اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید آیفون Refurbished

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Laravel نمایش پست ها
    من این باکس رو تو بازار زیاد دادم گوشی های رفرش این باکس رو دارن
    اگر واقعا ارزانتر حساب كنن بازم ارزش نداره خريد اين نوع گوشي
    نتيجه قطعي رفرش بودن يعني تعميري توسط خود اپل

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk by Javad

به اميد ايراني آزاد و آباد

نظر

نوشته اصلی توسط srx190d نمایش پست ها
      اگر واقعا ارزانتر حساب كنن بازم ارزش نداره خريد اين نوع گوشي
      نتيجه قطعي رفرش بودن يعني تعميري توسط خود اپل

من زمانی تو کار پرینتر بودم یه تعداد پرینتر ریفر از یک عمده فروش هندی نصف قیمت خریدم الان هنوز پرینتر ها دارن کارمیکنن عالی هستن
      ریفر هایی که تو ایران هست البته ایفون فقط برای این دو شرکت نمایندگی غیررسمی هست احتمالا برای گوشی های تست داخل مغازه استفاده میکنند

نظر

نوشته اصلی توسط Laravel نمایش پست ها
        من زمانی تو کار پرینتر بودم یه تعداد پرینتر ریفر از یک عمده فروش هندی نصف قیمت خریدم الان هنوز پرینتر ها دارن کارمیکنن عالی هستن
        ریفر هایی که تو ایران هست البته ایفون فقط برای این دو شرکت نمایندگی غیررسمی هست احتمالا برای گوشی های تست داخل مغازه استفاده میکنند
        پس به نظر شما پشت ویترین بودن
        مربوط به خود اپل میشن
        کدام شرکت ها

نظر

دوستان٬‌اول از همه این دو تا موضوع رو از هم جدا کنید٬ ریفربیشد با این کلمه ی خنده دار "رفرش" که فروشنده ها میگن خیلی فرق داره.

ریقربیشد چیه؟ شما یه آیفون داری مثلا٬ به یه مشکلی برمیخورید که این مشکل از جانب اپله و خود اپل هم این موضوع رو میپذیره٬‌گوشی رو از شما میگیره و یه گوشی نو به جاش به شما میده٬ حالا این گوشی معیوب که از شما گرفتن چی میشه؟ میندازنش دور؟ خب واضحه که خیر! برمیدارن در مرحله ی اول مشکلش رو برطرف میکنن٬ بعد تمامی امتحانا و تستایی که روی سایر آیفون ها میشه رو روش انجام میدن٬‌پس تا اینجای کار از این موضوع مطمئن باشید که اگر بیشتر از آیفون نویی که میخرید تست و بررسی نشده باشه قطعا کمتر نشده! از نظر ظاهری هم هیچ گونه فرقی با آکبند نداره ( قسمت های مشکل دار هم عوض میشه) .
          اپل این محصولات ریفربیشد رو به قیمت ارزون تری از مدل های معمولی میفروشه. پس با خیال راحت محصولات ریفربیشد شرکت های مختلف رو بخرید. چون محصول اصلی رو به قیمت کمتری میخرید.

حالا برسیم به بحث رفرش! رفرش چیه؟ یک سری مغازه دارها و وارد کننده ها برمیدارن جعبه ی گوشی رو باز میکنن٬ لوازم جعبه رو با موارد های کپی که واقعا تشخیصش از اصل سخته تعویض میکنن٬ یا کاری که شرکت باید بکنه رو خودشون میکنن!! آیفون صفحه شکسته رو تعمیر میکنن به عنوان آیفون نو میفروشن. که این موارد رسما کلاهبرداریه.

هرجا به بحث رفرش رسیدید بخندید و رد شید چون با شعورتون بازی میکنن. تو بازار مثل همین تاپیک جا افتاده که ریفربیشد خراب میشه و این حرفا!‌ اگر مشکلی بخواد پیش بیاد هیچ فرقی بین مدل معمولی و ریفربیشد نیست. 

نظر

صبر کنید ..
          X