اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تبادل نظر در مورد Apple Watch

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط alireza24 نمایش پست ها
    اپل واچ مشکلی با آب ندارم ، اینو شخصا تست کردم ... شاید وقتی در آب قرار میگیره تاچ ش درست کار نکنه ولی مشکلی برای دستگاه پیش نمیاد .

- - - - - - - - - -

وارد آپ موزیک بشید و بصورت فورس تپ کنید ، سورس رو بروی واچ قرار بدید و لذت ببرید .
    داداش يعني ميشه با اپل واچ دوش گرفت شما اين كارو كردي خودت؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ghafooriyan نمایش پست ها
      داداش يعني ميشه با اپل واچ دوش گرفت شما اين كارو كردي خودت؟
      دوست عزیز شما با ساعت های دیگه تون هم زیر دوش میرید ؟ :دی

نه زیر دوش تست نکردم ، اما موقع دست شستن معمولا زیاد شده ک یک آبی هم روش گرفتم و مشکلی نبوده ...

نظر

• درود
        دوستان من اندازه گيري خودمار ضربان قلب رو كه هر ده دقيقه ضربان رو اندازه ميگيره غير فعال كردم. يادم رفته از كجا ميشه دوباره فعالش كرد. ميشه راهنمايي كنيد. ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط hajoo نمایش پست ها
          درود
          دوستان من اندازه گيري خودمار ضربان قلب رو كه هر ده دقيقه ضربان رو اندازه ميگيره غير فعال كردم. يادم رفته از كجا ميشه دوباره فعالش كرد. ميشه راهنمايي كنيد. ممنون

دوست عزیز از گوشی تو قسمت اپل واچ برید تو قسمت privacy ...

نظر

• کسی تو ایران کیس های جدید اپل واچ رو مشاهده نکرده ؟

من چندتا تو اینترنت دیدم خیلی زیبا و عالی بودن برخلاف بعضی چینی ها که واقعا زشت بودن فکر کنم spigen ساخته

من قبل از اینکه اپل واچ بیاد از سری ساعت های جی شاک استفاده میکردم ولی الان که واچ گرفتم خب بازهم سلیقه من اینجوری هست که ساعت یکم خفن و حالت کوهنوردی داشته باشه

حالا از دوستان کسی از این کیس ها تهیه کرده تاحالا ؟

یک چینی پیداکردم ولی متاسفانه باید بند های خود واچ رو جدا کرد چون جوری طراحی شده که بند ساعت معمولی بهش وصل میشه

ولی یک مورد حرفه ای هم دیدم ولی لینکی از شرکت سازنده ندیدم هه

نظر

• Apple Watch Case Rugged Armor (38mm) – Spigen Inc.

این لینک این آخریه.

نظر

• تبادل نظر در مورد Apple Watch

http://www.aliexpress.com/item/2015-...376658197.html

ویرایش توسط MasouDShirazI : https://i-phone.ir/forums/member/31924-masoudshirazi در ساعت 11-10-2015, 01:54 PM

نظر

• دوستان سلام ، من مشکلم با ساعتم اینه که هر موقع اعلان مسیج ها رو فعال میکنم دیگه زنگ مسیج رو گوشیم در نمیاد و فقط از روی ساعتم میاد چیکار کنم؟
                  ویرایش توسط aminna : https://i-phone.ir/forums/member/37403-aminna در ساعت 11-10-2015, 02:22 PM

نظر

• سلام. دوستان من به تازگی مدل اسپرت رو گرفتم. به نظرتون لازم ه محافظ صفحه براش بگیرم؟

نظر

• من راضیم

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط mehban نمایش پست ها
                      سلام. دوستان من به تازگی مدل اسپرت رو گرفتم. به نظرتون لازم ه محافظ صفحه براش بگیرم؟
                      آره البته از ی جای خوب بگیر ک بدونه مدل استاندارد بندازه تا واسه فورس تاچ مشکل پیش نیاد

نظر

• نوشته اصلی توسط aminna نمایش پست ها
                        دوستان سلام ، من مشکلم با ساعتم اینه که هر موقع اعلان مسیج ها رو فعال میکنم دیگه زنگ مسیج رو گوشیم در نمیاد و فقط از روی ساعتم میاد چیکار کنم؟
                        دوست عزیز تو قسمت نوتیفیکیشن از قسمت تنظیمات apple watch تغیرش بده

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط HamidKiller نمایش پست ها
                        من راضیم

- - - - - - - - - -

آره البته از ی جای خوب بگیر ک بدونه مدل استاندارد بندازه تا واسه فورس تاچ مشکل پیش نیاد
                        دوست عزیز بنده الان ۲ مدلشم دارم شما ساعت رو چیکار میکنید که خش بیفته؟به نظرم گوشی موبای نیست که روش ضد خش بندازید
                        ببندید و استفادش کنید

نظر

• دوستانی که تلگرام و بقیه برنامه هارو استفاده کنن
                          برنامه ای اپدیت داده که بشه باهاش مثل واتزاپ بشه با ساعت ج رو دیکته نکرد و صدا فرستاد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط all4u نمایش پست ها
                            دوست عزیز تو قسمت نوتیفیکیشن از قسمت تنظیمات apple watch تغیرش بده

- - - - - - - - - -

دوست عزیز بنده الان ۲ مدلشم دارم شما ساعت رو چیکار میکنید که خش بیفته؟به نظرم گوشی موبای نیست که روش ضد خش بندازید
                            ببندید و استفادش کنید
                            من کاری نمیکنم فقط صب تا شب پارکور حالا لازمم نیس؟

نظر

• نوشته اصلی توسط HamidKiller نمایش پست ها
                              من کاری نمیکنم فقط صب تا شب پارکور حالا لازمم نیس؟
                              نه دوستم بنده شنا ميكنم هربلايي هم سرش ميارم طوريش نشده
                              نيازي نيست

نظر

• از دوستانی که اپل واچ دارند سوالی دارم
                                آیا تا به حال دوستان عزیز از قابلیت ورزشی این ساعت ار جمله محاسبه میزان کالری مصرقی , محاسبه و نمایش پالس قلب و انالیز دقیق تمرین ها کار کردند.
                                من چون فیتنس از جمله کاردیو کار می گنم دنبال همچنین گجتی بودم البته در محموده قیمتهای اپل واچ طیف وسیعی از محصولات گارمین و پلار قرار دارند.

نظر

صبر کنید ..
                                X