اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اموزش کار با Apple TV و معرفی ویژگی های جدید آن ( اختصاصی i-Phone.ir )

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام دوست عزیز من appl tv میخوام بگیرم ولی قبلش چند تا سوال داشتم
    اول از همه بگم که من یه ایپاد تاچ 5 و مک بوک مدل 2008 دارم و داداشم iphone 5s من بیشتر با مک بوک کار دارم
    1-مک بوک من رو ساپورت میکنه که بخرم یا نه؟
    2-من فیلم و سریال زیاد میبینم با زیرنویس فارسی میتونم با استفاده از ویندوز یا مکینتاش با برنامه vlc یا kmp فیلم رو با زیرنویس اجرا کنم و پخشش کنم تو apple tv؟
    3-مدل تلویزیون من sony x8500b هستش مشکلی با شناختن apple tv نداره؟
    4-چه مدلی رو پیشنهاد میکنید که بخرم
    5-بازم مربوط به سوال دومم هست فیلم رو با فرمت mkv با زیر نویس فارسی میخوام پخش کنم اونم با لب تاپ که بتونم تصویر رو تو تلویزیون ببینم چون apple tv فرمت mp4 ساپورت میکنه میشه این کار؟

نظر

دوستان کسی که جوال سوالات من نداد من رفتم یکی خریدم الان مشکل با airplay هستش که با کلی ور رفتن باید دستگاه مک بوکم بشناستش یکی من رهنمایی کنی جفت دستگاه ها به یه وای فای متصلن و اپل تی وی هم با کابل وصلش کردم حتی ولی با دو سه بار ریستن کردن مکینتاش airplay رو میشناسه
      از برنامه هاییم که میشه استفاده کرد کسی اگه میشناسه معرفی کنه لطفا (مثل beamer) خواهشا جواب این پست بدین دیگه

نظر

سلام و ممنون از پست جامع و كاملت
        سوالم اينه ك
        ١- هيچ فيلم يا موزيك ويديويي يا كانال تلويزيوني بصورت رايگان ميشه ديد؟
        ٢- من واسه امتحان يه فيلم كوتاه ٤ دقيقه اي خريدم ، ولي واسه پخشش نوشته ٤ساعت و ربع طول ميكشه
        اينترنت من ٢مگ هست ، آيا فيلمايي ك اجاره ميكنيم يا ميخريم بايد مدت زمان زيادي رو منتظر دانلود باشيم و پخشش با نويز و خش همراه نيست؟ درباره كانالهاي تلويزيوني چي؟و اينكه دانلود اين فيلمها از حجم اينترنتم كم ميكنه ؟ مبين نت هر گيگ ١٢٠٠٠ تومنه
        ٣-فيلمهايي ك شما دانلود كردين حجمش كمه؟ ميشه يكي دو تا سايت معرفي كنين
        ٤-وقتي موبايلم كانكت ميشه به اپل تيوي بازي ها رو با نويز كوچيكي همراهه و واسه پخش فيلمها هم كمي بايد صبر كردو چطور ميشه وقتي گوشي در وضعيت ميرور هست تمام صفه tv رو مشاهده كرد و نصف صفحه نباشه ممنون

نظر

سلام وقت بخير
          يك سوال اساسي داشتم
          با اپل تي وي ميتوان فيلم هاي خريداري شده را داخل حافظه دخيره كرد يا خير

نظر

ممنون ميشم پاسخ بدهيد
            ايا فيلم هايي ك خريداري شده يا اجاره شده را ميتوان در حافظه خود دستگاه اپل تي وي ذخيره كرد؟ ك بعدا بصورت آف لاين بتوان تماشا كرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط mehdijalali12 نمایش پست ها
              ممنون ميشم پاسخ بدهيد
              ايا فيلم هايي ك خريداري شده يا اجاره شده را ميتوان در حافظه خود دستگاه اپل تي وي ذخيره كرد؟ ك بعدا بصورت آف لاين بتوان تماشا كرد؟
              سلام. بله دیگه دوست من. پس فکر میکنی حافظه داخلی دستگاه به چه دردی میخوره پس؟

نظر

با سلام و خسته نباشید
                بنده تازه یه اپل تی وی نسل ۴ خریدم و دیشب اپدیت کردم به tvOS 10 که خیلی عالی هست چندتا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید
                ۱- ایا میشه مثل گوشی ایفون برنامه و بازی رو با ایتونز دانلود کرد و ریخت رو Apple TV ؟ کابل Type-C دارم
                ۲- برنامه و بازی رو به غیر از اپ استور خود دستگاه میشه از جایی دیگه دانلود کرد یا خیر ؟ اگه میشه چطوری هست
                ۳- الان هرکاری میکنم وارد اپ استور نمیشه با هیتلر هم میزنم وارد نمیشه حتی هاتس پاد گوشی میزنم و از گوشی هم هیتلر میکنم نمیشه
                ویرایش توسط safavy2002 : https://i-phone.ir/forums/member/28317-safavy2002 در ساعت 25-09-2016, 01:06 PM

نظر

نوشته اصلی توسط safavy2002 نمایش پست ها
                  با سلام و خسته نباشید
                  بنده تازه یه اپل تی وی نسل ۴ خریدم و دیشب اپدیت کردم به tvos 10 که خیلی عالی هست چندتا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید
                  ۱- ایا میشه مثل گوشی ایفون برنامه و بازی رو با ایتونز دانلود کرد و ریخت رو apple tv ؟ کابل type-c دارم
                  ۲- برنامه و بازی رو به غیر از اپ استور خود دستگاه میشه از جایی دیگه دانلود کرد یا خیر ؟ اگه میشه چطوری هست
                  ۳- الان هرکاری میکنم وارد اپ استور نمیشه با هیتلر هم میزنم وارد نمیشه حتی هاتس پاد گوشی میزنم و از گوشی هم هیتلر میکنم نمیشه
                  1-اتصال از طریق پورت usb-c به آیتونز فقط برای ریستور کردن دستگاه استفاده میشه.
                  2- فقط اپ استور
                  3- باید مودمی داشته باشید که بشه روش ppt-p تنظیم کرد و از اون طریق اینترنت بدون محدودیت رو به اپل تی وی بفرستید (هات اسپات به اون شکل کار نمیکنه)

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط safavy2002 نمایش پست ها
                  با سلام و خسته نباشید
                  بنده تازه یه اپل تی وی نسل ۴ خریدم و دیشب اپدیت کردم به tvOS 10 که خیلی عالی هست چندتا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید
                  ۱- ایا میشه مثل گوشی ایفون برنامه و بازی رو با ایتونز دانلود کرد و ریخت رو Apple TV ؟ کابل Type-C دارم
                  1-اتصال از طریق پورت USB-C به آیتونز فقط برای ریستور کردن دستگاه استفاده میشه.
                  2- فقط اپ استور
                  3- باید مودمی داشته باشید که بشه روش PPT-P تنظیم کرد و از اون طریق اینترنت بدون محدودیت رو به اپل تی وی بفرستید (هات اسپات به اون شکل کار نمیکنه)
                  نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
                  مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
                  --------------------------------------------------------
                  فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
                  طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

سلام منم يه اپل تي وي ٤كرفته ام از اپل انتطار نداشتم كه بازيهاش ديتا بخواد
                    چون مثلا اسفالت را ريختم ديتا ميخواد كه تا ٩٩ميره ارور ميده با قند شكن هم امتحان كردم نشد چه كنم؟؟؟

نظر

دوستان واساتيد در مورد apple tv4بيشتر صحبت كنيد با سيستم عاملشtv osمممنون

- - - - - - - - - -

دوستان واساتيد در مورد apple tv4بيشتر صحبت كنيد با سيستم عاملشtv osمممنون

نظر

با سلام دستان و اساتيد عزيز
                        اپل تي وي ٦٤ گيگ دارم و يه روتر خيلي قوي linksys 1900acs و گوشي 6s
                        وقتي ميخوام گوشي را mirror كنم بيه فيلم ساده از رو گوشي پخش كنم ه تيك تيك ميوفته و حالت قطع و وصل ميشه
                        ممنون ميشم كمك كنيد

نظر

نوشته اصلی توسط amoali نمایش پست ها
                          با سلام دستان و اساتيد عزيز
                          اپل تي وي ٦٤ گيگ دارم و يه روتر خيلي قوي linksys 1900acs و گوشي 6s
                          وقتي ميخوام گوشي را mirror كنم بيه فيلم ساده از رو گوشي پخش كنم ه تيك تيك ميوفته و حالت قطع و وصل ميشه
                          ممنون ميشم كمك كنيد
                          احتمال زیاد مشکل خود روتر هستش. برای mirror هیچ روتری مثل ایرپورت اکستریم اپل خوب جواب نمیده.

نظر

نوشته اصلی توسط hamed57 نمایش پست ها
                            احتمال زیاد مشکل خود روتر هستش. برای mirror هیچ روتری مثل ایرپورت اکستریم اپل خوب جواب نمیده.
                            با تشكر
                            ايرپورت اكستريم اپل نقش روتر ppoe را ميتونه انجام بده ؟

نظر

ممنون داداش

نظر

دوستان مشکل دانلود از اپ استور (از طریق اپل تی وی) با تغییر dns حل نمیشه؟ باید حتما اینترنت بدون *یل*ر رسوند بهش؟

نظر

صبر کنید ..
                                X