اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم Apple TV

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نمیدونم جایی که سوال میکنم درست یا نه....
    میخوام بدونم میشه عکس، آهنگ و فیلم از روی آیفون به روی شبکه به اشتراک گذاشت؟ مثلا با دستگاه TV Live یا حتما به Apple TV نیاز هست؟

نظر

• سلام دوستان. من میخوام بدم یه اپل tv از اونور برام بیارن. اخرین و جدیدترینش چیه؟ به چه اسمی شناخته میشه. ؟ و ایا ارزشش رو داره ؟ ممنون

نظر

• سلام

من مینی آیپد دارم با ios ۷.۰.۴
        appletv به مودم وصله ایپدم به همون مودم بعد گزینه airplay رو میزنم appletv میاد بعد mirroring رو که میزنم بعد از چند ثانیه میاد بیرون وصل نمی‌شه
        چه باید بکنم من

نظر

• سلام
          بچه ها من يه اپل تي وي ٣ نيو خريدم جديدترين مدلش هستش چند تا سوال مهم داشتم خواهشن جواب بدين بهم ممنون هستم
          ١- اولا وقتي به وايرلس وصل ميشه از اينترنت بابته شيرش استفاده ميشه يعني وقتي فيلم شير ميكنم رو اپل تي وي از اينترنت خونه هم مگ مصرف ميشه يا فقط از ويرلس بابت شير استفاده مي كنه ( اين سوالم خيلي مهمه)
          ٢- چه مودمي براي استفاده استفاده كنم چون مودم خودم همش هنگ مي كنه نميتونم بهش كانكت بشم تا موقعي كه از برق بكشمش
          ٣- من تازه خريدم اين دستگاه ميشه در موردش چند تا مورد استفاده خوب بگين
          ٤- طريقه كانكت كردنش واسه بازي چطوريه بايد از ميرور استفاده كرد كه اصلا كيفيت نداره راه ديگه واسه كيفيت بهتر نداره
          ٥- اين مدلي كه من گرفتم بهتره يا بهتر از اين هم هستش طرف مي گفت اخرين مدلشه
          وقتي وصلش كردم به مودم خونه هنگ كرد وصلش كردم به هات اسپات خود آيپد ديگه هيچ هنگ نكرد تنها مشكلم سوال اول يعني از اينترنت هم استفاده مي كنه بابته شير يا نه چون نتم مگا بايتي هستش تموم ميشه ممنون ميشم كه بهم كمك كنيد مرسي سوالام زياد شد اما اين سوالايي كه پرسيدم مشكل خيلي ها هستش ممنون ميشم كمك كنيد مرسي

نظر

• سلام
            1-اصلا از حجم برای انتقال استفاده نمیکنه فقط از خود وایرلس استفاده میکنه.پس از حجم اینترنتتون کم نمیشه.
            2-هر چی قوی تر بهتر. ولی برای انتقال محتوای full hd حداقل مودم با ترنسفر 300mb پیشنهاد میشه.البته به دیوار ها و فاصله مودم با اپل تی وی هم بستگی داره.من روی مسئله خیلی تحقیق کردم. مثلا من الان یه مودم 8968 تی پی لینک دارم که دو تا اتاق 9 متری با دیوار های بتونی با اپل تی وی فاصله داره.اپل تی وی انتن رو پر نشون میده ولی موقع استریم ویدیو سرعت خیلی پایینه در حدی که یه ویدیوی 5 دقیقه ی fhd شاید 10 دقیقه طول بکشه! از طرفی م میبینی یه روز دیگه اون ویدیو رو تو 1 دقیقه کامل استریم میکنه!
            ولی من یه مودم wag120n دارم که اگه اون رو بدون وصل کردن به تلفن به برق بزنم و با کابل به اپل تی وی وصلش کنم و مثلا بخوام یه ویدیو رو از گوشیم به اپل تی وی بفرستم اصلا دیگه مشکلی نیست.یعنی همه چی عالی استریم میشه.ولی مشکل این روش اینه که به pc وصل نیستی یرای استریم از مثلا itunes. البته اگه توی همین روش به اینترنت هم وصل بشی مشکلی پیش نمیاد. پس یه نتیجه می گیریم. اگه در هر حالتی یه سر ارتباطی با کابل به مودم وصل باشه نتیجه خوب خواهد بود.مثلا الان من کامپیوترم با کابل به مودم وصله و من مشکلی با استریم اهنگ از itunes ندارم.(ویدیو هم که گفتم دیگه به سختی. به نظرم به خاطر شلوغی باند باشه یا شاید مودم 300mb واقعی نیست).
            3- استریم بازی ها که من بلد نیستم-دسترسی به کانال های مختلق مثل y*ou t*u*be که ***** هست.و...
            4- نمی دونم
            5-این اخرین مدل هست

نظر

• از بچه ها كي بلده بازي رو استريم بكنه ممنون ميشم خيلي دلم مي خواد بازي و با كيفيت بالا ببينم ممنون ميشم راهنمايي كنيد

نظر

• سلام
                ممنون میشم راهنمایی کنید
                ایم مشخصات مک بوک پرو منه
                من apple tv نسل سوم دارم میخام بدونم airplay پشتیبانی میشه رو مک بوکم؟

نظر

• لطفا جوابمنو میدید؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط armin_mohtasham نمایش پست ها
                    لطفا جوابمنو میدید؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
                    بله دوست عزیز مک بوک پرو های ۲۰۱۱ به بعد از airplay پشتیبانی می کنن.

نظر

• سلام دوستان
                      روی اپل تی وی نسل ۳ میشه نرم افزار نصب کرد اگه جواب مثبت بود نرم افزار ها و روش نصب رو بگید ممنون؟ هدف من اینه که از روی اپل تی وی به هارد تحت شبکه دسترسی پیدا کنم.
                      ویرایش توسط neginhp : https://i-phone.ir/forums/member/148917-neginhp در ساعت 11-03-2014, 07:13 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط neginhp نمایش پست ها
                        سلام دوستان
                        روی اپل تی وی نسل ۳ میشه نرم افزار نصب کرد اگه جواب مثبت بود نرم افزار ها و روش نصب رو بگید ممنون؟ هدف من اینه که از روی اپل تی وی به هارد تحت شبکه دسترسی پیدا کنم.
                        سلام
                        خیر

نظر

• اگر به ورژن پایین دانگرید کنیم میشه نسل سوم را جیلبریک کرد؟

نظر

اگر به ورژن پایین دانگرید کنیم میشه نسل سوم را جیلبریک کرد؟
                            خیر راهی برای جیلبریک نسل سوم نیست
                            iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• سلام
                              یکی از دوستان به این سایت یه سری بزنه راهی برای جیلبریک اپل تی وی ۳ گفته اگه درست گفتم لطفا تویه تاپیک جدا آموزش را قرار بدید ممنون
                              www.ijailbreakappletv3.com/
                              ویرایش توسط neginhp : https://i-phone.ir/forums/member/148917-neginhp در ساعت 13-03-2014, 03:01 PM

نظر

سلام
                                یکی از دوستان به این سایت یه سری بزنه راهی برای جیلبریک اپل تی وی ۳ گفته اگه درست گفتم لطفا تویه تاپیک جدا آموزش را قرار بدید ممنون/
                                http://www.ijailbreakappletv3.com
                                یعنی امکان داره دوستان لطفا یه بررسی بفرمایین

نظر

صبر کنید ..
                                X