اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشاورهء خرید آیفون4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشاورهء خرید آیفون4

با سلام خدمت اساتید محترم و مدیران امشب رفتم تا بلاخره بعد از مدتها آیفون 4 آنلاک فکتوری بگیرم و از چند جا پرسجو بلاخره یه جا رو پدا کردم که قیمتش نسبتاًمناسبتر جاهای دیگه بود

فقط میمونه یه بحث پارت نامبر که واسه این که کلاً 3 تا 32 داشت همشون Part No: MC605ZP

تو سایت چک کردم ضاهراً برای هنکنگ حالا نمیدونم این جریانه نداشتن فیس تایم و وایرلس شامل این پارت نامبر میشه یا نه

پیشاپیش از راهنمایی واضج دوستان واساتید کمال تشکرو دارم

یعنی تو این انجمن که 60 هزار کاربر داره یکی حوصلهء جواب دادن به سوال ما رو نداشت؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط C@lifornia.reza نمایش پست ها
      با سلام خدمت اساتید محترم و مدیران امشب رفتم تا بلاخره بعد از مدتها آیفون 4 آنلاک فکتوری بگیرم و از چند جا پرسجو بلاخره یه جا رو پدا کردم که قیمتش نسبتاًمناسبتر جاهای دیگه بود

فقط میمونه یه بحث پارت نامبر که واسه این که کلاً 3 تا 32 داشت همشون Part No: MC605ZP

تو سایت چک کردم ضاهراً برای هنکنگ حالا نمیدونم این جریانه نداشتن فیس تایم و وایرلس شامل این پارت نامبر میشه یا نه

پیشاپیش از راهنمایی واضج دوستان واساتید کمال تشکرو دارم
      فيس تايم براي همه نوع پارت نامبري در ايران تحريم هستئ.
      البته در ios 5 تحريم برداشته شده.
      اما اين از من به شما نصيحت
      ايفون هاي كانادايي و امريكايي كيفيت ساخت بالاتري دارند.

نظر

نوشته اصلی توسط nima-sadria نمایش پست ها
        فيس تايم براي همه نوع پارت نامبري در ايران تحريم هستئ.
        البته در ios 5 تحريم برداشته شده.
        اما اين از من به شما نصيحت
        ايفون هاي كانادايي و امريكايي كيفيت ساخت بالاتري دارند.
        پارت نامبر آمریکا همشون که لاک هستن و کانادا هم باید کلی بگردی تا پیدا کنی ثانیاً من خواستم بدونم این پارت نامبر وایرلس و فیس تایم داره چون این جا 32 گیگش فقط این پارت نامبر بود

نظر

من یه 3gs تایوان داشتم و چون خودم هم روی این موضوع حساس بودم با 3gs های دیگه مقایسه کردم ، فرقی نداشت
          حالا نمی دونم شاید 3gs این طور بوده

نظر

نوشته اصلی توسط c@lifornia.reza نمایش پست ها
            پارت نامبر آمریکا همشون که لاک هستن و کانادا هم باید کلی بگردی تا پیدا کنی ثانیاً من خواستم بدونم این پارت نامبر وایرلس و فیس تایم داره چون این جا 32 گیگش فقط این پارت نامبر بود
            راستی به تازگی امریکا هم انلاک میده بگردید شاید گیر اومد

نظر

عزیز جان اینا همش حرفه تمامی ایفون ها تو چین اسمبل میشن وکارخونه بزرگی هم مثل اپل نمی یاد بین محصولاتش فرق بزاره فقط اگر face time ندارن محصولات خاور میانه به این خاطر که شبکه 3g محدود همین.

نظر

face time مگه با wifi کار نمیکنه ؟

نظر

دوست عزیز facetime فقط با wi-fi کار می کنه

نظر

نوشته اصلی توسط deragonkhare نمایش پست ها
                    عزیز جان اینا همش حرفه تمامی ایفون ها تو چین اسمبل میشن وکارخونه بزرگی هم مثل اپل نمی یاد بین محصولاتش فرق بزاره فقط اگر face time ندارن محصولات خاور میانه به این خاطر که شبکه 3g محدود همین.
                    چطور در نوت بوک ها میگن سفارش اسیا یا امریکا و ... ؟
                    در اپل هم این موضوع هست،من حدافل در ۱۰-۱۵ تا ایفون این مورد رو دیدم.
                    البته من نیازی ندارم که شما حرف منو باور کنید. من چیزی که میدونستم رو گفتم در اختیار دوستان بذارم تا خرید خوبی داشته باشند.

نظر

فکر کنم ساخت چین یا هنگ کنگ بهتر باشه. چون گمرک و هزینه حمل و نقل کمتر میخوره و ارزون تر به دست ما میرسه. در ضمن فیس تایم خیلی الکی بود.

نظر

دوست من ما داریم راجع به کیفیت حرف میزنیم نه قیمت ....

نیما جان شما از تجربیاتت بگو بهترین کشور به نظر شما کجاست

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad.mb نمایش پست ها
                          دوست من ما داریم راجع به کیفیت حرف میزنیم نه قیمت ....

نیما جان شما از تجربیاتت بگو بهترین کشور به نظر شما کجاست
                          من زیاد ایفون های اروپایی رو کیفیتشونو چک نکردم.
                          کانادایی و امریکایی بهترین کیفیت رو داشتنو
                          مثلا نور صفحه متفاوت و بهتری داشتند. رنگ امریکایی و کانادایی ها کاملا مشکی بود اما بقیه به بادمجونی میزد.
                          لبه ایفون خم متفاوت بود.
                          تو ایران بیشتر برای عربستان هست و هنگ کنک. که هنگ کنگی ها کسفیت ساخت بهتری دارن.

نظر

صبر کنید ..
                          X