اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تبادل نظر در مورد Apple Watch

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط cris17 نمایش پست ها
    کسی میدونه که آیا ضدآب هم هست یا نه ؟ چیزی درموردش نگفتن تو کنفرانس دیشب
    Apple Watch: water resistant, not waterproof
    مقاوم در برابر آب ، اما نه ضد آب

نظر

در مورد ضد آب بودن در حدی که بتونید زیر بارون بروید و یه دست شستن اما نه در حدی که بتونید با هاش برید زیر آب استخر

نظر

به نظرم همیشه یه محصول انقلابی اپل مثل همین اپل واچ یا آیپد یا آیفون، به دلیل محبوبیت عجیب این برند نزد ترفداراش و البته ترس رقیباش ( اگه بشه بهشون گفت رقیب! ) باعث میشه زمان رونمایی هم همه ایجاد شه؛ عاشقای اپل میترسن بد باشه رقیب ها هم میترسن خوب باشه!! ولی اگه دقت کرده باشین بعد از عرضه و خریدنش همه راضین چون چیزی که همه ما عشق اپلی ها عاشقشیم نحوه تعریف اپل از یه دیوایس نه رم و سی پی یو و ال سی دی مثل دیگر تولید کننده های این عرصه که از ترس عقب نیفتادن همشون هم بخشی به نام "اسکی از اپل" رو تاسیس کردن و سخت درگیر کپی کاری هستن، البته به شکلی کاملا حرفه ای!! و زمانی که دیگران در حال کپی از متد اپل هستن، خود اپل داره روی تکنلوژی ساخت دیوایساش کار میکنه که چطور از بهترین متریال برای ساخت ظریف و زیبای محصول هاش استفاده کنه و سخت درگیر کاربردی بودن دیوایساش هست نه صرفا کانفیگ سخت افزاری اونم روی کاغذ!! مثل همین nfc که آندرویدیای عزیز از 10 نسل قبل همشون دارن و بهترین کاری که تونستن باهاش بکنن شیرینگ از فاصله نزدیک! و اپل فقط زمانی ازش استفاده کرد که تونست کاربرد صحیحش رو پیاده کنه؛ شرمنده بابت پر حرفی، هدف از گفتن همه این حرف ها اینکه بعد از عرضه اپل واچ مطمعنا دید همه نسبت به تعریف ساعت هوشمند تغیر میکنه و این همون چیزیه که اپل دنبالشه. نه فقط تولید یک ساعت به جهت عقب نیفتادن از قافله!

نظر

ساعت خوبیه ولی از نظر بنده با توجه به ویژگی هایی که داره تو ایران زیاد قابل استفاده نیست به عنوان مثال کیبورد برای پاسخ دادن پیامو نداره

نظر

نوشته اصلی توسط homanjj نمایش پست ها
            ساعت خوبیه ولی از نظر بنده با توجه به ویژگی هایی که داره تو ایران زیاد قابل استفاده نیست به عنوان مثال کیبورد برای پاسخ دادن پیامو نداره
            تو او صفحه كه كمتر از ٢ اينچ هست
            كييورد ميذاش بدتر بود. اگه خود اپل هم كيبورد نذاره برنامه نويس ها يه اپي مينويسن و زبان عربي رو هم بش اضافه ميكنن نگران نباشين
            ولي به نظر من جالب نميشه.

Sent from my iPhone

نظر

چرا توی ساعت wifi قرار دادن ؟ همون بلوتوث کفایت نمیکرد ؟

نظر

شخصا ترجيح ميدم يه ساعت معمولي روي دستم باشه تا ساعتي كه اسمش هوشمنده اما هيچ فايده اي بجز همون ديدن زمان نداره عملا ايده ساعت هوشمند كلا چيزي هست كه استفاده خاصي فعلا در زمان فعلي نداره و كل كاراييش رو با يه تلفن هوشمند ميشه بهتر و راحت تر انجام داد نه با صفحه نمايش كوچك

نظر

اینکه وقتی گوشیتون notification میده به شما و شما مجبور نیستی برای فهمیدن اون notification گوشی رو از جیبت خارج کنی، خودش خیلی مفیده و برای کسی مثل من که notification زیاد براش میاد و نمیتونه موقع کار، مدام گوشیش رو از جیبش خارج کنه خیلی ساعت هوشمند مفیده !

حالا اون notification میتونه مسیج باشه یا وایبر یا تماس یا هر چیز دیگه ای !

میتونید زیر بارون راحت متوجه پیغام ها بشید، روی موتور یا داخل ماشین یا مترو یا هرجایی که نشسته باشید، اگه جین پوشیده باشید، واقعا خارج کردن گوشی از جیب سخته !

جایی که سروصدا خیلی زیاده، و متوجه ویبره گوشی هم نمیشید، ویبره ساعت نجاتتون میده...

باز برای کسایی که مثل بنده با گوشی زیاد موسیقی گوش میکنند، کنترل کردن آهنگ ها و صدا از روی ساعت فوق العاده مفیده !!!

اینهایی که گفتم تنها گوشه کوچکی از قابلیت های یک ساعت هوشمنده. حالا نصب برنامه های متوعش پیشکش...

ساعت هوشمند برای خودش دنیایی داره، مثل گوشی ! وقتی وارد دنیاش بشید، تازه میفهمید که چه نعمتیه !
                  ویرایش توسط alfredo : https://i-phone.ir/forums/member/26399-alfredo در ساعت 30-09-2014, 10:53 PM

نظر

فکر کنم توی ایران یک مقدار برای کار باهاش به مشکل بخوریم بخاطر عدم قعال شدن imessage و FACETIME. اگه این دو تا تو ایران مشکل نداشته باشه من که حتما میخرم

نظر

قيمت اديشن خيييلي باحال بود
                      به نظر شما قيمت اسپيس گري اپل واچ با بندهاي چرمي چند باشه؟
                      گرونن!

Sent from my iPhone

نظر

آقا این چه وضشه. چرا اینقدر گرونه این apple watch ؟!!!!!
                        749 دلاررررر اون مدلی که من پسند کردم. یه بند چرمی 249 دلار آورده رو قیمتش! چراااا؟!!!

نظر

بچه ها این تفاوت قیمتی که بین مدل های مختلف اپل واچ هست،یعنی قدرت سخت افزاری مدل های مختلف و کارایی شون با هم فرق داره یا فقط همین بند و اینا باعث این تفاوت قیمت شده؟

نظر

نوشته اصلی توسط new-MEA نمایش پست ها
                            بچه ها این تفاوت قیمتی که بین مدل های مختلف اپل واچ هست،یعنی قدرت سخت افزاری مدل های مختلف و کارایی شون با هم فرق داره یا فقط همین بند و اینا باعث این تفاوت قیمت شده؟
                            فقط بند و جنس بدنه

نظر

نوشته اصلی توسط David_Soheil نمایش پست ها
                              آقا این چه وضشه. چرا اینقدر گرونه این apple watch ؟!!!!!
                              749 دلاررررر اون مدلی که من پسند کردم. یه بند چرمی 249 دلار آورده رو قیمتش! چراااا؟!!!

٤٢ميلي متر اين مدل ٧٥٠$ هس؟

Sent from my iPhone

نظر

به نظر من قیمت پایه ۳۴۹ دلار برای این ساعت با تعداد سنسورهای و قابلیت ان معقوله ، اگر شما اپل واچ را با ساعت ورزشی فیت بیت surge که قیمت ان ۲۴۹ دلاره ، که از لحاظ ظاهری و کارایی وزنه بیشتر به نفع اپل واچه مقایسه کنید، قطعا پی خواهید برد که پرداخت ۱۰۰ دلار اضافی منطقی است، استارت و انگیزه ساخت گجت پوشیدنی با شایعه هایی از اپل شروع شد و از چند سال قبل شاهد ساخت ان توسط سامسونگ ، سونی ،ال جی و... بودیم اما به جرات می توان گفت که تنها گجتی که به طور کامل به مبحث سلامت در این زمان پرداخته اپل واچه.

نظر

صبر کنید ..
                                X