اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مك بوك يا لبتاپ ويندوزى

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مك بوك يا لبتاپ ويندوزى

سلام دوستان
    من دانشجوى رشته برق هستم و با نرم افزارهاى matlab , proteus و نرم افزارهاى مربوط به برنامه نويسيى ميكرو پروسسرهاى AVR كار ميكنم ( البته آفيس و فتوشاپ همض هستند) ميخواستم لبتاپى بخرم كه تا چند سال نياز به تعويض نداشته باشم و بتونم راحت كارهامو انجام بدم
    بين سرى لبتاپ هاى مك بوك و ويندوزى موندم از طرفى سبكى و ميزان شارژدهى و سرعت مك بوك رو شنيدم ولي نميدونم اين كارهايى كه ميخوام بكنم با مك بوك ميشه يا نه و ارزش اين هزينه رو داره ؟
    ممنون ميشم منو راهنمايى كنيد

Sent from my iPad using Tapatalk

سلام دوست من

شما تمام این برنامه ها را در مک بوک هم میتونی استفاده کنی

و اگر زمانی برنامه ای بود که در مک وجود نداشت یه ویندوز هم کنارش نصب میکنی و لذت سرعت و باطری با زمان بسیار بالا را تجربه می کنی

من خودم الان مک بوک پرو core i5 دارم ولی از asus core i7 که داشتم چیزی کم نداره

انشاله خواستی بخری حتما صفحه رتینا بگیر

موفق باشی

- - - - - - - - - -

سلام دوست من

شما تمام این برنامه ها را در مک بوک هم میتونی استفاده کنی

و اگر زمانی برنامه ای بود که در مک وجود نداشت یه ویندوز هم کنارش نصب میکنی و لذت سرعت و باطری با زمان بسیار بالا را تجربه می کنی

من خودم الان مک بوک پرو core i5 دارم ولی از asus core i7 که داشتم چیزی کم نداره

انشاله خواستی بخری حتما صفحه رتینا بگیر

موفق باشی

نظر

دوستان ديگه هم نظرشون رو بگن ممنون ميشم

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad_iPad2 نمایش پست ها
        دوستان ديگه هم نظرشون رو بگن ممنون ميشم

این برنامه هایی که شما میخایی استفاده کنی ورژن مک هم دارن و مشکلی نیست. ولی آفیس مک زبان فارسی نداره و باید کنارش ویندوز نصب کنید. در ضمن شما بودجه ای رو که میخایید بزارید رو ذکر کنید.

لپتاپ های رده بالای ویندوزی هم هستن که واقعا فوق العاده هست مثل لپتاپ razer new blade که فکر می کنم الان حدود 9 میلیون باید قیمتش باشه. ایسوس هم جدیدا سری zenbook 3 رو معرفی کرده که رقیب مک بوک ها هست و بالاترین کانفیگش 2000 دلاره.

اینم در نظر داشته باشید که سرعت و شارژدهی مک بوک در سیستم عامل مک به اون صورت هست و وقتی با ویندوز بالا بیایید مثل بقیه لپتاپ های ویندوزی هست و اون شارژی که تو مک داره ( 9 ساعت ) در ویندوز نداره.
        ویرایش توسط cotgnx : https://i-phone.ir/forums/member/26161-cotgnx در ساعت 30-05-2016, 10:36 PM

نظر

دوست عزیز خرید مکبوک ۲۰۱۵ اصلا به صرفه نیست، با توجه به عرضه یکسال پیش این لبتاپ گزینه های خیلی بهتری داری که حدتقل از سی پی یو نسل جدید اینتل بهره میبرن، بله اگه عجله ای نداری مطمئنن مکبوک بهترین گزینه هست وصبر کن و اکتبر بخر، اما اگر عجله دارین، محصولات فوق العاده قوی برند های ایسوس که کاملا از نظر وزن و ابعاد و کیفیت ساخت شبیه مکبوک هستن یه نگاهی بندازین

نظر

من خودم ترم ۸ مهندسی مکانیک هستم و ترم ۲ مک بوک md104 گرفتم
            فوق العادست این مخلوق اپل
            پیچیده ترین کارها
            طولانی ترین رندر ها
            سختر ترین هندسه ها رو باهاش انجام دادم و آخ هم نگفته
            ولی خوب همه برنامه های مهندسی مورد نیازم رو رو ویندوز آوردم بالا برنامه واسه مک هست ولی معمولا ناقصه یا کرکش پیدا نمیشه

واسه بازی هم GTA V رو راحت اجرا میکنه با اینکه کلی سخت افزارش قدیمی شده (۲۰۱۲ )
            تا چندین سال اینده رو جواب ادم میده کارش درسته

برای رشتت به دردت نمیخوره ولی فوق العادست

و اگر خواستی بگیری چون حتما نیازه ویندوز در کنارش نصب کنی بالاترین گنجایش هارد که موجوده رو بخر

- - - - - - - - - -

من خودم ترم ۸ مهندسی مکانیک هستم و ترم ۲ مک بوک md104 گرفتم
            فوق العادست این مخلوق اپل
            پیچیده ترین کارها
            طولانی ترین رندر ها
            سختر ترین هندسه ها رو باهاش انجام دادم و آخ هم نگفته
            ولی خوب همه برنامه های مهندسی مورد نیازم رو رو ویندوز آوردم بالا برنامه واسه مک هست ولی معمولا ناقصه یا کرکش پیدا نمیشه

واسه بازی هم GTA V رو راحت اجرا میکنه با اینکه کلی سخت افزارش قدیمی شده (۲۰۱۲ )
            تا چندین سال اینده رو جواب ادم میده کارش درسته

برای رشتت به دردت نمیخوره ولی فوق العادست

و اگر خواستی بگیری چون حتما نیازه ویندوز در کنارش نصب کنی بالاترین گنجایش هارد که موجوده رو بخر

نظر

سلام
              مک بوک چون هماهنگی سخت افزار و نرم افزار و امکان خرید نرم افزار اورجینال درش راحت تره بهترین گزینس
              پشتیبانی قوی
              بدنه و باطری و سخت افزار قوی
              سیستم عامل قوی
              عالیه بخر خلاصه ویندوز بعد یه مدت کارامد نیست

نظر

سلام
                مک بوک چون هماهنگی سخت افزار و نرم افزار و امکان خرید نرم افزار اورجینال درش راحت تره بهترین گزینس
                پشتیبانی قوی
                بدنه و باطری و سخت افزار قوی
                سیستم عامل قوی
                عالیه بخر خلاصه ویندوز بعد یه مدت کارامد نیست

نظر

صبر کنید ..
                X