه
                              من میخواستم این تبلت رو تهیه کنم چندتا سوال داشتم:
                              من میخوام نسخه ی وای فای این محصول رو بگیرم میخواستم بدونم میتونم با جیمیت قابلیت استفاده از سیم و مکالمه و اس ام اس رو بهش منتقل کنم(جیلبیریک هم باشه)؟
                              به نظرتون نسخه ی 16 کافیه؟(من زیاد اهل فیلم و آهنگ و عکس نیستم(شاید آهنگ و فیلم و عکس نهایتا 2گیگ و عادت هم ندارم از برنامه ای که استفاده نمیکنم بذارم تو تبلتم بمونه و اینکه عادت هم ندارم 10تا بازی hd با هم رو تبلتم داشته باشم(نهایتا 4تا بازی حیجم)
                              یه سوال دیگه به نظرتون میشه از کابل otg برای این تبلت استفاده کرد و بتونم بازی های حجیم و برنامه های حجیم رو تو فلش مموری به عنوان حافظه ی دیفالت استفاده کنم؟(هیچ راه حلی نداره)
                              خواهش میکنم به همه ی سوالاتم پاسخ بدین
                              پیشاپیش ممنون از اینکه به بنده ی حقیر کمک کردین
                              از همتون سپاس گزارم

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid063 نمایش پست ها
                                سلام به همه
                                من میخواستم این تبلت رو تهیه کنم چندتا سوال داشتم:
                                من میخوام نسخه ی وای فای این محصول رو بگیرم میخواستم بدونم میتونم با جیمیت قابلیت استفاده از سیم و مکالمه و اس ام اس رو بهش منتقل کنم(جیلبیریک هم باشه)؟
                                به نظرتون نسخه ی 16 کافیه؟(من زیاد اهل فیلم و آهنگ و عکس نیستم(شاید آهنگ و فیلم و عکس نهایتا 2گیگ و عادت هم ندارم از برنامه ای که استفاده نمیکنم بذارم تو تبلتم بمونه و اینکه عادت هم ندارم 10تا بازی hd با هم رو تبلتم داشته باشم(نهایتا 4تا بازی حیجم)
                                یه سوال دیگه به نظرتون میشه از کابل otg برای این تبلت استفاده کرد و بتونم بازی های حجیم و برنامه های حجیم رو تو فلش مموری به عنوان حافظه ی دیفالت استفاده کنم؟(هیچ راه حلی نداره)
                                خواهش میکنم به همه ی سوالاتم پاسخ بدین
                                پیشاپیش ممنون از اینکه به بنده ی حقیر کمک کردین
                                از همتون سپاس گزارم
                                1.بله میشه البته در صورت جیلبریک
                                2.من باشم حد اقل 32 میگیرم همون 4-5 تا بازی حجیم کار اون 13 گیگ حافظه در دسترس رو مسازه
                                3. خیر نمیشه
                                Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

صبر کنید ..
                                X