اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید آیفون از مریوان !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرید آیفون از مریوان !

سلام دوستان
    یکی از بستگان داره می ره مریوان که lcd و لوازم برقی و اینجور چیزا بیاره
    من شنیدم ایفون ۴ رو می شه اونجا با ۴۰۰-۵۰۰ تومان خرید
    لطفا اگه کسی اطلاعات دقیق تری داره راهنمایی کنه
    چون می خوام ببینم اگه این قضیه صحت داره بهش پول بدم یه ایفون ۴ برام بیاره .
    ممنون

من فکر نمیکنم صحت داشته باشه اخه چجوری امکان داره از قیمت جهانی پایین تر باشه !!!! اگه واقعا اصل باشه بگیر حتما

نظر

من هم بعید میدونم که اینجوری باشه فکر نمیکنم تفاوت زیادی با ایران داشته باشه.

نظر

عمرا
        امکان نداره
        اپل که دیگه نوکیا و اینا نیست

نظر

بعید هم نیست اونجا بتونی گیر بیاری !

نظر

تو مریوان نمیتونی پیدا کنی . همشون طرح آیپد هستن . ولی اگه بری شهر بانه تو زیرزمین پاساژخدری یه فروشگاه هست که آیفون و آیپد میفروشه و بسته به مدل 80 الی 150 هزار تومن با تهران فرق میکنه.
            مثلا زمانی که آیپد 16 وای فای تو تهران 720 بود تو اونجا یکی از رفقای من 600 خرید

نظر

دوستان همسرمن اهل کردستان هست و همیشه سری به این دو شهر می زنم.
              متاسفانه همه اجناس چینی هست.
              از قاشق چنگال بگیر تا مایکرو ویو و غیره.
              تها چیزهایی که میتونید کالای همون برند رو بگیرید lcd, home teather, یخچال و وسایل برقی بزرگ هست.
              انواع و اقسام مموری و فلش تقلبی و چینی هست و فقط ظاهرش زیباست اما باطن نداره.
              ولی یه موردی رو که میتونید ازش استفاده کنید اینه که مردمان اون منطقه دروغ نمی گن.
              فروش نداشته باشن اصلا مهم نیست ولی نون با دروغ در نمیارن.
              میتونید از این موضوع استفاده کنید و به تاکید بپرسید که آیا کالا اصل هست یا نه که اونوقت اصل ماجرا میاد دستتون.
              این بین یه سری از مغاره ها هستند که از روی علاقه و تخصصی کار می کنند و اجناسشون رو از دبی تهیه می کنند و کالای خوب میارند و میشه به کیفیتشون اطمینان کرد.
              من خودم 2 سال پیش یه مدل dvd player سونی گرفتم که ارزون هم نخریدم و 110 پول دادم و همون مدل 6 ماه بعد تو تهران 145 فروخته میشد.
              اگر جنس اصل گیرتون بیاد قیمتش فضایی نیست و بین قیمت تموم شده کالا و قیمت تهران هست.
              اگر قیمتش زیر قیمت تموم شده کالا باشه حتما یه موردی داره.
              اینطوری هم نیست که بگن ما عمده وارد می کنیم و ارزون در میاد (خودتون میدونید که سیاست فروش اپل چیه)

اما همانطور که دوست قبلیمون هم توضیح دادند بعضی مغازه های خاص که با آدرس میرید سراغشون اجناس اصل دارند که اونم باید با زرنگی خودتون متوجه بشید و قیمتشون یکم از تهران بهتره ولی انتظار کاهش قیمت فضایی نداشته باشید.
              ویرایش توسط Saeed HA : https://i-phone.ir/forums/member/755-saeed-ha در ساعت 24-04-2011, 09:45 AM

نظر

ممنون از کمک دوستان
                ولی حداقل ۱۰۰ -۱۵۰ تومان هم از اینجا ارزون تر باشه خوبه !

نظر

صبر کنید ..
                X