اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کم کار کردن باتری

با سلام مناز وقتی گوشیما خریدم usage باتریم بیشتره 4 ساعت کارکرد نداره حتی 5 بار هم ریستور کردم ولی با usage گوشی های دیگر مقایسه کردم از اونا حتی تا 9 ساعت هم بود میخاستم ببینم سخت افزاریه ؟؟؟ لطفا پاسخ دهید

نظر

• نوشته اصلی توسط mtinpnt نمایش پست ها
      با سلام مناز وقتی گوشیما خریدم usage باتریم بیشتره 4 ساعت کارکرد نداره حتی 5 بار هم ریستور کردم ولی با usage گوشی های دیگر مقایسه کردم از اونا حتی تا 9 ساعت هم بود میخاستم ببینم سخت افزاریه ؟؟؟ لطفا پاسخ دهید
      خب بستگی به استفاده شما هم داره.
      از 3g یا lte ستفاده میکنید؟
      نور صفحه چه قدره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Mtinpnt نمایش پست ها
        برادر شرمنده ها شما توهم نزدی؟رو پلاس کلا با تریجی یوزج ۶ساعت میشه با ۵ اس خیلی بترکه ۴ساعته داشت
        کاملا درسته!شما فکر میکن باید ۹ساعت کارکنه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• درخواست دانلود نرم افزار Itube

با سلام و عرض خسته نباشید
          من می خواهم که برنامه دانلود موزیک ویدئو از یوتیوب که به اسم Itube بود رو برای دانلود بزارید. من خیلی وقت هست که دنبالش هستم ولی متاسفانه نمی تونم پیدا کنم.
          نظر

• مشکل فراموش کردن پسورد در برنامه 1password(به دادم برسیدنابودشدم)

دروددوستان به دادم برسیدبدبخت شدم بیچاره شدم من این برنامه1 passwordروگوشیم نصب بودخیلی وقته نرفتم سراغش تاامروزکه یه پسوردرونیازداشتم ولی الان پسوردخودبرنامه یادم نمیادخواهشابگیدچیکارکنم هرچی یوزرپسوردمهم بودتواین برنامه ذخیره کردم الان چیکارکنم راهی روشی خاکی چیزی نیس توسرم بریزم؟؟؟

(مدیران عزیزاگه محل قرارگیری پست جای خوبی نیست خواهشاپست روحدف نکنیدبه جای خودش انتقال بدین مرسی)

نظر

• منم همین مشکل برام پیش اومد ولی کاری نتوستم بکنم انگار پسوردش هیچ جایی ذخیره نمیشه و قابلیت بازیابی نداره.

نظر

• نوشته اصلی توسط AbdoM نمایش پست ها
                دروددوستان به دادم برسیدبدبخت شدم بیچاره شدم من این برنامه1 passwordروگوشیم نصب بودخیلی وقته نرفتم سراغش تاامروزکه یه پسوردرونیازداشتم ولی الان پسوردخودبرنامه یادم نمیادخواهشابگیدچیکارکنم هرچی یوزرپسوردمهم بودتواین برنامه ذخیره کردم الان چیکارکنم راهی روشی خاکی چیزی نیس توسرم بریزم؟؟؟

(مدیران عزیزاگه محل قرارگیری پست جای خوبی نیست خواهشاپست روحدف نکنیدبه جای خودش انتقال بدین مرسی)
                دوست من اين برنامه از امنيت بالايي برخورداره و شما به هيچ روشي نمي تونيد كاري كنيد. فقط سعي كنيد رمزش يادتون بياد.

نظر

• وا فایم با 3g وقنی قندشکن رو آن میکنم نتم قطع نمیشه اما وقتی با safari کار میکنم میزنه نمیتونم باز کنم ولی شبکه هارو درست وصل میشه من موندم چشه این

نظر

• سلام به همه دوستام من با نت سیم کارتتم از app store چند تا گیم و برنامه دانلود کردم.. اما وقتی تو بعضی ازون ها میرم یدفعه میاد بیرون !!! نمیدونم مشکل از کجاست ؟؟

نظر

• بچه ها من گوشیم و تکون میدم از توش صذدا میاد...مثل خلچ خلچ..اعصابم داره خورد میشه...از چیشه؟؟

نظر

• دوستان سلام لطفا راهنمایی کنید،من 5اس دارم از ای او اس 7 به اخرین نسخه 8 اپدیت کردم بهد دانلود شدن و نصب شدن صفحه همکنجوری سفید مونده و هر 10 دقیقه تقریبا یک لحظه آبی میشه و بعد مشکی و دوباره از اول سفید با لوگوی مشکی اپل، چی کار باید بکنم !؟

نظر

• مشکل سفید ماندن صفحه بعد از اپدیت

مشکل با ios 8

مشکل با ios 8

دوستان سلام لطفا راهنمایی کنید،من 5اس دارم از ای او اس 7 به اخرین نسخه 8 اپدیت کردم بعداز دانلود شدن و نصب شدن صفحه همونجوری سفید مونده و هر 10 دقیقه تقریبا یک لحظه آبی میشه و بعد مشکی و دوباره از اول سفید با لوگوی مشکی اپل، چی کار باید بکنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط kaka500 نمایش پست ها
                            وا فایم با 3g وقنی قندشکن رو آن میکنم نتم قطع نمیشه اما وقتی با safari کار میکنم میزنه نمیتونم باز کنم ولی شبکه هارو درست وصل میشه من موندم چشه این
                            سلام
                            بعضی از سایت ها نمی توانند کامل باز شوند با کروم امتحان کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi2278 نمایش پست ها
                              سلام به همه دوستام من با نت سیم کارتتم از app store چند تا گیم و برنامه دانلود کردم.. اما وقتی تو بعضی ازون ها میرم یدفعه میاد بیرون !!! نمیدونم مشکل از کجاست ؟؟
                              سلام
                              با آیتونز بک آپ بگیرید بعد بازی یا برنامه را پاک کرده دوباره نصب کنید اگر بازهم نشد دوباره دانلود کنید یا روی دیوایس دیگری اگر دارید بریزید

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsensoltani نمایش پست ها
                                بچه ها من گوشیم و تکون میدم از توش صذدا میاد...مثل خلچ خلچ..اعصابم داره خورد میشه...از چیشه؟؟
                                سلام
                                تا حالا زمین نخورده احتمالا باید ببری نشان بدی به هر جا نبری یک سرچ انگلیسی کنید مشکل را پیدا کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X